piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Unia zakazuje golonki peklowanej

juz gorzej nie mogles zrobic kupic w necie i masz problem i jeszcze bedziesz mial problem bo w orange kazdy kto tam ma to narzeka jakies cuda sie dzieja nie czytasz postow nawet tu pisali o tym na forach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia zakazuje golonki peklowanej

Witam, pilot od centralnego zamka w samochodzie upadł mi na ziemię i przestał działać :( W razie czego wymieniłam baterię, ale nie działa dalej:) Może ktoś wie: 1) gdzie w Łomży można naprawić pilot, ewentualnie dokupić nowy, 2) co tam mogło się zepsuć, może da radę naprawić samemu. Pozdrawiam i dziękuję za rzeczowe odpowiedzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia zakazuje golonki peklowanej

chodzi mi o kontrolerow biletow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia zakazuje golonki peklowanej

to był twój życiowy błąd, nawet jak byś kupił u nas w salonie i zaniósł na gwarancje, kazali by Ci za to płacić, zwykła bandyterka

przejdź lepiej na PLAYa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia zakazuje golonki peklowanej

masakra ale ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia zakazuje golonki peklowanej

Większą głupotą jest roczny narzeczeński staż!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia zakazuje golonki peklowanej

Ciekaw jestem, dlaczego księża głosili i promowali pana doktorka na mszy, czy tez mają w tym współudział? Jak wytłumaczą to co zostało dokonane? Jeśli zna ktoś namiary tego gada oszusta, który na przykrywkę bierze nawet kościół to proszę o podanie tego na forum. Może faktycznie zbierze się kilkadziesiąt osób i zrobi temu skurwysynkowi lepszą reklamę jak miał w telewizji przez rodzinę Mańczaków i z całą odpowiedzialnością myślę, że na to to na pewno sobie zasłużył. Jeśli będą takie propozycje, to taką pikietę przed domem doktorka możnaby zrobić. Osobiście jestem za, może społeczeństwo by się obudziło, a prawo by znalazło swoje miejsce. Jak coś to piszcie w temacie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia zakazuje golonki peklowanej

b

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Unia zakazuje golonki peklowanej

d

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org