piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Fizjoterapeuta

Witam. Mam problem z odstającymi łopatkami i mam takie pytanie. Żeby wybrać się do fizjoterapeuty powinienem iść najpierw do lekarza rodzinnego, żeby dostać skierowanie, czy wybrać się prywatnie do fizjoterapeuty?
Możecie polecić jakichś dobrych fizjoterapeutów? Najlepiej okolice placu Kościuszki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapeuta

Najlepsi fizjoterapeuci byli i są na Sikorskiego w Ośrodku Rehabilitacyjnym :) Żeby tam się dostać na skierowaniu musi być napisane \" do ośrodka rehabilitacji dziennej\". I musi byc ono wystawione przez lekarza specjalistę np. ortopeda, reumatolog, neurolog. Tam są prowadzone ćw indywidualne, są też wykonywane masaże. Świetni służący pomocą wykwalifikowani fizjoterapeuci , magistrowie nie\" z przypadku\": Iwona, Tomek i Agnieszka. Polecam :*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapeuta

Polecam ośrodek Medicor http://medicor-lomza.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapeuta

Ja, również polecam Medicor, są tam bardzo wykształceni fizjoterapeuci, między innymi z tytułem magistra po uniwersytecie medycznym w Poznaniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapeuta

A ten Medicor to prywatnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapeuta

Aktualizuję temat. Potrzebny fizjoterapeuta dla starszej osoby. Może kogoś polecić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapeuta

tzn \"czy możecie polecić\" ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapeuta

Medicor jest super. Polecam!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapeuta

Trzeba iść najpierw do lekarza, który postawi diagnozę (fizjoterapeucie nie można stawiać diagnozy), lekarz daje zalecenia, wg których postępuje później fizjoterapeuta. Najlepiej w tym celu iść do lekarza specjalisty od rehabilitacji. Na taką wizytę przyjmują prywatnie, koszt wizyty ok. 100zł. Nie wiem czy takowe wizyty są też na NFZ, wiadomo mi tylko o prywatnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizjoterapeuta

Medicor (zwłaszcza p. Szydlik)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org