sobota, 29 kwietnia 2017 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie

Kolizyjne zagęszczenie ruchu

Pięć we wtorek, i siedem w poniedziałek kolizji drogowych doliczyli się policjanci w Łomży i najbliższej okolicy. Jak przekazuje Ewelina Szlesińska w te dni na drogach regionu było więcej samochodów niż zwykle, a do kolizji dochodziło wskutek nieuwagi niektórych kierowców, którzy najczęściej najeżdżali na tył pojazdu jadącego przed nimi. Tak było np. wczoraj po południu na wjeździe do Piątnicy z kierunku Wizny, gdzie w kolizji uczestniczyły trzy samochody.

Do zderzenia doszło ok. godz. 14. Kierowca BMW najechał na tył jadącego przed nim volvo, który uderzyło w skodę. Po tym zderzeniu kierowca BMW uskarżający się na bóle w klatce piersiowej został zabrany do szpitala.

W sumie od piątku do wczoraj policjanci zanotowali w Łomży i okolicy 28 kolizji drogowych. Na razie nie wiadomo jak zostanie zakwalifikowane poniedziałkowe zdarzenie z rejonu Miastkowa. Około godz. 15. policjanci zostali powiadomi, że na drodze leży ranny mężczyzna, a obok stoi quad. Okazało się, że ranny to 27-latek. Mężczyzna został zabrany przez pogotowie do szpitala, a policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia.  

Ewelina Szlesińska informuje także, że od piątku zatrzymano 6 kierowców, którzy za kierownicę samochodów zdecydowali się wsiąść mimo, że wcześniej pili alkohol. Połowę z tych osób zatrzymano w przedświąteczny poniedziałek 31 października. 1 listopada nie było nawet jednego takiego zdarzenia.

W całym województwie podlaskim od piątku doszło do 7 wypadków drogowych, w których 2 osoby zginęły, a 10 zostało rannych.

Kolizja w Piątnicy
Kolizja w Piątnicy
Kolizja w Piątnicy
Zdarzenie z okolic Miastkowa
Zdarzenie z okolic Miastkowa
Zdarzenie z okolic Miastkowa
cz
śr, 02 listopada 2016 09:17
Data ostatniej edycji: 2016-11-02 09:29:00

 
170412114748.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0