piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zygmunt Zdanowicz na prezydenta Łomży

Bierz Venctre, mialem porownanie interneo i vectra i vectra jest super!

anna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zygmunt Zdanowicz na prezydenta Łomży

Zmieńcie DJ-ów, niech sie nauczą poprawnie mówić !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zygmunt Zdanowicz na prezydenta Łomży

Eghm.... chyba sie zmienia :) dobrze jest... W kazda srode w Rampie (klub VIP), mozna przyjsc i doznac prawdziwej muzyki clubowej...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zygmunt Zdanowicz na prezydenta Łomży

"Łomżyńska policja z kolei juest bardzo dobrze przygotowana do pełnienia służby i ze złapaniem takiego "booma" nie ma kłopotu." - buahahahahaha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zygmunt Zdanowicz na prezydenta Łomży

A nie można posłuchać czegoś innego?

Choćby Trójki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zygmunt Zdanowicz na prezydenta Łomży

Art 2 tegoz kodeksu:)
przejście dla pieszych - powierzchnia jezdni lub torowiska przeznaczona do przechodzenia przez pieszych, oznaczona odpowiednimi znakami drogowymi,

:)
zgadzam sie z kolumbem, kierowca zbyt rzadko bywa pieszym, a pieszy zbyt rzadko kierowca;))

nazis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zygmunt Zdanowicz na prezydenta Łomży

Jakiś czas temu miałem przyjemność być w Krakowie. Szedłem Podzamczem, zatrzymałem się przed pasami i... gość w czarnym Fordzie zatrzymał się. Słowem opadła mi szczęka. Przez te kilkunaście lat mieszkam w Łomży i jeszcze NIGDY nie zdażyło się, żeby na przejściu bez świateł, oznaczonym jedynie zebrą i znakiem pierwszeństwa pieszych jakiś kierowca zatrzymał się i ustąpił pierwszeństwa. Zawsze trzeba poczekać, aż skończy się sznur samochodów, albo aż ktoś wymusi pierwszeństwo (uprzedzę oskarżenia - JA TEGO NIE ROBIĘ).

PS: A tak pozatym to Kraków jest cudowny. :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zygmunt Zdanowicz na prezydenta Łomży

jaka muzyke graja?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zygmunt Zdanowicz na prezydenta Łomży

W 1933 r. na „Otwarcie Sezonu Wioślarskiego” zaproszono chór „Duda” z Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego oraz solistów Opery Warszawskiej: Korbowskiego i Gołębiowskiego.30
W lipcu 1938 r. po raz drugi spłonął budynek przystani. Do wybuchu II wojny światowej nie odbudowano letniej siedziby Towarzystwa. Mimo dużej konkurencyjności wśród klubów sportowych i straty budynku przystani Łomżyńskie Towarzystwo Wioślarskie, wprawdzie w mniejszym wymiarze, ale nadal realizowałoało swoje statutowe zadania.


Studia Łomżyńskie nr V cdn. ..................................................


Wydawnictwo Łomżyńskiego Towarzystwa Naukowego

Lex

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zygmunt Zdanowicz na prezydenta Łomży

Matyjasz wlasnie o takim zachowaniu kierowcow mowie, mialem kilka razy taka sytuacje w Lomzy, ale nigdy nie byly to samochody z lomzynskimi rejestracjami. :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zygmunt Zdanowicz na prezydenta Łomży

Siema mam prosbe czy ma ktos z was moze jakies projkty zabudowy AUDIO do Fiata Bravo moj kolega ma własnie takie auto i staramy sie w nim zrobic jakies dobre Audio POMOCY !!!

każdy inny, wszyscy równi

(A)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zygmunt Zdanowicz na prezydenta Łomży

nazis: znów pokazujesz swoją pseudointeligencję. Problem malowania pasów nie dotyczy tylko kierowców - piesi przechodzący przez pasy też muszą "manewrować". Dla Ciebie nie ma już nadziei...


Blokowanie takich ulic jak Al. Piłsudskiego czy Szosa Zambrowska w godzinach szczytu to czysta głupota. Proponuję jeszcze odmalować wszystkie przejścia dla pieszych na Al. Legionów - najlepiej w godz. 14-15.

franciszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zygmunt Zdanowicz na prezydenta Łomży

Dlugi weekend SOBOTA (za tydzien)?

nazis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zygmunt Zdanowicz na prezydenta Łomży

Idealnie!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zygmunt Zdanowicz na prezydenta Łomży

Kiedy mocno to zagadnienie poruszałem, taką odpowiedz uzyskałem, że farby te najepiej zastygają w południe kiedy nam poruszać się najtrudniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zygmunt Zdanowicz na prezydenta Łomży

Mrs miałes ze mną nie dyskutować , bo cię to strasznie dołuje . A widze ,że cię znowu szambiasty dziób swędzi.

nazis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zygmunt Zdanowicz na prezydenta Łomży

Ja mieszkam na ka es jot 2 i uważam, że Ci co tam nie mieszkają mogą tylko pozazdrościć.. ;] chcecie wiedzieć czemu, to sprawdźcie sami.. tam jest po prostu najlepsza atmosfera, najlepszy klimacik w całej Łomży... Full Opcja po prostu ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zygmunt Zdanowicz na prezydenta Łomży

... PIĘKNA JEST JĘZYKA POLSKA... ,a Polacy nie gęsi i swój język mają... hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zygmunt Zdanowicz na prezydenta Łomży

tym razem mnie nie będzie

franciszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zygmunt Zdanowicz na prezydenta Łomży

no ciekawe jak to jest.. moze za nocne roboty trzeba by bylo wiecej robotnikom zaplacic i stad mamy utrudnienia???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zygmunt Zdanowicz na prezydenta Łomży

koszmitka.... przestań.....! ...ostatnio (z tego co doczytalem) był jeden młodzieniec przed 20, jeden 30latek i kilku panów po 40tce....
...tak więc nie taka młodzież :D

franciszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org