sobota, 21 października 2017 napisz DONOS@
  2017-03-30
w kinie Millenium

Spotkanie autorskie z Anną Seniuk.
gdzie: Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży, ul. Długa 13, Sala na Poddaszu
godzina rozpoczęcia: 18:00:00

Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży zaprasza na spotkanie autorskie z Anną Seniuk, aktorką teatralną, filmową i dubbingową, profesor Akademii Teatralnej w Warszawie.
Spotkanie poprowadzi Jerzy Kisielewski, dziennikarz radiowy i telewizyjny. Syn legendarnego publicysty Stefana.

Anna Seniuk – aktorka teatralna, filmowa i dubbingowa, profesor Akademii Teatralnej w Warszawie. Ukończyła PWST w Krakowie. Była aktorką Starego Teatru w Krakowie, Teatru Ateneum, Powszechnego w Warszawie i Teatru Polskiego. Od 2003 r. występuje w Teatrze Narodowym. Grała także w Teatrze Telewizji, w filmach
i w licznych serialach. Znana z ról w filmach: Czterdziestolatek, Konopielka, Panny z Wilka, Czterdziestolatek – dwadzieścia lat później, Awantura o Basię. Współpracuje od lat z Teatrem Polskiego Radia, gdzie zagrała ponad 40 ról. Laureatka Nagrody miesięcznika Teatr za rolę Dulskiej w Moralności Pani Dulskiej G. Zapolskiej.

Jerzy Kisielewski - dziennikarz radiowy i telewizyjny. Syn legendarnego publicysty Stefana. Od 1991 roku jest członkiem kapituły Nagrody Kisiela. Był prezesem Centrum Monitoringu Wolności Prasy w latach 2001- 2003. Prowadził w TVP Info program Info newsroom. Autor książki Pierwsza woda po Kisielu. Historie rodzinne.
Jest współreżyserem filmu Jan Nowak Jeziorański. Kulisy zdarzeń z 2007 roku.zaprasza: Anonimowy donosiciel :)
inne ...  Hkalendarz v. 1.2
 
 

Ogłoszenia płatne

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0