piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy można bezkarnie mówić o polskiej ziemi - przeklęta?

Fazin, Twój finał jest niemożliwy poniewać te dwie drużyny spotykają się w półfinale. Czechy narazie prezetują sie dobrze, ale nie przerkeślał bym Danii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy można bezkarnie mówić o polskiej ziemi - przeklęta?

spoko reprezantacja CZECH MA OBECNIE NAJSILNIEJSZY I NAJBARDZIEJ
WYROWNANY SKLAD I W NICH UPATRUJE GLOWNYCH FAWARYTOW DO ZDOBYCIA MISTRZOSTWA EUROPY POZDROdziki napisał(a):

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy można bezkarnie mówić o polskiej ziemi - przeklęta?

Jarodx to chyba ty jestes z kosmosu. Łykasz propagande jak leci. Uważaj tylko żeby ciebie niemcy nie wywieźli. A rolnicy to nie wiedzieli po co te swinie na rynek przywiezli? Człowieku punkij sie w dynke.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy można bezkarnie mówić o polskiej ziemi - przeklęta?

ALE CZESI ROZWALILI NIEMCÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BRAAAAWO :-)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy można bezkarnie mówić o polskiej ziemi - przeklęta?

Dziki! całkowicie popieram Twój komentarz. Włosi poprostu grali na tych mistrzostwach cieniutko i zaczeli szukac sensacji.

Fazin! Percepcja mojej mentalności nie obliguje do dalszej konwersacji z Tobą biorąc pod uwagę wizualne aspekty tej kwesti. Dlatego daj spokój i nie uważaj się za znawcę futbolu. Włosi już dawno w domu i koniec tematu z Tobą...

DJ _Jazda! Słuszne sugestie i dzięki za obronę!! Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy można bezkarnie mówić o polskiej ziemi - przeklęta?

fazin pozdro to ty se możesz włochów. Cienias jestes i tyle, tak jak włosi na tych mistrzostwach. Zaprezentowali NIC. I nic im sie nie należało. Jeśli Cie to pocieszy to kibicowałem Niemcom dzisiaj, ale Czesi sa poprostu rewelacyjni, choc przyznaję to niechęcią. To samo Holandia, której kibicuję. 3:0 z Łotwą - WYCZYN!!! Popłyną w ćwierćfinałach i koniec.

Naucz się fazin patrzec prawdzie w oczy. Zamaist przeklinać i obrażać ludzi gdy cos nie idzie po Twojej myśli, wbij sobie do łba, że Włochów już na mistrzostwach nie ma. To samo powinno stać sie z Tobą na tym forum.

Dj Jazda - zgadzam się z Tobą, oprócz ortografi :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy można bezkarnie mówić o polskiej ziemi - przeklęta?

spoko nie bede juz sie wyklucal ze "znawacami" pilki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy można bezkarnie mówić o polskiej ziemi - przeklęta?

Może w jakiejś szkole?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy można bezkarnie mówić o polskiej ziemi - przeklęta?

Fazin zagraj sobie na kompie w fife Szwecja : Dania i może wtedy ci ulzy heheheheh

jezeli chodzi o filozofie to nie pisze tego czego nie rozumiem ale ty pewnie nie znasz pojecia polowy wyrazow w tamtym tekscie!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy można bezkarnie mówić o polskiej ziemi - przeklęta?

A ja bylem w ostatnią niedziele na Łomżynskiej muszli i tez bylo fajnie, akorat znalezlismy sobie miejsce siedzace w drogim rzedzie naszego łomżynskiego amfiteatru.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy można bezkarnie mówić o polskiej ziemi - przeklęta?

Za pare lat hiphop podzieli los wszystkich subkultur nawet jezeli teraz tego sie jeszcze nie nazywa sie subkulturą. Po pierwsze podziały po drugie moda przeminie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Dzień Dobry

dzis przegladajac internet zauwazylam pewien artykul (link na dole), a w nim oto obrazeczek...

http://polityka.onet.pl/artykul.asp?DB=162&ITEM=1171497&M=RA&MP=2

Czerwona linia; planowane polaczenia komunikacyjne, uzupelnienie sieci autostrad...;)Nie widze, aby jakakolwiek biegla przez Bialystok:)

Łosiedle Łosiedle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy można bezkarnie mówić o polskiej ziemi - przeklęta?

nie wiem... nie mialem pomyslu na nicka a słuchałem manieczek właśnie i tak samo wysżło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy można bezkarnie mówić o polskiej ziemi - przeklęta?

To poprostu takie oszukaństwo że głowa mała sam płaciłem im za niby stałe ip pare dobrych miesięcy :(
Internet chodzi do du ( \/ )
To normalka jak chodzi albo wolno albo wogóle
Niedaj Boże żeby ktoś zakładał intenet z tej firmy świadczyć mogą też 150 postów :)


Zmieniajmy Intrnet wszyscy !

Pozdrawiam !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy można bezkarnie mówić o polskiej ziemi - przeklęta?

Policja nadaje sie tylko do ścigania tych którzy wygladają "normalnie". Do Byka prawie dwu metrowego nie piskna ani słówkem. Umieja tylko spisywać ludzi stojących pod blokiem nikomu nie wadzących, a jak sie spytasz za co cie spisują to możesz oberwać pałką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy można bezkarnie mówić o polskiej ziemi - przeklęta?

...autorowi pierwszego posta nie chodziło chyba o to "u kogo najlepiej się uczyć jeździć w Łomży", tylko że:
- w Łomży widać dużo Lek spoza Łomży
- zdaje tu dużo ludzi spoza Łomży
- w regionie najlepiej jest zdawać w Łomży

Coś a'la....

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org