piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prezydent dał kosza komisji

...dzięki evaa za lekturkę, sn4p - nie jestem taksówkarzem ale od 14 lat jeżdżę pozdrawiam forumowiczów kierowców i pieszych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent dał kosza komisji

ja - to fakt ,że teraz Hołek popularyzuje bezpieczną jazdę, a jeszcze niedawno bił rekordy w pokonywaniu tras z miasta do miasta to, że wpasował się do prywatnego domu przy trasie z której wypadł prywatną Celicą kolegi , trzeba go zrozumieć to polityka i wsio się robi pod publikę TO CO ?? WOLIMY PIORUNKA?? JA JEDNAK ZA HOŁKIEM 3 RAZY TAK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent dał kosza komisji


Już temat Internetu w Łomży jest wałkowany do znużenia tutaj.
Moja rada biedz neostrade 128kb/s za 60zł instalacja 1zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent dał kosza komisji

Autor: raver (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05-06-04 09:31

Dlaczego nie pojsc za przykladem z zachodu, gdzie jesli pieszy stoi i czeka na wejscie na przejscie dla pieszych, to kierowcy zatrzymuja sie i przepuszczaja

...dlatego ze w naszym prawie jest wyraznie napisane, ze kierowca musi ustapic pierwszenstwa pieszemu, ktory JUZ ZNAJDUJE sie na przejsciu, a nie oczekuje na przejscie przez jezdnie...jednoczesnie zabrania pieszemu wchodzic orzed nadjezdzajacy pojazd, dla mnie to bardzo logiczne i zrozumiale...Wyobraz sobie co by dzialo sie zeby kierowcy tak jak piszesz, na przykladzie zachodu - chociaz nie zauwazylam tam takich praktyk - zatrzymywali sie przy kazdym przejsciu gdzie stoi chociazby jedna osoba i nie wiadomo czy stoi bo chce postac, czy stoi bo za 5 minut bedzie chciala przejsc przez jezdnie, czy stoi bo na kogos czeka...Skad mozesz wiedziec czy pieszy stoi przy przejsciu i zglasza chec wejscia na jezdnie....typowo abstrakcyjne....

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent dał kosza komisji

jeszcze czego1 placic za wizyte u lekartza smiechu warte! a gdzie sie podzialo prawo do opieki medycznej?bezplatnej z reszta?kazdy wie jaka jest sytuacja sluzby zdrowia,wszyscy narzekaja,ale starczy isc na Hipokratesa...bieda az piszczy uy tych lekarzy;-PPP

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent dał kosza komisji

niedlugo to za oddychanie trzba bedzie placic:PP

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent dał kosza komisji

jasne mi sie ostanio snil zakonnik...co oznacza dlugie zycie.Pytanie tylko czy: w kamieniolomach z gumowym mlotkiem czy w zakonie;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent dał kosza komisji

Ja mam vectre i nie narzekam za ile zapłaciłem tyle mam chodzi w miarę dobrze mam predkość do 64 i jest wpożo mnie w zupełnośco wystarcza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent dał kosza komisji

evaa najlepiej by bylo dla kierowcow, gdyby nie bylo przejsc, tylko kladki nad jezdnia albo przejscia podziemne. A czesto jest tak ze pieszy stoi przed przejsciam juz dosc dlugo, bo zaden kierowca nie ma zamiaru sie zatrzymac i przepuscic... w zasadzie wystarczy ze postawisz noge na jezdni i kierowca powinien juz sie zatrzymac... bo juz jestes na jezdni ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent dał kosza komisji

(hahaha)

- ...można przyjść i doznać prawdziwej muzyki klubowej...
- Jaką muzyke grają?

(hihihi)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent dał kosza komisji

Wszystko jest piękne, szkoda że tylko wspomniane makowce umacniają cię w wierze. Ja myślałem że na przynęte to można złowić rybę i gryzonia w pułapce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent dał kosza komisji

kierowcy to nie swięte krowy a widze ,że za takich sie uważają.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent dał kosza komisji

















Zestaw głośników przednich - DLS Ultimate PRO UP 36
Wzmacniacz - 4 kanałowy Alpine z serii V12 dostarczony przez klienta
Monoblock do subwoofera - DLS Digital D 1000
Subwoofer - Kicker SoloBaric S12L7
Okablowanie - DLS kompletnie
Wytłumienie drzwi / karoserii kompleksowo maty / noisekiller


Jeśli jeszcze coś znajdę, to napiszę!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent dał kosza komisji

"(a tak wogóle to przez samo H się chyba pisze ham)"

Otóż cham się pisze przez CH



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent dał kosza komisji

Łomża- nowy most - Piątnica - Drozdowo - Bronowo - Pniewo - Siemień - Góra Królowej Bony Łomży

Łomża - Stara Łomża - Wzgórze św. Wawrzyńca - Góra Królowej Bony - Siemień - Szosa Zambrowska - Giełczyn - Las Giełczyński - Zawady - Łomża

Łomża - Las Jednaczewski - Szablak - Nowogród (Skansen?) - Miastkowo - Łomża

itp. itd. :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent dał kosza komisji

No niestety weszliśmy do UE, a w sumie jesteśmy 100 lat za murzynami... 15 lat temu jechałem przez Niemcy wszelkie roboty drogowe gdzie był ruch odbywały się tylko w nocy i jakoś farba im schła !!! Nie myślę żeby u nas po 15 latach mieli gorszą?!! ale zwróćcie uwagę, że u nas w całym kraju roboty drogowe odbywają się w dzięń w najwiękrzy ruch..., może ktoś mi wytłumaczy: farba musi schnąc ok, a klejenie dziór (tzn: robienie tych placków, garbów na jezdni)? robią to też w dzień, a wnocy chyba szybciej by to stygło po mojemu... Polska to dziwnyyyyy kraj... DOŁĄCZAM SIĘ RÓWNIEŻ I POZDRAWIAM WŁADZE MIASTA ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent dał kosza komisji

Łomża-grobla Jednaczewska-nasypem w prawo przed lasem (przejedziesz przez starorzecza Narwii)- wylot nasypu do drogi : na Szablak i w prawo - i nad NArew w prawo z drogi ok 300 m(przy tabliczce). I z powrotem przez Jednaczewo. Razem ok 12 km.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent dał kosza komisji

Dzięki wam wszystkim,ludzie,ale o 90km to nawet nie ma co marzyć!Chyba,że wstać w weekend o 8.00(o,zgrozo!)i wrócić wieczorem z odparzeniami tu i ówdzie...
Poza tym,chciałabym się dowiedzieć,co ciekawego można zobaczyć po dodze,szczególnie możeby ktoś potrafił mnie zmotywować do pokonania tej 90-tki.Jeździłeś tam ,*bob*,serio?A może autem?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent dał kosza komisji

Grobli nie polecam, bo mozna sobie tylek odbic, a leb boli od wybojow...
Natomiast reszta tras jak najbardziej. Ja mam takowa mapke niemalze topograficzna.. przydatna w wedrowkach rowerowych, wtedy mozna jechac na oslep, to dopiero przygoda!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org