czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Oświadczenie Jana Pospieszalskiego ws. listu Fundacji im. prof. Bronisława Gerem

Do Prowokatora i jaki widzisz sens w handlu tak jak ty to określasz "straganiarzy"! Człowiek jest świadomy swoich czynów i kupując w sklepie zawiera umowę kupna do której nikt go nie przymusza a prawo musi chronić zarówno sprzedającego jak i kupującego.

Towar macany należy do macanta!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie Jana Pospieszalskiego ws. listu Fundacji im. prof. Bronisława Gerem

on dobrze wie co ja o nim myślę.A wy nie musicie.





KONIEC TEMATU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie Jana Pospieszalskiego ws. listu Fundacji im. prof. Bronisława Gerem

Temat owszem był wałkowany ale problem pozostał;( W Łomzy raczej nie błąkają się bezpanskie psy.Sprawcy klocków maja "państwo" których obowiązkiem jest sprzątniecie po swoim pupilu.Wiekszosc ignorantów nie robi tego-(uwazam,ze jest to kwestia wychowania,najczęsciej wyniesione z domu rodzinnego,lub niedowartosciowania społecznego) Przeciętny ,w miare normalny człowiek dbający o siebie-dba także o otoczenie...
sprytka-podzielam Twoje zdanie i konsekwencje:)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie Jana Pospieszalskiego ws. listu Fundacji im. prof. Bronisława Gerem

bedziesz teraz dla stokrotki pracować...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie Jana Pospieszalskiego ws. listu Fundacji im. prof. Bronisława Gerem

to po co wyhodzisz w krotce za maz?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie Jana Pospieszalskiego ws. listu Fundacji im. prof. Bronisława Gerem

to zmienia postac rzeczy :) jak widac ktos wie ze bija dzwony, tylko niestety nie wie w ktorym kosciele........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie Jana Pospieszalskiego ws. listu Fundacji im. prof. Bronisława Gerem

Sprzątanie po swoich pupilach - tak psach, jak i kotach - należy do OBOWIĄZKU właścieli!! Mam psa i zawsze po nim sprzątam. Nie wyobrażam sobie, by mogło byc inaczej. Tłumaczenie się brakiem odpowiednich kontenerów na psie odchody - a rzeczywiscie w Łomży nadal ich brakuje - jest niczym innym, jak uchylaniem się od tego obowiązku! Chcemy, by było czysto, to o tę czystość dbajmy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie Jana Pospieszalskiego ws. listu Fundacji im. prof. Bronisława Gerem

Znaleziono kluczki do samochodu.
507985427

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie Jana Pospieszalskiego ws. listu Fundacji im. prof. Bronisława Gerem

Idę spać :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie Jana Pospieszalskiego ws. listu Fundacji im. prof. Bronisława Gerem

Aha... zapomniałem.....






Na zdrowie!!!! ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie Jana Pospieszalskiego ws. listu Fundacji im. prof. Bronisława Gerem

Paplak ale ty szybciej zmieniasz swe pseuda niż g.... smród.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie Jana Pospieszalskiego ws. listu Fundacji im. prof. Bronisława Gerem

hihihihihiiihihii majkiel-dobre i toooo

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org