sobota, 04 kwietnia 2020 napisz DONOS@
  2019-09-08
w kinie Millenium

„Karius i Baktus” powakacyjnie
gdzie: Teatr Lalki i Aktora w Łomży, Pl. Niepodległości
godzina rozpoczęcia: 11:00:00

Teatr Lalki i Aktora w Łomży zaprasza w najbliższą niedzielę 8 września o godzinie 11.00 na familijny spektakl "Karius i Baktus" w reżyserii i adaptacji Jarosława Antoniuka.

„Karius i Baktus” to przezabawna historia dwóch złośliwych bakterii, harcujących w buzi małego Marka. Uwielbiają słodycze, boją się jednak dentysty. A że chłopiec zębów nie myje, zaś cukierki pochłania kilogramami - Karius i Baktus znaleźli raj na ziemi i spokojnie demolują zęby malucha. Ale któregoś dnia Marek musi iść do dentysty…

Przedstawienie w zabawny i zarazem pouczający sposób pokazuje najmłodszym, jak bardzo istotna jest higiena. Podstępne stwory czyhają bowiem na każdą nadarzającą się okazję…

Spektakl „Karius i Baktus” swoją premierę miał trzynaście lat temu, ale należy do tych najbardziej lubianych przez widzów pozycji repertuarowych, więc od czasu do czasu powraca na naszą scenę. Gościł na festiwalach we Lwowie /Ukraina/ i Brześciu /Białoruś/. Również w tym roku już 17 września zespół teatru zaprezentuje ten spektakl, tym razem przed rosyjską publicznością, podczas Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Lalek w Riazaniu.

Serdecznie zapraszamy na niedzielny spektakl wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się, jaki los spotka podstępne bakterie. Czy nasi widzowie przejmą się ich losem – tego nie wiemy, wiemy jednak, że zęby będą myć chętniej.

zaprasza: Anonimowy donosiciel :)
spektakle, pokazy  Hkalendarz v. 1.2
 
 

Ogłoszenia płatne

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę