piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
KONFERENCJA "ODRZUĆMY UNIJNĄ KONSTYTUCJĘ"

To nie jest tuning o czym piszecie!!!!!! http://chojnacki.tuning.pl <--- polecam goraco.


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFERENCJA "ODRZUĆMY UNIJNĄ KONSTYTUCJĘ"

...słuchaj no bob nie strasz tu nikogo sądem bo sam zacząłeś wyzywanie od buraków, hamów w dodatku łomżyńskich (a tak wogóle to przez samo H się chyba pisze ham) itd. nie wspomnę o niedopełnieniu obowiązków naszej policji, a skończywszy na pomówieniach i oskarżeniach kierowców srebrnych peugeotów o nr. rejstracyjnym BL(coś tam) tak, że nie szukaj w dupie mózgu cwaniaczku !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:bus

Chojnacki rules - to prawda!

Łosiedle Łosiedle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFERENCJA "ODRZUĆMY UNIJNĄ KONSTYTUCJĘ"

Przejdź się po sklepach Auto Tuning i tam pokażą Ci całą mase katalogów z tuningiem Fiatów wtedy będziesz miał jakieś pojęcie, nie wiem czy jeszcze jest ten sklep ale Auto Tuning był przy Pizzerii Diavolo ( przy dawnych PKS), sprzedający napewno Ci doradzi, miłego tuningowania.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFERENCJA "ODRZUĆMY UNIJNĄ KONSTYTUCJĘ"

Witam wszystkich,
jestem tu po raz pierwszy.Mam pytanie:kto zna jakieś fajne trasy na wycieczkę rowerową w okolicach Łomży?Cieplutko jest i warto się poruszać.


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFERENCJA "ODRZUĆMY UNIJNĄ KONSTYTUCJĘ"

chyba że chodzi o szynkę w anglojęzycznym kraju :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFERENCJA "ODRZUĆMY UNIJNĄ KONSTYTUCJĘ"

bob, szedles sobie chlopaku przez ulice, facio o malo cie nie rozjechal, zamiast zrozumienia zostales zjechany jakbys conajmniej kogos zamordowal. i to jest smutne moi drodzy. obrzucacie blotem takiego pieszego. ma czekac do usmarkanej smierci az sie skonczy ruch samochodow i pod zadnym pozorem nie ma prawa nawet czubkiem buta zahaczyc o jezdnie, bo to bedzie wtargniecie. kultury panowie!! a co do przepuszczania pieszych na przejsciu bez swiatel: a mi sie zdarzylo to i to nie raz. tu, w lomzy. kilkakrotnie stalam sobie z wozkiem na przejsciu i czekalam az sie ktos zatrzyma, bo nie sposob leciec z dziecieciem biegiem przez przejscie. i o dziwo, wielu kierowcow grzecznie sie zatrzymywalo i dawalo znak cobym spokojnie moga przedreptac na druga strone. i w strone tych kierowcow wielki uklon. a co do pozostalych... poza wulgaryzmami chybaniewiele macie do powiedzenia. a jeszce slowko do ja3: widocznie jestem tepa, prawdopodobnie tobie nie dorownuje do piet swoim intelektem... moze startuj do mensy? amen.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFERENCJA "ODRZUĆMY UNIJNĄ KONSTYTUCJĘ"

Jeśli jesteś z Łomży to zaleć na Al. Legionów na przeciw ...4+ obok baru z kebabem gość ma zakład gdzie zakłada alarmy, sprzęt muzyczny i właśnie zajmuje się tuningiem. Możesz mu zlecić robotę, a jak chcesz sam się w to bawić to u niego możesz nabyć dużo towaru tuningowego... oczywiście rozmawiamy o tuningu zewnętrznym, wewnętrznym, car-audio, natomiast jeśli chodzi o motor to zdecydowanie zgadzam się z przedmówcami np. :Chojnacki ... pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFERENCJA "ODRZUĆMY UNIJNĄ KONSTYTUCJĘ"

zwyczajna podobno jest loox

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFERENCJA "ODRZUĆMY UNIJNĄ KONSTYTUCJĘ"

Wafel
Jeżeli to było do mnie to zerknij uważniej a zauważysz że to był cytat :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFERENCJA "ODRZUĆMY UNIJNĄ KONSTYTUCJĘ"

Widzę, że nikomu z szanownych rozmówców tak bardzo krytykujących roboty drogowe prowadzone w Łomży, nie przyszło do ..... głowy, że akurat wymieniane przez was rodzaje robót muszą byc prowadzone w odpowiedznich warunkach atmosferycznych. Nie dało się nie zauwazyć, że ostatnimi czasy było ZIMNO (SZCZEGÓLNIE W NOCY) !!!. Można malować i remontować gdy jest zimno i mokro, ale to jest wyrzucanie pieniędzy w błoto. Znajdz się znowu "mądrzejsi" i bedą krytykować - żę "farba się nie trzyma, a dopiero co malowali", że dopiero co łatali dziury i znowu są na drodze" itd.
Przy okazji praca pod duzym ruchem w godzinach szczytu to dla drogowców żadna przyjemność jak to się chyba niektórym wydaje.

pozdrawiam :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFERENCJA "ODRZUĆMY UNIJNĄ KONSTYTUCJĘ"

Ale to chyba nie ci panowie w pomarańczowych kamizelkach decydują, o której godzinie należy łatać dziury, a kierownictwo w krawatach, które ma gdzieś komfort pracy w godzinach szczytu.

Poza tym rad567, nie przesadzaj z tymi różnicami temperatur. Łomża nie leży na Saharze, a czasem w nocy jest cieplej niż w niejeden wietrzny dzień. Nie wydaje mi się, że to trafny argument za prowadzeniem robót w dzień. Ciekawe jak to jest - o czym pisał już ktoś wyżej - z wynagrodzeniem za pracę w nocy? Może tu jest pies pogrzebany?

Pozdrawiam.
grover



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFERENCJA "ODRZUĆMY UNIJNĄ KONSTYTUCJĘ"

R E K L A M A P R E C Z ! ! !


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFERENCJA "ODRZUĆMY UNIJNĄ KONSTYTUCJĘ"

Wklej cały dział Allegro...

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFERENCJA "ODRZUĆMY UNIJNĄ KONSTYTUCJĘ"

bez przesady, aż tak te roboty nie uprzykrzają życia...ważne że w ogóle malują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFERENCJA "ODRZUĆMY UNIJNĄ KONSTYTUCJĘ"

A wtedy mieszkańcy zaczną narzekać, że przez te prace w nocy jest dużo hałasu i nie mogą spać...;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFERENCJA "ODRZUĆMY UNIJNĄ KONSTYTUCJĘ"

Piotrek, jak znajdziesz gdzieś do sprzedania Granade combi z gazem to daj znać, ok?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFERENCJA "ODRZUĆMY UNIJNĄ KONSTYTUCJĘ"

evaa odświeżyła pomysł więc jedziemy od nowa z tym koksem.

Proponowana data ogniska forumowiczów - sobota, 12 czerwca.

Miejsce: Las Jednaczewski (przy starym palenisku).

Godzina: do ustalenia.



Miejsce naszego spotkania oznaczę dużą, biało-czerwoną flagą, żeby nikt nie miał wątpliwości, że to my :-)

Piszcie, kto będzie napewno...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFERENCJA "ODRZUĆMY UNIJNĄ KONSTYTUCJĘ"

PEWNIE DISCO POLO....


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFERENCJA "ODRZUĆMY UNIJNĄ KONSTYTUCJĘ"

......i swojska z JBB :)

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFERENCJA "ODRZUĆMY UNIJNĄ KONSTYTUCJĘ"

na dzis dzien powinnam byc:)

nazis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFERENCJA "ODRZUĆMY UNIJNĄ KONSTYTUCJĘ"

nie bede! a szkoda lubie ogniska.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFERENCJA "ODRZUĆMY UNIJNĄ KONSTYTUCJĘ"

Fajna grandzia :) ....spoko!

Sam bym sobie taką kupił gdybym wczesniej nie wszedł w innego forda! :)


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFERENCJA "ODRZUĆMY UNIJNĄ KONSTYTUCJĘ"

hmm... brzmi dobrze. trza pójść i zawirować!!! ;)


tekst z zabawy:
- Zakręciem?
- Tera nie, ale sie dowiaduj!

pozdrówka
kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFERENCJA "ODRZUĆMY UNIJNĄ KONSTYTUCJĘ"

ja bym przyszla, ale sie wstydze.... beda sami mlodzi, a ja stara!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFERENCJA "ODRZUĆMY UNIJNĄ KONSTYTUCJĘ"

---> frotka, spoko,
rower+sakwy+2 litry krynki+ konserwa + 4 bułki + czekolada = 90 km,

najgorzej jest na drodze do Nowogrodu, blachosmrody jadą ponad 100 na h i wyprzedzają cię na grubość lakieru - trzeba uważać, ale dalej po skręceniu w bok jest lux :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFERENCJA "ODRZUĆMY UNIJNĄ KONSTYTUCJĘ"

A do jakiego specjalisty, że tak sie cieszysz?

"Jest czwarta nad ranem
Dzis konczy sie grudzień,
Ja siedze i liścik do Ciebie smaruję.
W New Yorku jest zimno, poza tem w porzadku..."

(cos mnie wzięlo dzis na ballady)
____________________________________________-

Łosiedle Łosiedle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFERENCJA "ODRZUĆMY UNIJNĄ KONSTYTUCJĘ"

Pisze sie na ognisko, moze ustalimy co kto bierze do...jedzenia itp:)

nar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFERENCJA "ODRZUĆMY UNIJNĄ KONSTYTUCJĘ"

Witam. polecam Ci Z.U.H. FOX , sam robiłem tam samochodzik i gra wspaniale
http://www.fox.4lan.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFERENCJA "ODRZUĆMY UNIJNĄ KONSTYTUCJĘ"

Tak byłoby najlepiej.

UWAGA!

Wszyscy, którzy będą na ognisku na 100% proszeni są o przesłanie maila z potwierdzeniem przybycia na adres linph@linph.org wraz ze swoim nickiem (podpisem) z forum.

"Pewniaków" proszę o punktualne przybycie na miejsce spotkania.

Widzimy się zatem w najbliższą sobotę (12 czerwca) w lasku jednaczewskim, o godzinie 18:00, przy starym palenisku. Jak już wcześniej wspomniałem, miejsce naszego spotkania będzie oznaczone dużą,
biało-czerwoną flagą.

Serdecznie Wszystkich zapraszam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFERENCJA "ODRZUĆMY UNIJNĄ KONSTYTUCJĘ"

Będzie!!!

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFERENCJA "ODRZUĆMY UNIJNĄ KONSTYTUCJĘ"

Mam Vectre i jest super. Dlatego nie bierz Vectry bo przepustowość się podzieli na więcej osób. Bierz Interneo. Vectre zostaw w spokoju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFERENCJA "ODRZUĆMY UNIJNĄ KONSTYTUCJĘ"

Trochę pokropiło, ale wyszło słoneczko! Widzimy się zgodnie z planem - dziś o 18:00 przy starym palenisku, w lasku jednaczewskim.

Do zobaczenia!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFERENCJA "ODRZUĆMY UNIJNĄ KONSTYTUCJĘ"

SzEjK:kilka lat temu hh stał się w Polsce bardzo popularny. Z czasem jego popularność jeszcze rosła i powstała subkultura, zwana skate'ami

sluchaj stary, jakbym pokazal to kumplom to by cie wysmiali. co ma skate do hh ? skate to jezdzi na desce, a wszystko sie zaczelo od rocka, metalu, hardcoru itp. a hh to sluchaja hiphopowcy. moze niektorzy jezdzili na deskach ale to nie ma zadnych powiazan. wcale nie jest prawda ze skate to nosi szerokie spodnie, bo kazdy ci powie ze w waskich sie lepiej na desce jezdzi. wiec skoro gowno sie znasz po co sie w ogole wypowiadasz ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org