niedziela, 29 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy Chrzanowski ponosi odpowiedzialnosc za zaniedbania MPEC

O Targowisko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Chrzanowski ponosi odpowiedzialnosc za zaniedbania MPEC

Ja również mam na sprzedaż komputer tylko że Intel 2x2,80 Ghz 1 gb 40 gb i nalepiony oryginalny XP Pro. za 3 stówki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Chrzanowski ponosi odpowiedzialnosc za zaniedbania MPEC

s.kowalewski1@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Chrzanowski ponosi odpowiedzialnosc za zaniedbania MPEC

http://www.youtube.com/watch?v=mhViRRmCvTI&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Chrzanowski ponosi odpowiedzialnosc za zaniedbania MPEC

Osobiście znam kilku ateistów i mają ciekawy światopogląd są to inteligentni ludzie ale ja jestem katolikiem to jest moja wiara i czytając Biblię tylko się w tym utwierdzam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Chrzanowski ponosi odpowiedzialnosc za zaniedbania MPEC

Idąc takim tokiem myślenia ...hmmm unicestwijmy rząd on nie stwarza warunków ludziom czyt;nowych miejsc pracy itd...czyli to on tworzy tą patologię ..bo chyba ogólnie wiadomo że ludzie pozbawieni"zajęcia"są bardziej podatni na wszelaką patologię-chyba że się mylę ,proszę poprawić


tak na marginesie ..rozumiem że łatwiej by było "unicestwić' bezrobotnych itd..uważanych TU przez niektórych za pijaków ,patologie,złodzieji tylko najpierw zastanówcie się dlaczego tak się dzieje ..a będzie jeszcze gorzej ..i nie wysokie kary czy wyroki to wyeliminują lecz PRACA ,na uczciwych WARuNKACH!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Chrzanowski ponosi odpowiedzialnosc za zaniedbania MPEC

To tak w skrócie skąd się wziął szatan - z zazdrości, nieposłuszeństwa, pożądania.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org