piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
........pamięć........

Było super!!!!!!!

Ja jak swoim osłom opowiadam jak to w tamtych czasach było to nie wierzą :):):):):)

Ze kompa nie było ?

Że tv się nie oglądało ???

Jak to można było zyć ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ........pamięć........

kto jest kto? bądź kim chcesz być a nie kim oni chcą.. to realne zycie nie udawany wirtual wiec zyje pelnia zycia i tutaj nie zamulam.. to jest klasa czlowieka co ma moc bez redbula zeby zdobyc tu cos, gdzie bez mocy nie ma chu*a. chcemy zyc, chcemy czuc i przezywac rzeczywistosc.. mozesz miec na facebooku przyjaciol nawet milion, my mamy tutaj kilku, ale znacza dla nas wszystko..

i rob swoje bo masz cos czego ci nie zabiora;] elo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ........pamięć........

A sam się kopnij , a poćwicz nóżkę :):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ........pamięć........

errata
poprzeczka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ........pamięć........

#Madlen# - a dokładniej coś wiesz gdzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ........pamięć........

w sklepie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ........pamięć........

Znajomych?, wszystkich już obraziła i tu właśnie szuka nowych...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ........pamięć........

Jaki samochod byscie proponowali do 8.000€ ? powyzej 2003r

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ........pamięć........

to zależyczy szukasz limuzyny czy wana cy jakiegoś maluszka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ........pamięć........

dobrej nocy i week-endu, wyjezdzam do Bourgogne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ........pamięć........

szukam limuzyny takiej zeby bylo duzo miejsca z tylu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ........pamięć........

ford sierra 1988 r tuning zrobiony w 2005r. Cena 8500 Euro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ........pamięć........

jestem zgorszona, tyle czekac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ........pamięć........

Ze szczerą chęcią to ja zakończe ten temat.Pisałem do ciebie prywatną wiadomość gdzie były moje dane i dobrze wiedziałeś kim jestem,ty nie odpisałeś,ale no w końcu dziku to już gwiazda,masz prawo.Nie oceniam twojej muzyki gdyż na hh sie za bardzo nie znam,wsłuchuje sie szczegolnie w tekst i staram sie zrozumieć o co zapier....Zawsze miałem cie za normalnego chłopaka i tak jest do tej pory.Mam po prostu inne zdanie na temat dissu peja vs tede.Ty okrzyknąłeś tedego królem polskiego hh,podczas tego dissu,dla mnie to zwykły pajac.Dla mnie peja poszedł z nim okrutnie,ty widzisz to innaczej.Proszę cie tylko żebyś nie pisał bzdur ,że nie pisałeś o peji jako o pajacu z ta czapką , nie kręć ,proszę cie nie kręć,że to nie była o nim mowa.W szybkim tempie usunąłeś konto na n-k gdzie był twój wpis jak to tak właśnie o nim piszesz,iż to już nie jest peja tylko pajac z zza duża czapką.Czemu boisz się do tego przyznać?
A w tym temacie opisujesz peje jako zajebistego rapera,dziwne.Trochę tego nie czaję.Opisujesz jeszcze iż to ryszard jest damskim bokserem.Myślę iż byłeś świadkiem tego zajścia,i oczywiście jako osoba z jajami odpowiednio zareagowałeś,jeśli tak to przybije ci pionę.Jeśli natomiast słyszałeś jedynie o tym to jest żenada.
"Lepiej być skinheadem niż nigger"?wow,to jest naprawde mocny tekst,masz prawo do takiego zdania,oczywiście jako osoba obeznana w tej subkulturze wiesz kim są skinheadzi?!oj,oj,oj
Ps.opisywanie na tym forum że ryszard bije kobiety jest słabiutkie,może zgłoś tą na policję?!!!w sumie prawie to zrobiłeś.Mam nadzieje że dostał bombę od ciebie za to.
Nie zależy mi na ujawnianiu moich danych na tym forum,a jeszce raz powtarzam iż jeśłi się spotkamy to chetnie podyskutuje z toba na ten temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ........pamięć........

No proszę, jest nawet coś na poprawę kondycji fizycznej :) Jeszcze tylko trochę poćwiczyć i poprawić sylwetkę, np. schudnąć trochę ;) Takie myśli mnie naszły po lekturze artykułu "Jak ćwiczyć, żeby schudnąć"...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ........pamięć........

u ruskich brudasow na rynku, tylko uwazaj , latwo ich nie mozna zrozumiec, te ich lamane L

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ........pamięć........

tak, ja też mam maski...trochę mniej i głównie to do zarabiania i odpychania. Taki los, nie mogę pozwolić na pozbawienie mnie wolności. Dziękujemy za rozmowę, teraz idę spać. Pozdrów swoją córeczkę ode mnie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org