piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
POrażka

Co do paragonów to on może być tylko dla szefa ,więc nie wiem o co Ci chodzi ,a po drugie ten włos mógł być jednorazowym wypadkiem , było zgłosić ten fakt i by podali Ci nową sałatkę.

Ja tam jem i będę jadł i twoje przestrogi mam gdzieś :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POrażka

Za takie słowa ona powinna wezwać ochronę szpitala, która powinna cię inteligencie wyrzucić na zbity pysk . Nie dość ,że pielęgniarki ciężko pracują za marny grosz to jeszcze się muszą z takimi wsiochami użerać ,i jeszcze głąb się tym chwali na forum .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POrażka

Skoro nie jesteś z łomży to dlaczego robisz w naszym mieście zakupy???Tam skąd pochodzisz nie mogłeś kupic sobie nawigacji?Może uzyskałbyś fachową pomoc i nie miałbyś problemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POrażka

Trochę to dziwne. Włos może się zdarzyć, nawet dwa - nie wymienili sałatki?
Paragon rzeczywiście powinien być wydany klientowi.

Mnie nigdy się coś takiego nie zdarzyło, i raczej mnie to nie zniechęca. Też dlatego, że tak naprawdę w Łomży nie ma za wiele miejsc, do których można byłoby udać się zamiast do 4 pór.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POrażka

witam.orientuje sie ktos czy jest w lomzy neurolog dzieciecy.moze byc takze taki ktory przyjmuje prywatnie.wiem ze jeden napewno jest w szpitalu ale z nim nie chce miec nic do czynienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POrażka

zsc1 masz nieźle nabałaganione w czubie :>>>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POrażka



Już powstało :D

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POrażka

tez odradzam często zamawialiśmy jedzenie z dowozem dania okrojone, np. salatka z mikriskopiją ilością sosu dramat- a reklamacji jako takich nie uwzględniają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POrażka

Ja także odradzam:/ na piłsudkiego dziewczyny są bardzo miłe! KROWY!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POrażka

Szukam z kolegą firmy, która zajęłaby się obsługą cateringową sylwestra. Sprawdzałem, jak sprawa ma się w Retro, Kuchni Polskiej, Barze Alicja, Polonezie i jak narazie nikt tego nie zrobi. Gdzie jeszcze można poszukać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POrażka

znacie taki zespół na wesele o nazwie NIX? prosze o opinie na jego temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POrażka

Wiem dziękuje, tak samo jak twoje podejście do sprawy. Niepytałem się nikogo na temat mojej ortografii tylko na temat prawka więc niewiem poco sie wypowiadałeś na ten temat. Myśle że podnieca Cię to ze komuś czymś dogryziesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POrażka

Witam. Gdzie w Łomzy można podłączyć samochód do kompa. Pali mi sie kontrolka od poduszek i chciał bym zjąć ten błąd. Dzieki za info.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org