niedziela, 29 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ten kierował operacją Smoleńsk

10-20% wartosci telefonu

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten kierował operacją Smoleńsk

Ciekawe co dla Majow było najistotniejsze w zyciu i poza nim?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten kierował operacją Smoleńsk

Nie sluchaj nikogo.. he he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten kierował operacją Smoleńsk

Kichaj..Kochaj i rob,co chcesz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten kierował operacją Smoleńsk

CZESC
jasne, jasne!!!!!wychodze z zalozenia ze nie wolno klamac bo wyjdzie na jaw ale tak naprawde nawet jak wypadniecie dobrze to ocenia was jak beda chcieli:)))tak naprawde to licza sie tylko uklady im wiekszy plecaczek tym lepiej...teraz tylko po znajomosci mozna sie dostac!!!!! ja posiadam doswiadczenie, papiery, pozolenie na bron i srodki przymusu bezposredniego, nieraz bylam na interwencji i nigdy sie nie wycofalam wczasie akcji, wspieralam partnera bo praca taka polega na odpowiedzialnosci nie tylko za siebie ale i partnera i odwrotnie a pani psycholog stwierdzila ze za bardzo sie stresuje!!!!CHOREEEEEEE albo ze kobiet juz nie przyjmuja bo za duzo a dziewczyna ktora nie miala zielonego pojecia o tej pracy sie dostala ale plecak miala taki ze glowa mala i niech nikt mi nie mowi ze uklady sie nie licza:!!!!!!!!!gdzie uczciwosc i sprawiedliwosc?????????niema tak naprawde to policja nie potrzebuje doswiadczonych ludzi....choreeee

Mi tez zalezalo zeby dostac sie do policji, dlatego wiekszosc swojego zycia spedzilam na tym by jednak zdobyc doswiadczenie i odpowiednie dokumenty , ktore beda przydatne i pokaza ze jednak nie jest to tylko kaprys i co z tego???? NIC!!!!!!!!!! policja byla moim marzeniem a teraz jakos trace szacunek bo juz wiem na czym to polega...czytalam troszke postow na forum i wnioskuje ze jakos dziwnym trafem ludzie z doswiadceniem sie nie dostaja a myslalam ze policja wlasnie potrzebuje takich ludzi....a jednak nie!!! czy ktos moze odpowiedziec mi dlaczego ludzie nieodpowiedzialni i nie majacy predyspozycji sie dostaja a ludzie doswiadczeni odsylani sa z kwitkiem?????????????????????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten kierował operacją Smoleńsk

Jezeli kogos urazilam swoimi postami to bardzo przepraszam ale takie sa moje odczucia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten kierował operacją Smoleńsk

tak P@wcio 24/7 :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten kierował operacją Smoleńsk

zamknąć ich w kontener i wysłać do ruskich hiehiehie

ostatnio widziałem jak te brodacze jechali srebrnym ładnym nowym BMW, ciekawe jak to się dorobili takiego sprzętu takie brudasy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten kierował operacją Smoleńsk

witam ma moze ktos pomoce ktore pomoglyby mi zdac multiselekt?z gory dziekuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten kierował operacją Smoleńsk

Róisín Murphy - You Know Me Better :)
Widzę, że na każdym forum muszę Ci odpisywać.

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten kierował operacją Smoleńsk

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten kierował operacją Smoleńsk

tu raczej nie chodzi moze o samokontrolę z przyczyn prawnych, ludzi kontrolowali się z używkami zanim powstało prawo. Gdyby tak nie było, wysoce prawdopodobne by było że byśmy dalej ćpali, tak jak czynili to przodkowie. DNA nasze również pozostawiałoby wiele do życzenia. Na szczęścia samokontrola była już wcześniej. Ludzie chięli pisać to co myśleli, jednak zostało to im zabrane. Podobnie z koką. Warto zastanowić się, jaki jest tego powód. Niedpowiednie książki, spiskujące przeciw władzy były kiedyś bardzo niewygodne. Wytykały błędy, nieprawidłowości systemu. Trzeba było zamknąć usta takim osobom, siały "panikę" w społeczeństwie. W używkami dość podobnie. Czego władza najbardziej boi się? Otóż pewnego konfliktu społecznego. Po obu jej stronach postawmy osoby uzależnione, ciężko nad nimi kontrolować, nawet propaganda ciężko im wchodzi w głowy. Po drugiej stronie lud, który nie chce brac używek. Boi się drugiej strony, gdyż są niebezpieczni, niekotrolowani przez system, samemu wypadając spod jego kontroli. Powstaje bunt społeczny. Łatwiej zaradzić usuwając problem. Zostają im lżejsze używki. Prawdopodobnie i te z czasem zostaną zakazane. Jak na razie jednak koncerny trzymają mocno swoje łapy w tym. Co do praw autorskich ciężko jest egzekfować prawo, szczególnie w dobie cyfryzacji. Co prawda pojawiają się pewne niosące nadzieje inicjatywy, jednak odbegają dalece od idealności. Przykładem mogą być Chiny oraz od niedawna Australia(choć jest na etapie tworzenia specustawy) które blokują nieodpowiednie treści w internecie. A jak z filami czy muzyką? Ostatnio bardzo popularnym argumentem dla koncernów jest domniemanie, że każda pobrana kopia jest stratą na sprzedaży. Zaraz zaraz! ale przecież robimy to w domu, równie dobrze moglibyśmy iść na rynek, i tam kupić nielegalną kopię u handlarza. A przecież to nie to samo. W wyniku prohibicji zostały zablokowane różne firmy(Sharan Networks), programy(Napster) bądx portale( Napisy.info, torrentspy.com), powód? Łatwy cel do ścigania.

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten kierował operacją Smoleńsk

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten kierował operacją Smoleńsk

SIEMKA DLA NORMALNYCH!!!


JAK TAKIE KURW_Y JAK KAWAC I SIERADZ MOGĄ SIĘ WYPOWIADAĆ NA JAKI KOLWIEK TEMAT "KAWAC"STARY KONFIDENT CO JUŻ DAWNO FILIPINĘ PODPISAŁ JAK MU PRAWO JAZDY ZABRALI TO SIĘ ROZJEBA_Ł JAK KURW_A NA ZAKRĘCIE,NASTEMPNY CO TU GŁOSUJE TO "SIERADZ"STARY FRAJER Z KRIMINAŁU A SIĘ WYPOWIADA A SAM O MAŁO NA TRZECIEJ LIDZE NIE WYLĄDOWAŁ A WY PRZYTAKUJECIE TAKIM JAK ONI SIERADZ MUSI ZA KAWACKO PISAĆ CO ON PISZE BO TO JEGO SŁUGUS!!!JAK SŁAWEK BYŁ I INNI TO CZEMU NIKT IM W OCZY NIC NIE MÓWIŁ TYLKO TERAZ GŁOSUJĄ A TAK TO KAŻDY SIEDZIAŁ CICHO A KAWACKA SPRZEDAWAŁA I DALEJ SPRZEDAJE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten kierował operacją Smoleńsk

A ty saper chyba musiales spierdalac z Polski bo teraz siedzisz na wyspie po wulkanie i sie przed kompem madrzysz , uwazaj zeby ci cos dupy nie rozerwalo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten kierował operacją Smoleńsk

Nie chciałem mieć racji odnośnie wędkarzy spacerujących po lodzie ale stało się inaczej - obszerny artykuł w kontaktach. 2 rybaków zginęło a jeden ledwo uszedł z życiem. Pal licho ich głupotę i tak bardzo nie żal mi ich dlatego. Tylko dlaczego narazili na życie i zdrowie strażaków............ i dlaczego teraz mają cierpieć ich rodziny ? Trochę się zastanówcie czy to co robicie kochani wędkarze jest tylko waszą sprawą - wszędzie jest ta cieńka granica między odwagą i głupotą. Szkoda że Ci panowie wybrali tę drugą opcje. Co za idiota goni na "ostatni lód" na ryby ( czyżby nikt z nich nie uczył się fizyki w podstawówce ? ). Może ktoś zafascynowany nartami i sankami też pozjeżdża sobie na ostatnim śniegu a raczej lodzie - znam człowieka który z takim myśleniem znalazł się w szpitalu ze złamaniem podstawy czaszki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten kierował operacją Smoleńsk

pewnie że nie winni bo nikt im niczego nie udowodnił a za pomówienia to każdy z nas może iść siedzieć wystarczy że znajdzie się druga kur_wa jak MAŃKA SULIMA i jest pozamiatane "TO JEST POLSKA NIC NIE MUSZĄ UDOWADNIAĆ NA STO PROCENT TYLKO WYSTARCZY ŚWIADEK"i jest tak samo w przypadku Sławka i reszty chłopaków!!!

jeba_ć konfidentów!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten kierował operacją Smoleńsk

Norauto Kraków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten kierował operacją Smoleńsk

Moim zdaniem w PG3 podobnie jak wszędzie można spotkać patologię, zróżnicowanie społeczne, jakieś 'nieciekawe towarzystwo' jak zarówno dobrą kadrę nauczycieli, uzyskać odpowiednią wiedzę czy jakieś inne osiągnięcia-wszystko jest zależne od naszej pociechy w jakie towarzystwo popadnie, jeśli ma skłonności do marginesu społecznego to wszędzie znajdzie kompanów a jesli nie to nawet w najgorszej szkole wyjdzie na ludzi. W PG3 nauczyciele poświecają uwagę ucznoim, wymagają od nich wiedzy jednak nie przytłaczają nią aż tak-to fakt, jeśli dziecko jest skore do nauki to nawet po tym gimanzujum jest w stanie dostać się do dobrej szkoły średniej, bo na pewno program dydaktyczny niczym nie odbiega od pozostałych gimnazjów.
A tak btw. bardziej budujące dla dziecka są chyba dobre wyniki w nauce w przeciętnym gimnazjum niż ledwe przedostawanie się z klasy do klasy w tym 'bardziej prestiżowym'-sugerujmy się tu dobrem potomka, który niekoniecznie ma odpowiednie predyspozycje do szybkiego przyswajania wiedzy nad własną /często niespełnioną/ ambicją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten kierował operacją Smoleńsk

to jak znasz tego typa to się zapytaj od kogo w pizde dostał po co się na forum pytasz hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten kierował operacją Smoleńsk

bialystok galeria zielone wzgorza a dokladnie pod na parkingu 10 minut-18 zl polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten kierował operacją Smoleńsk

ja polecam Varte.miałem w jednym aucie gdzie przejezdził 6 lat i następny właściciel auta jeszcze na nim śmiga.nigdy nie było problemów.Centra też jest niezła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org