sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

Bardzo dobre! :-)))) Pozdrowienia dla wszystkich listonoszy... a bo to wiadomo...?

lepper z nami nie zadzierać! - A.L.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

Zastanawialem sie dzisiaj rano, dlaczego jedna z glownych ulic w Łomzy ma chodnik w tak fatalnym stanie. Mowie o lewym chodniku ulicy W. Polskiego (jadac do centrum).
Zastanawiało mnie jednak rowniez to, dlaczego w naszym pieknym miescie nie ma sciezek rowerowych (no chyba, ze sa one tak zgrabnie ukryte, iz ja o nich nie wiem).
Ktore trasy wartowałoby przekształcic w sciezki rowerowe?
Wg. mnie w pierwszej kolejnosci jest trasy po obu stronach drogi do lasku jednaczewskiego. Nalezaloby pousuwac nierownosci nawierzchni (korzenie, dziury) Wtedy moze wiecej osob zdecydowaloby sie na turystyke rowerowa.
Dlaczego by nie sprobowac "wyciagnac reki" do miasta Zambrowa i nie dociagnac np. do Czerwonego Boru swojej nitki sciezki rowerowej, (Slyszalem, ze Zambrow uzyskal jakies srodki na usuniecie torow az do Czerwonego Boru i na ich miejscu stworzenie trasy rowerowej) Trasa ta moglaby biegnac od szk. podst. nr. 10 w strone sadow (wyjezdzona sciezka, po ktorej przemieszczaja sie od czasu do czasu rolnicy i spacerowicze) i dalej... do czerwonego Boru :>
Na pewno na trasie dawnej kolei sa piekne widoczki, ktore warto obejrzec.
Sam pomysl tworzenia sciezek rowerowych w miejsce torow kolejowych wydaje mi sie dosyc ciekawe... specjalnie przejechalem sie lomzynskimi trasami kolejowymi i zauwazylem, ze Lomza od "strony kolejowej" wyglada inaczej..., spokojniej.
Mam nadzieje rowniez, ze sciezki rowerowe zostaly uwzglednione w planach zagospodarowania ulicy Rybaki.

Czekam na wasze opinie, czy warto tworzyc sciezki rowerowe... czy znajda sie chetni do korzystania z nich, bo jazda na rowerze po ulicach jest dosc niebezpieczna, a chodniki miejskie w niektorych miejscach wcale im nie ustepuja.


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

Jedna ścieżka jest chyba na nowym moście z przyległościami.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

Bierz neostrade 640kbp/s za 130zl, albo jesli nie masz zamiaru nic sciagac to tansza za 93zl - 320kbp/s (limit 5GG sciagancy danych w miesiacu, na www i poczte w zupelnoscie wystarcza). Wysytrzegaj sie wszlekiej masci radiowek, bo maja tendencje do zapychania sie przy wzrosice liczby uzytkownikow....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

Wszystko OK. Chodzi mi tylko o to, że ludzie jeszcze nawet nie wiedzą, co mają robić, a już pytają o kasę. Co do hip-hopowych tekstów to ten akurat jest bardzo adekwatny do tej sytuacji :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

MrS coś w tym jest ........ Często łapię się na tym, że robię coś ot tak dla satysfakcji, dla ogółu , a przecież mógłbym mieć z tego jakieś profity ....... Ale tak już jest .... Są ludzie potrafiący wykorzystać każdą sytuację w celu zwiększenia zawartości portfela i są również tacy jak ja "naiwniacy", którzy robią coś bo lubią a przy okazji uczą się nowych zagadnień

Odbiegając dalej od tematu - nie wiecie czy w Łomży są organizowane jakieś kursy tworzenia witryn www ? W tej dziedzinie jestem "raczkującym bobasem" ale z chęcią pogłębiłbym wiedzę ...

Pozdrawiam

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

No akurat limit juz dziala;-) 70% uzytkownikow wolniejszej neo+ juz ma limit, u Ciebie to tez kwestia czasu. Wejdz sobie na strone www.neostrada.pl z chwila aktywowania limitu na tej stronie po lewej bedzie podane ile danych juz sciagnales.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

W "4 porach roku" jest dobra...!

nazis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

MrS dzieki za pomoc w lokalizacji Skonczylem mechaniak w tym roku :D jak cos Ci to da jestem ze Śniadeckiego


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

>> TUTAJ POZOSTAWIE BEZ KOMENTARZA

Dlaczego? Ja stwierdze, że nie ma możliwości podsłuchania/zmiany informacji przesyłanej do np. banku. Wystarczy szyfrowanie wbudowane w pierwszą lepszą przeglądarke.

>> A GRAŁEŚ KIEDYS KLANÓWKĘ NA SERWERZE NP. W USA ALBO BRAŁEŚ UDZIAŁ W ZAWODACH MIĘDZYNARODOWYCH? BO NIE ZNAM ŻADNEGOKLANU KTÓRY GRA NA TAKICH IMPREZACH NA RADIÓWCE BO TO POPROSTU SZAJS

Nie, nie grałem. Myśle jednak, że nie ma to znaczenia, czy gram przez kabel, czy radiolinie. Opóźnienia obu rodzaju transmisji, do takiego zastosowania, są porównywalne.

>> DAM CI PRZYKŁAD: JA ZAKŁÓCAM SĄSIADA KIEDY CHCE PONIEWAŻ TO NIE JEST ZABRONIONE WYSTARCZY MIEĆ DOBRY AP I TROCHE OLEJU W GŁOWIE.

Jest zabronione (Art. 268 KK). Zgadzam się jednak, że jest to stosunkowo proste.Co do ilości oleju w głowie, w przypadku takiego zachowania, nie będe się wypowiadał.

>> DRUGI PRZYKŁAD TO SĄ TZW.BIAŁE PLAMY(CHODZI O PROPAGACJE FAL) CZASAMI MOŻNA SIĘ ZESRAĆ I NIE BEDZIE DZIAŁAŁA SIEĆ NAWET TA O SZYBKIM ŁĄCZU Z OGLEGŁOŚCI 50 METRÓW BO SĄ NIESPRZYJAJACE WARUNKI PROPAGACJI FAL.

Zgadza się, ale to już należy do administracji sieci - jeśli nie ma odpowiednich warunków, to nie powinno się w takim miejscu robić sieci radiowej. Niestety, jak wiemy, praktyka może być inna :-/

>> TRZECI PRZYKŁAD:MOŻNA WEJŚĆ MA KOMPUTER KOLEGI LUB SĄSIADA BEZ NAJMNIEJSZYCH PROBLEMÓW(SPRAWDZONE)

Owszem, ale to dotyczy każdego rodzaju transmisji. Wszystko zależy jak sąsiad/kolega zabezpieczy swój komputer.

>> CZWARTY PRZYKŁAD:KONKURENCJA NAWZAJEM SIĘ ZAKŁÓCA I NIGDY NIE BEDZIE TAKIEGO TRANSFERU JAKI WYKUPUJESZ (POZA TYM KONKURENCJA NISZCZY SOBIE NAWZAJEM INFRASTRUKTURE )

Do tego, aby się tak nie działo istnieje odpowiednia instytucja (bodajże oddział KRRiTV). Jak z niszczeniem infrastruktury to nie wiem, jednak, aż tak daleko idących wniosków bym nie wysnuwał. Poza tym od tego jest policja.

>> PIĄTY PRZYKŁAD:CZĘSTOTLIWOŚĆ 2,5 GHz JESY NIEZDROWA DLA CZŁOWIEKA

A gumy 'Turbo' były rakotwórcze :-P

>> A TERAZ JEDYNY PLUS...

Myślę, że plusów jest dużo więcej - świadczy o tym chociażby szybki rozwój
sieci radiowych

W razie kontynuowania dyskusji proponuje przenieść ją na priv, coby nie nudzić współrozmówców. ;-)

pozdrawiam

Łabędź

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

nie chce mi się dokładnie czytać tych wszystkich postów żeby nawiązać do któregoś z nich, ale mam kilka słów od siebie

nikt nie każe nam słuchać radia BAB, jest mnóstwo inncy stacji, lepszych gorszych, nasz wybór. ja osobiście nie słucham BAB, wolę Zet i Trójkę, a wiadomości słucham w Radiu Plus (muszę niestety, w kuchni rządzi mama;))

nie lubię gadania, że 'jak na Łomżę, to .... jest ok'. dlaczego robimy z naszego miasta dziurę zabitą dechami, w której ludzie udzielający się na antenie mają prawo do robienia beznadziejnych błędów językowych, nie mówię tutaj o logice, bo to bądź co bądź wypowiedzi na żywo, ale kiedy słyszę, że ktoś mówi 'nie wyłanczajcie odbiorników', to myślę, że warto by było nauczyć się mówić w naszym języku...

nie wiem jak to jest z opiniami słuchaczy, ale jeśli komuś bardzo zależy na tym, żeby radio BAB jakoś się zmieniło, to czemu nie zadzwoni do nich albo nie napisze sugerując coś od siebie? wyzwiska i uwagi typu 'radio BAB' jest do d... do niczego nie prowadzą. jeśli pracują tam profesjonaliści, na pewno wezmą sobie do serca krytykę, w końcu robią to dla swoich słuchaczy. a tak swoją drogą to nie rozumiem trochę tych emocji towarzyszących krytyce tego radia. nie podoba się? nie słuchaj. prosta sprawa.

pozdrawiam
kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

Witaj Tester. Jeśli nie masz problemów z dostawcą to dlaczego wysłałeś posta z pracy - wygoda?

nazis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

Trzeba chyba trochę małe przedstawienie zrobić. Kolega, który ubrał się właściewie, zachowywał sie stosownie do ubioru, trochę bajeru i.. po 10 sek. ma wizę. Zresztą przed podejściem do konsula spał. To mu nie przeszkodziło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

"Łomżyczka" ma ul. Piłsudskiego chyba 88 (biurowiec PKSu). Pizzy tam nie ma ale są zajebiste schabowe!!

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

z tego co słyszałem to za AIKIDO w Łomży za miesiąc płaci się ok.50 zł. Teraz ceny wszystkich sztuk/systemów walki idą w górę, ale cóż zapotrzebowanie rośnie wśród młodzieży ;-)

Via Baltica najkrótszą trasą - to szansa na rozwój Łomży


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

Nie ok. 50 tylko 50 PLN chyba, że wzrosło od tamtej pory:) Ale za Fudokan 35 PLN miesięcznie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

>>>>>>>>>>> JA POLECAM NOWĄ FIRMĘ INTERTOR<<<<<<<<<<<<<<<<
FIRMA INTERTOR - STAŁY DOSTĘP DO SIECI INTERNET. MIESIĘCZNIE OPŁATA 50ZŁ A SZYBKOŚĆ INTERNTU OD 128 W GÓRĘ, ZALEZNIE OD OBCIĄŻENIA. PRĘDKOŚĆ ŚCIĄGANIA 0D 20 DO 100 K/B. MOŻLIWOŚĆ PRZETESTOWANIA NA 2 TYGODNIE I PRZEKONANIA SIĘ O PRĘDKOŚCI INTERNETU Z FIRMY INTERTOR. ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O KONTAKT POD NUMEREM TELEFONU 505506326
TYLKO ŻE FIRMA INTERTOR ZAKŁADA NARAZIE TYLKO W DOMKACH JEDNORODZINNYCH
TELEFONU 505506326



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

mrozona pizza bleeee :p chyba nawet Gosia z Osterii robi lebsze :D

a tak przy okazji pozdrawaimy Gosie i raczkami jej machamy
PS kiedy rodzisz :D


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

Nie jest źle, pozatym że administracja czesto sobie olewa sprawy uczelni,a bardziej stara się o kolorowe "opakowanie" szkoły. Jak będziesz chciał się uczyć szkoła dla Ciebie, jak nie będziesz chcial też możesz isć (po n. powtórzeniach semestrów zdobędziesz wiedzę :P).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

Nalezy postawic zasadnicze pytanie: czy jesli mlodzierz nie chce sie uczyc to czy nalezy na sile ich ksztalcic? Przeciez nie kazdy musi miec mature. Matura powinna byc swiadectwem jakiegos wyksztalcenia i nie powinna byc przyznawana kazdemu jak PESEL. Na mozliwosc pochwalenia sie wyksztalceniem srednim nalezaloby zasluzyc i sie postarac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

Kaschia:
Czyżby troche zabolało?
Jako nauczycielka nie powinnaś się obrażać (nikt nie jest doskonały) tylko przełknać te gorzka pigułke. Przeciez to czytają młodzi i bardzo młodzi ludzie (dla niektórych to moze jedyna lektura) i zapamietują sobie to co widzą.
Złosliwość Ci nie wyszla bo dobrze wiesz ze moj post byl nie o tresci tylko o formie i cześciowo wiąze się z tym co wyzej napisal realista.

_____________________________________-



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

To jest taie dlugie ze niechce mi sie czytac.
POZDRO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

........raporty milicjantów

Fragment notatki sluzbowej z 1967 roku: "W dniu dzisiejszym
wymierzylem mandat karny w wysokosci 100 (slownie sto zlotych)
Obywatelowi Janowi R. za to, ze wjechal do miasta koniem osranym jak
krowa".

"(...) Nadto wyrazam uzasadniona obawe, ze sciaganie dalszych
rat alimentacyjnych z osoby Waclawa D. moze natrafic na pewne
trudnosci, poniewaz do naszego Posterunku MO nadeszla wiadomosc ze
Stargardu Szczecinskiego, ze Waclaw D. aktualnie sie powiesil (...)".

Wladyslaw B . bedac w stanie glebokiego upojenia alkoholowego
dostal ataku bialej goraczki, gdyz pocial sie po rekach nozem
rzeznickim i wygrazal nim wszystkim domownikom. Poza tym nie byl
agresywny (...)".

Ze skargi obywatela Marka W. skierowanej do komendanta MO w H.:
"Mam pretensje do st. sierz. Boleslawa W. za to ,ze wypalowal mnie
wczoraj, kiedy wracalem noca z dyskoteki w H., a biala palka, która
mnie wypalowal byla brudna (...)".

Z notatki urzedowej z 1979 roku: "(...) Franciszek R. wycofal
dzis swe zawiadomienie o zuchwale kradziezy swojej sztucznej
szczeki, bowiem babka klozetowa, czyli pisuardessa w restauracji
Krakowiak, znalazla sztuczna szczeke wyzej wymienionego w
ubikacji, która Franciszek R. przez wlasna nieuwage wyrzygal w
dniu wczorajszym wraz z obiadem, przekaska i pól litrem wódki
zoladkowej gorzkiej (...)".

"Tadeusz G. trzymal w reku trzepaczke, która na oczach
mieszkanców i dzieci oraz wychodzacej za szkoly mlodziezy
wyprawial niesamowite orgie (...)".

"W dniu 17 kwietnia 1980 roku z polecenia oficera dyzurnego
udalem sie na ulice Partyzantów, gdzie nierzezwy Jaroslaw R.
oddawal prywatnie mocz i inne ekstramenty fizjologiczne, co czynil w
bialy dzien, publicznie pod oknami budynku Komitetu miejskiego PZPR.
Wezwalem go, by natychmiast zaprzestal tych czynnosci, lecz na moje
wezwanie Jaroslaw R., zareagowal negatywnie(...)".

"Do tutejszego posterunku MO zatelefonowala Eugenia L. mówiac,
ze jej maz Franciszek nie bedzie mógl w dniu dzisiejszym zglosic sie
na przesluchanie w charakterze podejrzanego, poniewaz przebywa w
szpitalu, gdzie bedzie poddany ciezkiej operacji p r o s t y t u t y".

Fragment notatki sluzbowej dzielnicowego, starszego kaprala
Wlodzimierza S: "W wyniku najechania samochodu marki KAMAZ na
furmana i furmanke, na miejscu smierc poniósl kon furmana.
Wspólnie z ww. furmanem podjalem czynnosci w celu zwleczenia
denata z drogi(...)".

Tego dnia pelnilem sluzbe patrolowa razem z /.../. W pewnym
momencie przechodzac kolo parkingu nie strzezonego zauwazylismy
pieciu podejrzanych osobników krecacych sie przy samochodach. Gdy
podeszlismy blizej to powiedzieli do nas "Spierdalajcie stad!", co
niezwlocznie uczynilismy.

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

Na imprezie będzie towarzyszył Krzysztof Hołowczyc, wystąpi także orkiestra dęta, a także odbędzie się
Koncert zespołu "NoVii" o godz. 17
Wszystko będzie się działo na Starym Rynku w Łomży. Zapraszamy.


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

Ostatnia książka, którą przeczytałem była dłuższa. :)
Teraz czytam jeszcze dłuższą. :D
Przy tekstach Dasto miło jest zwolnić na trochę. Tak dalej Dariuszu!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

stary nie ma na to reguly jak masz farta to dostaniesz znam tyle przypadków, że naprawdę trudno o jakąś teorję czy kryterja życzę szczęścia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

SN4P: co do meczu z Wigrami to po nim chciano nam zamknąć stadion. naszczęście nie doszło do tego.
my nie kupimy blitów za 10 zł na bank! tak więc wspaniałomyślni dyrektorzy Olimpii sami sprowokują nas do, tak przez was nie lubianego, "chuligaństwa". przecież oni swoim debilnym postępowaniem niszczą piłkarskie święto... na stadion będzie chciało wejśc pewnie ok. 1000 zambrowiaków. połowa tego będzie stała przed bramą i coś mi się zdaje, że nie będzie to spokojna grupa ludzi, którzy spokojnie pogodzą się z brakiem dla nich biletów. tak samo my: pojedziemy tam, a oni zarządają od nas 10 zł (!!!) za bilet .co nie trudno przewidzieć zostanie przez nas olane... co dalej się stanie tego dowiemy się jutro... pozdro dla wszystkich aktywnych kiboli ŁKS!!!

www.lkslomza.kom.pl

Każdy, kto twierdzi, że przez ostatnie 10 lat w Polsce nic się nie zmieniło - jest dla mnie totalnym debilem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

No od biedy to niech ono będzie, fakt ze jest lepsze od "łomży" tylko niech się tam jeszcze troszkę starają niech nie spoczną na laurach bo za dużo zaangażowania w prace to oni nie wkładają odpekają swoje i tyle.A i wiadomości są ciekawie prowadzone.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

Ja bym proponował żeby w obecnym kinie wymienić fotele i dżwięk i troszkę remontu estetycznego i już w miarę bedzie oki.A i jeszcze ceny biletów w takim standarcie jaki jest obecnie to lekka przesada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

Z pewnego źródłą wiem, że nagłośnienie jest już zamówione i na dniach ma zostać zamontowane, pod koniec roku wymienione zostaną fotele. Informacja z pierwszej ręki, ale...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

...


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

No pewnie że lepsze od Łagodnych przebojów!
Kurcze, no ile to mozna grać w kółko to samo?
Przecież to już lekka przesada aby mieć kilka piosenek w radiu i grać je naokrągło. Czasami słucham Radio Łomża, ale to chyba juz z przyzwyczajenia. E tam, poprostu nie ma czego słuchać, kiedyś to było dobre radio, ale jak Pan SB zaprzedał Radio Plusowi to juz jest niebardzo. Ostatnio chyba nawet przezywają jakieś problemy? Czy ktoś coś o tym wie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

A jakże pięknie wygląda Łomża spowita we mgle o 6 rano :)

Pozdrawiam cierpiących na bezsenność, ranne ptaszki i śpiochów

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

.... pozdro dla administratora :)

Via Baltica najkrótszą trasą - to szansa na rozwój Łomży


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

Cześć
Pozdrawiam wszystkich, którzy wcześnie wstają - może się umówimy na poranną kawe z termosa gdzieś na boisku.
Śpiący smacznie - nie wiecie co tracicie ;) - poranki są super!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

To zostawcie NORD...........Ma i przejdzcie do INTERTORU tu macie prędkość ściągania sięgającą do 128 kb, a nie jak w waszym przypadku 6 czy nawet 3. W intertor miesięcznie płaci się 50 zł, a aktywacja tyle co za kabel, do tego można bez problemowo grać w gry przez neta i nic się nie tnie. Jak coś to dzwońcie pod numer 505506326.

nazis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

Ja o 4 rano wstaję czasem, aby pojechać nad Biebrzę.
Fajnie .....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

Hmm, reklamujesz Intertor a sam korystasz z DSL telekomunikacji.... Po za tym ja nigdy nie zaplace nawet zlotowki firmie z ktora mozliwy jest kontakt tylko przez telefon komorkowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

Trukac rozumiem że chcesz się odgryźć na mnie po tym jak dostałeś w nos i poszła CI krew, ale miałem wtedy ubaw jak z krwawiącym nosem pobiegłeś w piaskownicę heheheeh, ale to nie miejsce i czas aby wspominać tamto wydarzenie. Jak chcesz o tym pogadać to mozemy się spotkać i załatwić to jak mężczyźni chyba że znów będe CIę musiał szukać u mamusi w mieszkanku - You are Chicken.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

Taki sam działacz jak i pozostali. LEPIEJ GŁOSOWAĆ NA HOŁOWCZYCA NIŻ JAKIEGOŚ ŚLEDZIA. NIC NAM NIE POMOŻE, ALE I NIE ZASZKODZI.


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

Goście biorą sławnych ludzi, żeby fani na nich głosowali i tym sposobem wspierali początek listy...

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

Wielki jest nasz klub. Zasłużył na awans i bedziemy go dzielnie wspierac w III-ligowych bojach! Gratulacje dla zawodnikow,trenera,dzialaczy a w szczegolnosci dla kibicow. Caly Gdańsk sie cieszy razem z wami:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

czy widzisz jakis pomysł, żeby Spółdzielnia wzięła się za wentylacje, bo to naprawde jest potrzebne.
każdy kto mieszka w bloku lub chodzi do znajomych, to wie że zawsze w poprze obiadu czuć na klatce zapachy obiadzików wszystkich sąsiadów i to bez różnicy jakie maja okna :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

Gratulacje i ode mnie;))

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

NIE MA LEPSZEGO OD ŁKSu NASZEGO!!!
ja3 nie kracz ;) hehe
wszystko się może jeszcze zdażyć, ale napewno nie wrócimy do IV ligi!!!!

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

jest swietna jezeli chodzi o kielbase np. krojona



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

ty iguana to poczytaj przepisy, pieszy nie ma prawa wtargnac na jezdnie jezeli przejscie nie jest sygnalizowane swiatlem


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

Pofatygowalam sie:

Autor: iguana (---.lomza.4lan.pl)
Data: 04-06-04 10:20

ja3 ty skoro masz prawojazdy, powinienes wiedziec, iz pieszy jest wlasnie swieta krowa i jesli nawet tylko wykazuje chec wejscia na przejscie , Twoim zasranym obowiazkiem jest ustapic mu pierwszenstwa... a Tobie bob nastepnym razem proponuje bys takiemu kierowcy pokazal gest przyjazni i pokoju ( wysuwajac srodkowy palec)


Nie znalalazlam nic podobnego w przepisach. Przepis za to wyraznie mowi:
Art. 26.
Kierujący pojazdem, zbliżając się do przejścia dla pieszych, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu.

----------------------- i jeszcze cos o ruchu pieszych--------------------
Art. 13.
ust 1. Pieszy, przechodząc przez jezdnię lub torowisko, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność oraz, z zastrzeżeniem ust. 2 i 3, korzystać z przejścia dla pieszych. Pieszy znajdujący się na tym przejściu ma pierwszeństwo przed pojazdem.


Art. 14.
Zabrania się:
wchodzenia na jezdnię:
bezpośrednio przed jadący pojazd, w tym również na przejściu dla pieszych

zapraszam do lektury kodensu drogowego, a na pewno bedzie nam sie przyjemniej jezdzilo po naszych lomzynskich drogach...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

Zastanawiałeś się nad dziwnym zachowaniem swojej kobiety? możesz się tego ustrzec zaglądając na tą stronę :-))))) http://www.joemonster.org/article.php?sid=2003



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

Od jutra wożę ze sobą kodeks i w wątpliwych sytuacjach bedę tam zaglądał. (w tym czasie proszę nie wchodzić na jezdnię):) Generalnie jezdnia jest dla ruchu pojazdów , a dla pieszych są chodniki. Resztę proszę sobie dośpiewać! Ja jako pieszy nie daję szansy by mnie ktoś trafił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

już to zrobiłem

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska TO JEDNAK NAZIŚCI

Którego dostawcę Internetu wybrać - Interneo czy Vectranet? Proszę o podzielenie się spostrzeżeniami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org