Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 czerwca 2020 napisz DONOS@

Kalendarz

2020
« Czerwiec »
PnWtŚrCzPtSo
Ni
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930          
znajdź wydarzenie
dopisz wydarzenie

Galeria

200509044428.jpg
Różnić się pięknie

Sonda

Wszystkich głosów 503

Maseczki możemy zdjąć z twarzy ponieważ:


  2019-11-22
w kinie Millenium

Podsumowanie projektów: „Murale Polskiej Niepodległości” i „Mądrzy Cyfrowi”
gdzie: MDK – DŚT, ul. Wojska Polskiego 3
godzina rozpoczęcia: 12:00:00

Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych zaprasza na podsumowanie działań związanych z realizacją dwóch projektów: „Murale Polskiej Niepodległości” i „Mądrzy Cyfrowi”, których adresatami byli uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Łomży.

Efekty pracy młodych artystów zaprezentujemy w formie wystawy „Wychodząc poza teraźniejszość, pielęgnujemy przeszłość” i promocji książki „Słowo ma znaczenie”. Uroczystość odbędzie się w MDK – DŚT, ul. Wojska Polskiego 3, w dniu 22 listopada, o godzinie 12.00.

Inspiracją prezentowanych na wystawie prac stał się projekt „Murale Polskiej Niepodległości”, organizowany przez Narodowe Centrum Kultury z okazji jubileuszu stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Realizacja projektu umożliwiła uczestnikom cyklu warsztatów przedstawienie własnej wizji artystycznej, łączącej narodowe i lokalne tradycje patriotyczne, te dawne i współczesne.

Wystawie będzie towarzyszyła promocja książeczki „Słowo ma znaczenie”, będącej efektem twórczych spotkań, odbywających się w czasie ferii zimowych w Pracowni Plastycznej MDK-DŚT w Łomży, w ramach realizacji projektu MĄDRZY CYFROWI - pierwszego w Polsce programu, łączącego edukację moralną i rozwijanie postaw prospołecznych nastolatków z podnoszeniem ich kompetencji cyfrowych. Książeczka dedykowana jest dzieciom, rodzicom, edukatorom oraz nauczycielom, którzy chcą przekazywać wiedzę o wartościach moralnych.

Na uroczystość zaproszony został przedstawiciel głównego organizatora Mądrych Cyfrowych, który opowie o programie. Projekt realizowany jest przez Fundację „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom” przy wsparciu Google.org

zaprasza: Anonimowy donosiciel :)
wystawy, wernisaże  Hkalendarz v. 1.2
 
 

Ogłoszenia płatne

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę