piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Staremu Stuhrowi pękła żyłka ze zgryzoty.

Monika Kruse / One Love Featuring Robert Owens . Monia ,Owens są zajebi/ści :)

http://www.youtube.com/watch?v=9mHgUUebdUs

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Staremu Stuhrowi pękła żyłka ze zgryzoty.

http://www.youtube.com/watch?v=fWTYPCOnxew&feature=related



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Staremu Stuhrowi pękła żyłka ze zgryzoty.

Klara nie dyskutuj z tym półgłówkiem cxrsa1 bo on tak lubi zwrócić na siebie uwagę:))
A to jest przykład konwersacji z nim:)))

Autor: CXRSa1 (---.1and1.pl)
Data: 10-07-12 11:14

Janusz kos ale ja wiem że jestem kopnięty bo psycholog mi to powiedział a resztę dopisali sąsiedzi no szkoda że nie mam licencji na ostro! O szkoda bym powbijał kilku panów w realu a tak muszę zadowolić zabijać panów w Cs"ie .

Wszystko jasne:DDD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Staremu Stuhrowi pękła żyłka ze zgryzoty.

http://obuwieochronne.com.pl/c/32/buty-wysokie.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Staremu Stuhrowi pękła żyłka ze zgryzoty.

O,o, właśnie.....

Ja wczoraj zatankowałem Golda. Jakoś silnik przestał szarpać......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Staremu Stuhrowi pękła żyłka ze zgryzoty.

Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem:) nie ważne jak dobrze grasz, gołąb i tak poprzewraca wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny z wygranej:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Staremu Stuhrowi pękła żyłka ze zgryzoty.

Aj jak mówiłam wcześniej każdy ma swoje gusta dla jednych ten lokal będzie piękny dla innych nie.. tylko po groma wypowiadać się o właścicielach przecież ani lubić ich nie trzeba a tez wódki z nimi pic nie musisz, jak się idzie ze swoją ekipą to takie detale nie są ważne :P

CSRSa1 wydaję mi się normalna zwykła dziewczyna jestem wiec normalnie po ludzku mnie traktują ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Staremu Stuhrowi pękła żyłka ze zgryzoty.

Alicja123 zgadzam się podejście do klienta to podstawa, szkoda że tak wyszło akurat w Twoim przypadku, ja nie miałam żadnej przykrej sytuacji.

Haha CXRSa1 każdy ma coś w sobie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Staremu Stuhrowi pękła żyłka ze zgryzoty.

albo chociaż kartkę przy wejściu wywiesić z kryteriami tejże selekcji i wszystko by jasne było

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Staremu Stuhrowi pękła żyłka ze zgryzoty.

Kamikadze20063 nie prawda że w Piątnicy jest złe paliwo, OSM tankuje swoje wszystkie samochody właśnie w Piątnicy od kilku lat albo nawet kilkunastu lat, gdyby paliwo było nie dobre nie ryzykowaliby tankując do NOWYCH samochodów złe paliwo wiec zastanów się co piszesz... to co wstawiłeś to żaden dowód mogłeś dolać sobie wody...

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Staremu Stuhrowi pękła żyłka ze zgryzoty.

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Staremu Stuhrowi pękła żyłka ze zgryzoty.

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Staremu Stuhrowi pękła żyłka ze zgryzoty.

miał facet gest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Staremu Stuhrowi pękła żyłka ze zgryzoty.

byłem, obczaiłem i wszytko ładnie, pięknie tylko jeszcze rozciągnąć bar i więcej miejsc siedzących by się przydało, bo ludzi łopatami upychać i kasiorę brać to nie sztuka, a idzie zima zła i na zewnątrz nikt nie będzie siedział, a i jeszcze ten krawężnik między ogródkiem, a parkingiem to jakieś ogrodzenie by się przydało w te miejsce, bo już widziałem jak gruba, pijana, lafirynda jebnęła na kolana przed typem i głupio im wyszło

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org