sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czyja Partia Demokratyczna ?

Prawda jest taka że kierowca pieszego nie zrozumie i odwrotnie. Każda ze stron ma swoje racje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyja Partia Demokratyczna ?

do evaa: a kierowca ma inne wyjscie, jak nie przepuscic pieszego, ktory jest na pasach?? Pomysl. Absurd w przepisach.

Trzeba by jasnego przepisu, co dokladnie oznacza termin przejscie dla pieszych, czy jest to tylko jezdnia czy tez jakis obszar po za nia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyja Partia Demokratyczna ?

Napewno spotkaliście się z utrudnieniami w poruszaniu się ulicami Łomży, spowodowanymi robotami drogowymi (odmalowywanie pasów, łatanie dziur). Dla przykładu Olsztynie takie prace wykonywane są w nocy, kiedy ruch uliczny jest minimalny... U nas nikt nie mógł o tym pomyśleć?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Szkoda

Podobnie jest w Warszawie - prosty przklad to remont Marzsalkowskiej wieczorem dziury rano nowa nawierzchnia. Ten temat byl juz poruszny rok temu i o ile dobrze pamietam, to nikomu nie chce sie robic tego w nocy, tzn przeprowadzac "remontow" drog.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyja Partia Demokratyczna ?

A co do lomżynskiej policji to niepotrzebnie tam tak często zagląda... zauwazylem ze nie są mile widziani :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyja Partia Demokratyczna ?

---> ja3 - z palantem i gnojem cwaniaczku możesz niedługo osobiście się spotkać w sądzie rejonowem ...

Jeżeli chodzi nr rejestracyjny to całego nie zapamiętałem.
Nie napisałem że auto jechało 85,5 km/h, tylko "co najmniej 80"! Jest chyba różnica? A jak nawet 70 to co? Jeżeli, cwaniaczku uważasz że to odpowiednia szybkość aby zahamować przed pieszym, nawet takim który wtargnął na jezdnię, to niech cię twoja bozia broni przed spotkaniem z tym pieszym (jak przeżyje), a ty nie uciekniesz, a on na dodatek nie okaże się ofermą jak ja.

Jeżeli coś komuś rozjaśni to samochód nadjeżdżał z prawej strony więc kierwoca-pirat miał wystarczająco dużo czasu aby zauważyć pieszych na przejściu, no chyba że się gapił w bok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czyja Partia Demokratyczna ?

ja bym wpadł gdyby nie te 600 km... :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org