Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 29 stycznia 2023 napisz DONOS@
230112111228.png
230118111012.png

Zginął działacz PSL i lekarz

mm nie, 29 stycznia 2023 16:30

W wypadku, do którego doszło dziś rano na S8 w okolicach miejscowości Sikory-Pawłowięta, śmierć poniosło trzech mężczyzn. Wśród ofiar jest m.in. Tomasz Jakacki, prezes PSL w powiecie łomżyńskim oraz lekarz z łomżyńskiego szpitala.

221230125643.gif

Niedzielne finały WOŚP w Łomży i w Piątnicy

mm pt, 27 stycznia 2023 08:58

Łomżyńska Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w tym roku w dwóch miejscach. W Hali Kultury w Łomży odbędą się koncerty, występy taneczne, pokazy i licytacje na żywo. Jednocześnie w Gminnej Hali Sportowej w Piątnicy zaplanowano familijną imprezę z różnymi atrakcjami i zabawami dla młodszych i starszych, dopełnionych występami i licytacjami. Oba wydarzenia potrwają do godziny 20:00. Tegoroczna odsłona WOŚP odbywa się pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”. Trwają licytacje voucherów na różne usługi, gadżetów, dzieł sztuki czy przejażdżki jedyną w swoim rodzaju ślubną „limuzyną” z reporterem TVN24 w roli kierowcy lub przewodnika.

220525082042.png

Narew rozlewa się na łąki

mm nie, 29 stycznia 2023 11:18

Poziom Narwi pod Łomżą podnosi się, a na przylegających do rzeki łąkach pojawiają się rozlewiska. To sytuacja normalna, choć dotychczasowy brak śniegu nie zwiastuje wielkich rozlewisk.

Troje laureatów łomżyńskich przesłuchań konkursu im. Stanisława Jopka

mm nie, 29 stycznia 2023 10:19

Hanna Skowrońska z Augustowa, Hanna Krzyżewska z Suwałk i Adam Tomaszewski z Warszawy zostali zakwalifikowani do drugiego etapu III Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Stanisława Jopka. Kolejnym będzie finał w październiku, a na zwycięzców organizowanego przez PZLPiT „Mazowsze” konkursu czekają nagrody w wysokości przekraczającej 90 tysięcy złotych. – Mam nadzieję, że ten konkurs już na stałe wejdzie do naszego kalendarza imprez kulturalnych, bo jest to bardzo ciekawa forma popularyzacji muzyki ludowej – podkreślał Bernard Karwowski, juror i koordynator konkursu z ramienia MDK-DŚT.

Czołówka z radiowozem

mm so, 28 stycznia 2023 19:07

Renault czołowo zderzył się z policyjną kią. Kierowca clio trafił na komendę a policjanci do szpitala. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana.

Łomża i Nowogród w debiutanckiej powieści łomżynianki

mm so, 28 stycznia 2023 13:43

- Pierwszym marzeniem było napisać, a gdy już powstała, to aby mamie się spodobało. Potem kolejne, a może jakieś wydawnictwo by się znalazło … – zdradza Anna Rybakiewicz i dodaje, że dwa dni po wysłaniu maila wydawnictwo zdecydowało o wydaniu jej powieści „Lekarka nazistów”.

Dachowanie pod Górkami

mm so, 28 stycznia 2023 10:26

Samochód osobowy wypadł z drogi i dachował na starym śladzie DK6. Jedna osoba została poszkodowana, ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

Pochmurny weekend z lekkim śniegiem

mm pt, 27 stycznia 2023 16:03

Weekend w Polsce zapowiada się pochmurny, z większymi przejaśnieniami zwłaszcza na północy kraju. Będą występowały słabe opady śniegu, a w piątek i w niedzielę także deszczu ze śniegiem oraz deszczu lub mżawki, lokalnie marznące i powodujące gołoledź. W niedzielę nasili się wiatr, który nad morzem powieje w porywach do 65 km/h.

Stworzyli nowatorską Łomżyńską Radę Turystyczną

mm pt, 27 stycznia 2023 13:57

W piątek rano w „Polonezie” spotkało się kilkanaście osób z firm z branż: turystycznej, hotelarskiej i gastronomicznej, aby powołać Łomżyńską Radę Turystyczną. - Indywidualnie niewiele mogliśmy zdziałać w celu ożywienia łomżyńskiej starówki, bo każdy z nas musi pracować, ażeby zarobić na życie – opowiada jedna z inicjatorek spotkania Jadwiga Serafin, prowadząca z mężem od lipca 2011 r. Restaurację Na Farnej. - W grupie będzie nam raźniej, łatwiej i szybciej zainicjować współpracę z Miastem i organizacjami dla dobra naszej kochanej Łomży. Nasza inicjatywa ma charakter otwarty.

Wybierz polski tytoń i oszczędzaj!

JJS pt, 27 stycznia 2023 10:13

Tytoń papierosowy pochodzący z polski jest niezwykle popularny w całej europie i odznacza się wysoką jakością. W sprawdzonych sklepach internetowych możemy otrzymać wiele różnych odmian, które różnią się od siebie swoim smakiem i aromatem. Warto zapoznać się różnymi odmianami doskonałych tytoni, takich jak mieszanka tytoniu Virginia, czy popularne Marlboro, West, albo Pall Mall. Najlepszy tytoń to taki, który dobrze się pali i ma aromat zgodny z naszymi upodobaniami. Dlatego koniecznie należy kupować go ze sprawdzonych źródeł, aby nie tylko oszczędzić, ale móc palić wysokiej jakości dobrze pocięty tytoń papierosowy.

Kurs trenera personalnego w Poznaniu

JJS pt, 27 stycznia 2023 09:01

Siłownia to Twoja pasja? Kochasz ćwiczyć i zarażać pozytywną energią innych? Czujesz, że świetnie sprawdziłbyś się w roli trenera personalnego, ale potrzebujesz fachowej wiedzy, którą będziesz mógł przekazać podopiecznym? Chcesz mieć pewność, że to, co robisz, nie wyrządzi nikomu krzywdy? Zrób kurs trenera personalnego w Poznaniu.

 
221215084700.gif
211228081622.gif
201013083029.gif
220802095111.png

Ogłoszenia płatne

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę