piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kanada występuje z protokołu z Kioto. Zaoszczędzi 14 mld dolarów

KGB zawsze babrała się w gównie .To mnie akurat nie dziwi.
Twoimi słowy to ty możesz wypier...na wschód gdzie twoje miejsce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kanada występuje z protokołu z Kioto. Zaoszczędzi 14 mld dolarów

a co ma piernik do wiatraka : " Hehe no tak Piątnica słynie z serka wiejskiego wiec...:D"

jak w Łomży bu serek wiejski robili to co... ale widocznie za głupie są :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kanada występuje z protokołu z Kioto. Zaoszczędzi 14 mld dolarów

Jaffkers, Bogusia,
aby zostać przewodnikiem psa służbowego przede wszystkim trzeba przyjąć się do Policji. Jak już się przyjmiecie, to należy napisać raport do bezpośredniego przełożonego z prośbą o przeniesienie do zespołu przewodników psów służbowych i ... tyle. Trafiacie do szkoły do Sulkowic razem z Waszym nowozakupionym czworonożnym pupilem.
UWAGA: jest to ciężka służba i jako przewodnicy będziecie ściągani z domu na tropienia w nocy, w świątek i piątek, ilekroć na zapadłej wiosce coś się wydarzy. Codziennie, dwa razy dziennie będziecie musieli obsługiwać psa, tj. czyścić go, karmić, czesać. Wasze życie rodzinne ucierpi, a Wy poczujecie zapach psich odchodów i rozgotowanej karmy. Znam wiele osób w Policji i tego rodzaju służby nie polecam.
P.S. Zapomniałem dopisać, że za te "psie" wyrzeczenie nie dostaniecie więcej pieniędzy niż inni policjanci, zaś nikt Wam nawet nie powie: dziękuję. Jak chcecie służyć w Policji to służcie, ale niech każdy dwa razy pomyśli zanim pójdzie na jakiś kurs specjalistyczny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kanada występuje z protokołu z Kioto. Zaoszczędzi 14 mld dolarów

Starówka też będzie modernizowana.był nawet projekt autorstwa panów z białegsotku (o zgrozo!) to co oni wymyslili to masakra,chca jakaś szklarnie postawić na Starym Rynku he były nawet wizualizacje na 4lomza.druga sprawa to Hala Targowa.pytanie:zburzyć czy remontować? zapewne w tym roku zrobią tylko (a może aż) ulicę Długą.moze w przyszlym roku zaczną myślec o Rynku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kanada występuje z protokołu z Kioto. Zaoszczędzi 14 mld dolarów

Daj mi namiar na swojego dilera, błagam. Dawno się tak nie uśmiałem;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kanada występuje z protokołu z Kioto. Zaoszczędzi 14 mld dolarów

Ja mam jedno zadanko, ale z tego co wiem to reszta też jest banalnie prosta, podaj maila lub gg to Ci napiszę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kanada występuje z protokołu z Kioto. Zaoszczędzi 14 mld dolarów

mogę powiedzieć tylko tyle ... clubbing pełną parą <he he he>



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org