poniedziałek, 21 sierpnia 2017 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie

Po wypadku zablokowana droga do Kolna

Pięć osób, w tym dziecko, zostało rannych po czołowym zderzeniu vw polo z terenowym mercedesem na drodze krajowej nr 63 pomiędzy Kisielnicą a Rogienicami Wielkimi. Droga Łomża Kolno będzie zablokowana jeszcze przez ok. dwie godziny, ale kierowcy mogą jechać wyznaczonymi objazdami.

Do wypadku doszło ok. 14.20 niedaleko od Kisielnicy. W miejscu  gdzie droga prowadzi na wzniesienie zderzyły się jadący w kierunku Kolna volkswagen polo z jadącym w do Kisielnicy terenowym mercedesem. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że jadące od Kisielnicy polo z niewyjaśnionych przyczyn zjechało na przeciwległy pas gdzie zderzyło się z jadącym w przeciwnym kierunku mercedesem. Do szpitala w Łomży trafiło pięć osób. Trzy z polo oraz kierująca i jej dziecko z mercedesa.

Po wypadku droga Łomża - Kolno będzie zablokowana do ok. 17.00 Policja wyznaczyła objazdy. Osobówki jadące do Kolna powinny kierować się do Górek Sypniewo i tam skręcać w kierunku Rogienic Wielkich, a samochody ciężarowe mają wyznaczony objazd przez Stawiski.

cz
wt, 10 stycznia 2017 14:42
Data ostatniej edycji: 2017-01-10 15:21:26

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0