środa, 26 lipca 2017 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie

W ŁSM bez rewolucji

Zbigniew Dziemiński dotychczasowy wiceprezes będzie nowym prezesem Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Rada nadzorcza ŁSM zdecydowała, że od 1. stycznia 2017 roku zastąpi on Jerzego Brodziuka, który kilka tygodniu temu poinformował, że wraz z końcem roku przechodzi na emeryturę.
- Rewolucji dużej nie będzie – zapowiada Dziemiński. - Skoro spółdzielnia dobrze stoi finansowo, rozwija się, to trzeba to tylko rozwijać, unowocześniać i inwestować, aby spółdzielnia jeszcze lepiej się rozwijała.

Zbigniew Dziemiński w spółdzielni pracuje od 1978 roku.
- Zaczynałem w piwnicy na Wiejskiej, później pracowałem na Bernatowicza, i stąd trafiłem do ABC – mówi. - Od sześciu lat jestem wiceprezesem zarządu ŁSM, a wcześniej byłem kierownikiem GZM. 2. stycznia 2017 roku przyjdę normalnie do pracy i tylko zmienię gabinet – dodaje Dziemiński.

Poza Zbigniewem Dziemińskim do nowego zarządu ŁSM wejdą także Ryszard Ślązak, dotychczasowy członek zarządu i główny specjalista ds. ekonomicznych, oraz Krzysztof Cieśliński, także wieloletni pracownik ŁSM z administracji osiedli Konstytucji i Górka Zawadzka.

Łomzyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa to największej w mieście spółdzielnia mieszkaniowa w której blokach mieszka ponad 20 tysięcy łomżan.

cz
pt, 02 grudnia 2016 10:31
Data ostatniej edycji: 2016-12-02 11:42:05

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0