piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nowa Partia Centro Prawicowa

Heh! Nie widzicie czy nie kumacie:
PO 10 PISTOLETÓW I TYLE SAMO KAMIZELEK DOSTALI POLICJANCI.
Wynika z tego ze każdy wyfasował 10 splów i ubranek. I jak to teraz nosić na raz?

_______________________________________-



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Partia Centro Prawicowa

a ja wszedzie czuje sie bezpiecznie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Partia Centro Prawicowa

A tak w ogóle to :
CO SĄDZICIE O RADIU???

_____________________________-

Grzegorz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Partia Centro Prawicowa

HOŁEK JEST CHIPSOJADEM A CHIPSOJADOM MÓWIMY: NIE!!!

(co innego jakby reklamował mleko- wtedy bylby wielki)

______________________________________-



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Partia Centro Prawicowa

ale tylko 30 na 230 dostanie sprzet :-/ kurde cos zle napisali ciołki chyba :-|

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Partia Centro Prawicowa

Nie ma sie czego bać, każdy musi na coś umrzeć... aby się statystyka zgadzała!
A teraz żyjcie i korzystajcie z każdego dnia!
Z zakichanym i zadychranym pozdrowieniem!
koszmitka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Partia Centro Prawicowa

właśnie... jak my stare d**y jesteśmy... hyhyhy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Partia Centro Prawicowa

realista- skoro jesteś po prywatnej szkole to powinieneś być świadom ,że w dobie dzisiejszego bezrobocia są to fabryki produkujące np.: inżynierów, generalnie wystarczy regularnie płacić czesne hahaha, a doświadczenie to podstawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Partia Centro Prawicowa

straszne głupoty gadacie

"ja3" dostawałeś na rok, bo byłeś uczniem lub studentem

"wafel" wierz mi, ja tam dwa razy byłam i słyszałam wszystkie toczone przy mnie rozmowy i po tym jak ludzie odpowiadali, a nie jak konsul pytał już na samym poczatku wiedzialam kto dostanie, a kto nie! moj maz swiadkiem!

"kornik" nie ma to nic wspolnego z humorem konsula, wierz mi! to mit rozsiewany przez ludzi

czekałam na wejscie do sroda, obserwowalam ludzi przede mna, dokładnie wiedzialam kto z nich dostanie wize, kto nie.... i tak było. Bardzo mi sie podobała ta zabawa... :-))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Partia Centro Prawicowa

Ludzie, jaka to róznica, czy w Koziej Wolce sie uczysz, czy w bardziewnej zasmarkanej stolicy? Masz takie same ksiażki, korzystasz z tego samego źródła informacji. Co za problem? Czyli co? Jak skonczyl szkole w Afryce centralnej, to juz nie moze byc madrym czlowiekiem, bo to nie Oxford? Stuknijcie sie moi kochani w mozg, o ile to mozliwe! Liczy sie kim jestess, a nie jakie masz papiery! Znam paru zboczencow po renomowanych uczelniach, Gospodinie pamiluj!
Z uczelnianym pozdrowieniem z czerwcowa nuta....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Partia Centro Prawicowa

...moje RADIO ma za duże pokrętła...!

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Partia Centro Prawicowa

Głupoty? Może.
Nauczony doświadczeniem i oberwacją dotychczasowych poczynań ministrów (leki za złotówkę, super sprawny, wydolny i sprawiedliwy NFZ itd. itp.) nie wierzę w to, że zmieni się coś na lepsze, powiem szczerze - bardzo bym chciał żeby zminiło się na lepsze ale ...
1. afera starachowicka,
2. afera Rywina,
3. afery Łapińskiego i Naumana,
4... itd.
Jakieś wątpliwości ? Bo ja nie mam żadnych złudzeń.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Partia Centro Prawicowa

Fakty skrzeczą bo sa takie:
- naruszana jest stale zasada konstytucyjna gwarantująca dostęp do leczenia,
- na słuzbę zdrowia płacimy całe życie, a kiedy przychodzi choroba każą dopłacać oficjalnie(rachunki) i nieoficjalnie(łapówki), i dla nas już na nic nie ma pieniędzy(bo zżarli je politycy)
- na leczenie czy zabiegi specjalistyczne ludzie chorzy czekają miesiącami, niektórzy pewnie w tym stanie umierają i NIKT ZA TO NIE ODPOWIADA!
- koncerny(czyt. mafia) farmaceutyczne kupiły już rząd, ministra i lekarzy, nimi się kieruje minister przy dopłatach do leków,
- pieniądze miały iść za pacjenten, ale lekarskie lobby doprowadziło do tego, że umowy zawierają szpitale, w których dalej zatrudniane są obok dobrych lekarzy - konowały- biorące taka samą pensję,
- bo......
A braków budżetu szuka się znów u tych, którzy nie mają pieniędzy i nie mają wyjścia.
SłUŻBA ZDROWIA- TO JESZCZE JEDEN PRZEJAW BANDYCKIEGO PAŃSTWA.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Partia Centro Prawicowa

popieram: dno, a pod dnem jeszce 2 metry mułu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Partia Centro Prawicowa

WSA, szkola jak szkola jak jestes zdolny to sam stwierdzisz czy zostac czy sie przeniesc do innej uczelni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Partia Centro Prawicowa

ludzie my tam nie mamy nic do tego a co do naszywek to są lepsze niż bluzki z numerkiem albo dresy o 5 numerów większe a i jeszcze jedno co do tego dlaczego się nie bronimy może dlatego że my niemamy taki pociągów zwięrzęcych jak nakop pobij zniszcz będzie fajnie to są takie bardzo zwierzece i prymitywne zachowania czy wy nie możecie dać nam spokój i po co wam to se worki trenimgowe kupcie a nie do nas z łapami
Pozdrawiam wszystkich (nawet skinów a co !!)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Partia Centro Prawicowa

Dziwnym trafem tylko ty masz ten problem. Przeskanuj sobie kompa chociazby skanerem on-line www.mks.com.pl a potem zainstaluj sobie program Spy Boot Search&Destroy bo na pewno musiales zalapac jakiegos wirusa albo trojana.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Partia Centro Prawicowa

Ziuk , popatrz z jakich usług providerskich korzysta DaSto , a nie będziesz zadawał głupich pytań.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Partia Centro Prawicowa

Jakoś nikt mnie nie przekonał , że to poważna uczelnia , wszystko na zasadzie "każda sroczka swój ogonek chwali". Jest naprawdę dużo dobrych uczelni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Partia Centro Prawicowa

Na szczescie jeszcze oprocz papierow liczy sie kim jestes, co umiesz, jak pracujesz... uffff .... I apropos myslacych obywateli jeszcze realisto... znam paru muzykologow, myslacych, oczytanych, wygadanych, zorientowanych w temacie... ale durnych jak but z lewej nogi. Majacych ludzi za nic, uwazajacych, ze tacy zwyczajni obywatele nie powinni sluchac wybitnych mistrzow, bo nie sa w stanie docenic ich kunsztu i takie tam ble ble ble... W artykule jedenj muzykolog czytam: "pozwolic im sluchac takich wybitnych muzykow, to rzucanie pereł przed wieprze" Czyli co? Ja wieprz? Świnka? chrum chrum To sa dopiero wykszatałceni, co? To takie delikatne okreslenie, ze nie ryzykumy chlopcy i dziewczeta. To w takim razie ja wole z prostaczkami sie zadawac... A juz na koniec, Ci myslacy z renomowanych uczelni sa przewaznie nudni jak majowy dlugi weekand i niezyciowi...

Dobra, bo nikt nie bedzie czytal, jak za duzo napisze.... hyhyhy
caluski robaczki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Partia Centro Prawicowa

No ładnie ! Skurczybyki, a tak ładnie mówią o sobie. No ładnie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Partia Centro Prawicowa

widzisz, panstwo szuka teraz wszelakich sposobw, aby wyciagnac pieniadz od nas podatnikow, szpitale tez juz niedlugo wg nowej ustawy beda platne...takze wizyty u lekarzy...niedlugo wprowadza pewnie podatek, moze nawet akcyze za przywiezione w innego kraju powietrze, a powiedz mi ile wg Ciebie idzie z tej akcyzy paliwowej na drogi...bo ja mysle ze niewiele...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Partia Centro Prawicowa

BOB - jesteś jednym z tych gnojów, uważejących się za święte krowy i ........... się na pasy pod koła samochodów. Wnioskuję, że nie masz nawet prawa jazdy i nigdy nie byłeś z drugiej strony. Palancie !!! nie szukaj winnych i nie rozkminiaj !!! UWAŻAJ !!! NA SWOJĄ CENNĄ DUPĘ BO CHYBA MASZ W NIEJ RADAR SKORO WIESZ ILE GOŚĆ JECHAŁ, A Z DRUGIEJ STRONY FANTASTO TAKA OFERMA JAK TY PEWNIE BY NIE ZDĄŻYŁA UCIEC PRZED AUTEM JADĄCYM 80-DYCH /h P.S. Kierowcy wiedzą jaką plagą są piesi którzy stoją na krawężniku i się czają a w ostatniej chwili bach na ulicę, albo krok do przodu, krok do tyłu. Z regóły to są osoby nie jeżdżące za kółkiem " ŚWIĘTE KROWY "

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Partia Centro Prawicowa

do ja3: A ty taki zawodowy kierowca jestes?? Czy sam masz prawko nie dluzej niz 2-3 lata. A moze powiesz mi, ze wyprzedzanie na pasach samochodu przepuszczajacego pieszego i nagle hamowanie to tez wtargniecie pieszego na jezdnie??? A to niestety czesty widok na zawadzkiej czy pilsudskiego.

A co do zachowan niektorych pieszych - to bez komentarza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Partia Centro Prawicowa

W tym akurat wątku nie chodzi chyba o to kto jest gorszy: pieszy, czy kierowca; tylko o to czemu policjanci nie zareagowali. Byli na miejscu więc powinni "dać po dupie" albo kierowcy, albo pieszemu - w zależności kto był winien. Oni co zrobili? Z tego co czytam - nic!

użytkownik usunięty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Partia Centro Prawicowa

góstaw- hehehe... nie lubisz czipsów??? niech żyją czipsy , popcorn i cocacola - TOĆ TO UNIJNE ŻARCIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Partia Centro Prawicowa

ja3 - z tego co widze to Ty tu najbarzdziej narzekasz! No - może nie narzekasz, ale podchodzisz negatywnie do wypowiedzi innych. Dasto przecież nie użala się nad sobą, tylko relacjonuje pewną rzeczywistość. To jest reportaż, a nie autoprezentacja. :) DaSto... trenujesz na tym forum? :D Czy dajesz skróty swoich artykułów z waszego wydawnictwa?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
co to jest

ja3 ty skoro masz prawojazdy, powinienes wiedziec, iz pieszy jest wlasnie swieta krowa i jesli nawet tylko wykazuje chec wejscia na przejscie , Twoim zasranym obowiazkiem jest ustapic mu pierwszenstwa... a Tobie bob nastepnym razem proponuje bys takiemu kierowcy pokazal gest przyjazni i pokoju ( wysuwajac srodkowy palec)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
jacko

propus - poprostu dla mnie większość tych postów (problemów) jest żałosna !!!Jakie ludzie tu mają problemy na tym forum jak stare babki albo plotkują , albo kapują to jak tego nie krytykować !!!jeden pożądny DASTO - ćwiczy sobie swoje artykuły na forum dyskusyjnym jje hamburgery popija zimną cocacolą i ma wsio w d... pozdrawiam z Polski DASTO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Partia Centro Prawicowa

ja3 przeczytaj pierwotny post, od ktorego cala dyskusja sie zaczela, a zobaczysz, iz o wtargnieciu na jezdnie mowy nie bylo. lykaj nerwosol!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Partia Centro Prawicowa

Hooligan117 podaj imię czy też ksywkę jakiegoś ważnego dresiarza. Bo wiesz... Tak na wszelki wypadek, jakby mnie ktoś kiedyś zaczepił w niebezpiecznej dzielnicy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Partia Centro Prawicowa

Wcześniej zapytaj właściciela czy dostaniesz..........co do smaku zależy co kto lubi.Moim zdaniem jest za dużo czosnku.
Sprawdż czy np.sąsiad nie ma ich asortymentu....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Partia Centro Prawicowa

No zgadzam sie z tobą że w Łomży nie ma już prawdziwych punków.Kiedyś to byly czasy bylismy buntownikami z wyboru a nie do taka moda. przychodzi taki póżniej do domu i przebiera się w piekne ciuszki i idzie na disco.
Posłuchalo by sie Włochatego,The Bila,Dee Facto to jest prawdziwy Punk And Rock.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Partia Centro Prawicowa

ja3 jesli jestes taksowkarzem to bez komentarza, jesli nie to zwracam honor. Co do policji to wszyscy wiedza jak jest. Co do pieszych, to wole zatrzymac sie i przpuscic niz narobic sobie biedy, gdy jakas paniusia, babunia itp zdecyduje sie przejsc na druga strone w chwili mojego wjazdu na pasy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Partia Centro Prawicowa

z nagrania "Od przedszkola do Opola": (autentyczne)

- Pan Prowadzący : Masz jakieś zwierzątko?
- Dziecko : Mam, kotka
- PP : A jak sie nazywa?
- D : Nie nazywa sie
- PP : Jak to sie nie nazywa, musi sie jakos nazywać...
- D : No nie nazywa się
- PP : Niemożliwe, a jak tatus na niego mówi?
- D : Siersciuch ******......

źródło: http://www.joemonster.org/search.php?query=wypowiedzi+w+teleturniejach&topic=&author=&days=0&type=stories



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Partia Centro Prawicowa

Jestem w cudownym miejscu. Siedzę na samym końcu wysuniętego głęboko w jezioro Michigan cypla. Za moimi plecami - kilkudziesięciopiętrowe drapacze chmur, miliony ludzi, samochodów, sklepów, ulic - tętniące życiem Chicago. A wokół mnie - woda - gładka, zielona tafla jeziora biegnąca aż po horyzont, niezmierzona, nieogarniona przestrzeń, której spokój i ogrom, prostota i wielkość poruszają mnie do głębi.
Ten obraz to symbol, metafora całej Ameryki, w której można znaleźć wszystko: to, co czarne i to, co białe, i nieskończoną ilość odcieni szarości pomiędzy tymi skrajnościami. I takie też jest życie - "podwójne" - jest noc i dzień, ciepło i zimno, światło i ciemność, radość i smutek, i tak dalej, i tak dalej. I zawsze jeszcze coś "pomiędzy". Ode mnie zależy, co wybiorę spośród różnorodności, spośród bogactwa możliwości, które oferuje mi świat.
Przed godziną poznałem Sue - wspaniąłą kobietę wysokości 4 metrów i długości 25. To szkielet odnalezionego ostatnio T-REXa. Potem byłem na wystawie z cesarskiego miasta "Beijing". W niedzielę idę do akwarium obejrzeć rafę koralową, a wieczorem na piknik do greckiej dzielnicy. Mam trochę szczęścia, bo jako przedstawiciel prasy mam prawie wszędzie darmowy wstęp.
Wieczorem z Mariuszem pojeździmy jego motorem - wspaniałą 500 kg maszyną z silnikiem 1,6. Indian coś tam. Pobiegamy trochę w jakimś parku, lub popływamy łódkami w ogrodzie botanicznym. Może uda mi się wyciągnąć go na spotkanie religijnej grupy "Odnowa". Pani Irena piecze niesamowite makowce które umacniają mnie mocno w wierze. A pozatym ich spotkania są takie rozśpiewane.
W gruncie rzeczy mam szczęście. Oglądam kawałek świata, uczę się i pracuje w może nie najlepszej gazecie ale zawsze... za biurkiem. Mam nielimitowany czas pracy i pieniądze może nie duże, ale...pewne.
I chyba jestem w ciąży. Narodził się we mnie mały chłopiec który wszystkiego jest ciekawy i wszystkim się cieszy. Z optymizmem patrzy w przyszłość. Powypadkowy stres minął. Wpadam w niego tylko czasem gdy oglądam szpitalne rachunki.
Przeżyłem wypadek samochodowy więc ufny w swoje szczęscie dałem się zaprosić na urodziny koleżance ze szkoły - czarnej, 160 kg Joyce. I na całą noc znalazłem się na imprezie na której tylko ja byłem biały w samym sercu Murzynowa.Ja patrzyłem nieufnie i na mnie patrzono nieufnie. Dwa piwa i... jak oni fajnie śpiewają i tańczą. chyba zostanę raperem. Nikt nie chciał mnie zabić a nawet zgwałcić (nie jestem przystojny... więc mnie to nie dziwi). Tylko ta mużyka. Nie dla typowego europejczyka z okolic Białegostoku. Chociaż bardzo rytmiczna. W nocy zaczeli grać na bebnach i wiecie co... wiem już chyba co to trans...
Byli tam wszyscy z naszej klasy - 12 osób. Wiecie co w tym tygodniu nie czułem się juz taki obcy - precz z uprzedzeniami!!!
Zycie jest piękne...
PS. Ciekawe dlaczego jezioro "Miszigan" jest zielone?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Partia Centro Prawicowa

Na Twoim miejscu zgłosiłbym, się do Strefy 11 ...


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa Partia Centro Prawicowa

wyroby z masari Apis w Pogórzu sa najlepsze w regionie. Pod względme smaku a także ich naturalności - brak środków konserwujących.Szczególnie polecam zwyczajna , pasztetową i salceson, parówki / chyba jedyne w regionie mające smak prawdziwych poarówek a nie mydła/ palce lizać. Inne wyroby tez sa super.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org