niedziela, 23 lipca 2017 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie

Rusza remont drogi przez Stare Kupiski

Niemalże do samego Bożego Narodzenia będą trwały prace przy modernizacji odcinaka drogi wojewódzkiej nr 645 przez Stare Kupiski. We wtorek Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku podpisał umowę z firmą PBK z Łomży na remont nieco ponad 600 metrów drogi. W związku z pracami kierowcy jeżdżący z Łomży w kierunku Nowogrodu mogą spodziewać się utrudnień - zwężenia jezdni i ruchu wahadłowego.

Droga wojewódzka nr 645 - przejazd przez Stare Kupiski
Droga wojewódzka nr 645 - przejazd przez Stare Kupiski

Prace remontowe będą dotyczyły fragmentu jezdni od skrzyżowania z ul. Jednaczewską, wraz z tym skrzyżowaniem, i około 600 metrów w kierunku Łomży. Będzie wzmocnione podłoże i  wymieniona zniszczona nawierzchnia drogi, oraz wymienione krawężniki po prawej stronie jezdni. Wartość prac wyceniono na blisko pół miliona złotych i zgodnie z podpisaną umową pomiędzy PZDW a PBK mają się zakończyć się do 22 grudnia.

Tegoroczne prace na drodze przez Stare Kupiski będą dotyczyły około połowy długości jezdni przez tę miejscowość. Zgodnie z informacjami drogowców pozostała część drogi ma być remontowana w przyszłym roku.

cz
cz, 24 listopada 2016 10:10

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0