Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 11 lipca 2020 napisz DONOS@

Kalendarz

2020
« Lipiec »
PnWtŚrCzPtSo
Ni
    12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031    
znajdź wydarzenie
dopisz wydarzenie

Galeria

200707125054.jpg
Czas wyboru

Sonda

Wszystkich głosów 90

Najlepszym zajęciem na wakacje jest






  2019-08-10
w kinie Millenium

Puchar Miejskiej Ligi Piłki Nożnej
gdzie: ORLIK, ul. Katyńska 3 w Łomży
godzina rozpoczęcia: 10:00:00
czas trwania imprezy: do 2019-08-11

W Pucharze Miejskiej Ligi Piłki Nożnej MOSiR Łomża 2019 weźmie udział trzynaście zespołów, które swoje spotkania rozgrywać będą na Orliku przy ul. Katyńskiej 3.



Do tegorocznej edycji turnieju zgłosiły się zespoły zarówno z I jak i II Ligi, wśród nich zabrakło niestety zeszłorocznych zdobywców pucharu tj. drużyny UniGlassu. Do obrony tytułu Wicemistrza i zdobywcy III miejsca staną za to Góralczyk Team (dawniej Planet Cash) oraz Orły Zbójna. Poza wcześniej opisanymi ekipami w rozgrywkach wystartują również: Trójkąt, DeSeniors, Ks Biel Sonarol Jeziorko i Demed, które reprezentować będą I ligę MLPN, oraz Skill Squad, 30+, Dantex, Kuguar, BTS Szymańscy, Wiźniacy i GKS Łomża z II ligi.


Grupa I
1.DeSenirs
2. Dantex
3. Kuguar
4. KS. Biel Sonarol Jeziorko



10:00 – DeSeniors vs. DANTEX
10:25 – Kuguar vs. Ks. Biel Sonarol Jeziorko
10:50 – DeSeniors vs. Kuguar
11:10 – DANTEX vs. Ks. Biel Sonarol Jeziorko
11:30 – DeSeniors vs. Ks. Biel Sonarol Jeziorko
11:50 – DANTEX vs. Kuguar



Grupa II

1. Trójkąt
2. BTS Szymańscy
3. Skill Squad



12:30 – Trójkąt vs. BTS Szymańscy
12:50 – Skill Squad vs. Trójkąt
13:10 – BTS Szymańscy vs. Skill Squad



Grupa III

1.Demed
2. Góralczyk Team
3. Orły Zbójna



13:40 – Demed vs. Góralczyk Team

14:00 – Orły Zbójna vs. Demed

14:20 – Góralczyk Team vs. Orły Zbójna



Grupa IV

1. 30+
2. GKS Łomża
3. Wiźniacy



14:40 – 30+ vs. GKS Łomża

15:00 – Wiźniacy vs. 30+

15:20 – GKS Łomża vs. Wiźniacy



Ćwierćfinały

16:00 – 1 Drużyna I grupy vs. 2 Drużyna II grupy (A)

16:25 – 2 Drużyna I grupy vs. 1 Drużyna II grupy (B)

16:50 – 1 Drużyna III grupy vs. 2 Drużyna IV grupy (C)

17:15 – 2 Drużyna III grupy vs. 1 Drużyna IV grupy (D)



Półfinały

17:30 – Zwycięzcy ze spotkań ćwierćfinałowych „A” i „B”

18:00 – Zwycięzcy ze spotkań ćwierćfinałowych „C” i „D”



Mecz o III miejsce

18:30 - Przegrani spotkań półfinałowych



FINAŁ

19:00 – Zwycięzcy spotkań półfinałowych.

zaprasza: Anonimowy donosiciel :)
zawody sportowe  



Hkalendarz v. 1.2
 
 

Ogłoszenia płatne

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę