piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Minister dotrzymał słowa

Może psuje się modem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Minister dotrzymał słowa

Nawet biblioteki w niektórych miastach podobno korzystają z firmy windykacyjnej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Minister dotrzymał słowa

Z tego co wiem, organizuje się wiele ZAGRANICZNYCH wycieczek do Łomży.

Z Czeczenii chociażby...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Minister dotrzymał słowa

jaki niby problem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Minister dotrzymał słowa

A ja polecam firme JAX podam numer tel do przedstawicielki na Łomże 509 766 627. W szybki sposob pomogli mi odzyskac odszkodowanie. Bo firma w ktorej bylem ubezpieczony dala mi lipne pieniadze. Wiec zadwonilem na powyzszy numer i odzyskalem 12 razy wiecej niz myslalem.


Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Minister dotrzymał słowa

Za - w zakresie prawa! Aborcja nie jest przecież przymusowa i nie widzę przeszkód, zeby "ubogacone moralnie" katoliczki sie nie skrobały. Pozostałe muszą mieć wybór i same decydować. Każde inne gadanie to głupie pseudo-moralne mędrkowanie. Każdy musi mieć wybór i ponosić tego konsekwencje bo aprawa nie zależy od zakazów, ale od wychowania (choćby katolickiego) i pomocy kobietom i nie będzie wtedy problemu.

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Minister dotrzymał słowa

powinni prześwietlić majątek wszystkim powiązanym. Ciekawe czy by się liczby zgadzały. Osiągane dochody = poczynione wydatki. Majątki ogromne a na zasiłkach i zero odprowadzonych podatków. Przetrzepać ich wszystkich!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org