niedziela, 11 grudnia 2016 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie
BIP

Koła zainteresowań oraz dodatkowe zajęcia edukacyjne w roku szkolnym 2015/2016

Wykorzystanie dodatkowej godziny zajęć nauczycieli zgodnie z potrzebami uczniów i w celu podniesienia jakości pracy szkoły:

1. Bazydło Hanna – Zajęcia wyrównawcze z geografii w kl. I T – wtorek, 14:05-15:05, co 2 tygodnie, s. 11

2. Bąkowski Michał – Zajęcia wyrównawcze przed egzaminem kwalifikacja A.36 – według ustaleń z młodzieżą

3. Bielak Ewa – Przygotowanie do promocji szkoły – tworzenie reklam kl. III TR – wtorek raz w miesiącu, 14:10-15:45, s. 29

4. Borawska Barbara – Koło historyczne – środa, 14:10-15:55, s. 40

5. Chojnowska Julita – Zajęcia wyrównawcze z chemii w kl. I – według ustaleń z młodzieżą

6. Cwalina Hanna – Przygotowanie kl. III TC do egzaminu zawodowego – sobota, według ustaleń z młodzieżą

7. Dobrzycki Janusz – Przygotowanie do matury z WOS – środa, 14:10

8. Drozd Aneta – Przygotowanie do egzaminu maturalnego z matematyki w klasie III B – piątek, 12:25-13:10, s. 19

9. Drozdowski Andrzej – Szachy – czwartek, 15:30-17:00

10. Dzięgielewska Beata – Przygotowanie do egzaminu maturalnego z matematyki w klasie IV TL – czwartek, 8:00-8:45, s. 11

11. Gromek Marzena – Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego dla klas I – według ustaleń z młodzieżą

12. Grużewska Halina – Przygotowanie do egzaminu zawodowego w kl. II TR – według ustaleń z młodzieżą

13. Haponik Izabela – rozwijanie kompetencji czytelniczych i redakcyjnych w kl. IV TL – poniedziałek, 8:00, s. 43

14. Jałbrzykowska Barbara – Koszykówka dziewcząt – wtorek, 16:45-18:00

15. Janczewska Agnieszka – Zajęcia wyrównawcze z matematyki w kl. II TA, II TL, II TCR – wtorek, 13:40 lub 15:00-15:45

16. Jarmosz Małgorzata – Przygotowanie do egzaminu maturalnego z j. polskiego w klasie III C – 1 sobota wg ustaleń, 9:00-12:00, s. 26

17. Jastrzębska Elżbieta – Zajęcia dodatkowe z matematyki w kl. I TR – środa co 2 tygodnie, 8:00-8:45, s. 19

18. Karwowska Magdalena - Przygotowanie do egzaminu maturalnego z j. angielskiego w klasie IV TA (piątek, 13:20-14:05, s. 43) oraz Zajęcia rozwijające sprawności językowe kl III TA (środa, 8:00-8:45, s. 44)

19. Klimaszewska Anna – Przygotowanie do egzaminu maturalnego z matematyki w klasie III A, IV TL, IV TC

20. Kołos Aleutyna – Zajęcia dodatkowe z j. rosyjskiego – według ustaleń z młodzieżą

21. Kordas Emilia – Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z j. angielskiego na poziomie rozszerzonym, piątek 12:25-13:10

22. Kotowski Jan – Zajęcia z LA – poniedziałek, 17:00-17:30

23. Kubrak Andrzej – Podstawy grafiki – według ustaleń z młodzieżą

24. Kuczyński Andrzej – Zajęcia wyrównawcze z fizyki dla kl. I – wtorek, 14:10-14:40, s. 14

25. Listowska Iwona – „Czytam więcej” – zajęcia rozwijające kompetencje czytelnicze w kl. I TA, I TC, I II – czwartek, 15:00, s. 7

26. Markowska Wioleta – rozwijanie kompetencji czytelniczych i redakcyjnych w kl. III B – piątek, 13:15-14:00, s. 22

27. Mirkowska Grażyna – Przygotowanie do egzaminu maturalnego z j. niemieckiego w klasie III TA – według ustaleń z młodzieżą

28. Okulicz-Kozaryn Agnieszka – Przygotowanie do egzaminu maturalnego z biologii w kl. III B – według ustaleń z młodzieżą

29. Parzych Regina – Koło biblijne – środa, 15:45-16:45, co 2 tygodnie, s. 42

30. Polkowski Michał – Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego dla klas I – piątek, 14:10-14:55

31. Przystępska Ewa – Szkolne Koło Caritas – czwartek, godz. 15:00, s. 42

32. Raczkowska Beata – Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z j. angielskiego na poziomie rozszerzonym w kl. III C, IV TL, czwartek, 14:10-14:55, s. 6

33. Radomska Wioleta – Przygotowanie do egzaminu maturalnego z geografii – czwartek, 14:55-15:25

34. Reterska Zofia – Wsparcie psychiczne ucznia w trudnej sytuacji – według bieżących potrzeb

35. Rogalski Piotr – Koło strzeleckie – poniedziałek, 15:30-16:30

36. Rogińska Magdalena – Przygotowanie do egzaminu zawodowego kwalifikacja A.22 J. Ksepka, M. Wykowska – czwartek, 17:15-17:30 i piątek 16:30-16:45

37. Salamońska Magdalena – Przygotowanie do egzaminu zawodowego kwalifikacja A.31 – sobota, według ustaleń z młodzieżą

38. Sarnacki Roman – Koszykówka chłopców – poniedziałek, 18:00-19:00

39. Sekścińska Izabela – Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego w kl. II TB, III TL – pierwsza sobota w miesiącu, 9:00-11:00

40. Sieczka Maria – Grupa wsparcia. Wolontariat – poniedziałek, godz. 16:00-17:00

41. Skrodzka Małgorzata – Przygotowanie do części teoretycznej, kwalifikacja A.36 – sobota, według ustaleń z młodzieżą

42. Szleszyńska Elżbieta – Zajęcia wyrównawcze z matematyki J. Ksepka, K. Szeligowski – środa, czwartek co 2 tygodnie

43. Szymańska Katarzyna – Przygotowanie do egzaminu zawodowego, kwalifikacja A.30 w kl. II TL, wtorek, 14:10, s. 16

44. Śleszyńska-Świderska Anna – Przygotowanie do egzaminu z przedmiotu Przedsiębiorca w gospodarce rynkowej kl. II TA, II TB – czwartek raz w miesiącu, 15:00-17:00, s. 14

45. Urbaniak Agnieszka – Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego dla klas I A, I TA, I TC, I TR – piątek, 14:10-14:55, s. 41

46. Walewska Ewa – Koło j. angielskiego – wtorek, 14:10-14:55, s. 20

47. Wądołowska Sylwia – Zajęcia rozszerzające wiedzę z j. niemieckiego – czwartek, 14:10-14:55, s. 27

48. Wądołowska-Pieniek Agnieszka – Przygotowanie do egzaminu zawodowego w kl. III TR – według ustaleń z młodzieżą, s. 29

49. Zaczek Justyna – Przygotowanie do kwalifikacji A.22, kl. IV TC i III TC – środa, 15:45-16:15

50. Zadroga Aneta – Koło strzeleckie – poniedziałek, 15:30-16:30

51. Zając-Malinowska Katarzyna – Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z j. angielskiego na poziomie rozszerzonym w kl. III B, IV TC, czwartek, 12:25-13:10, s. 21

52. Zaorska Dorota – Przygotowanie do matury z matematyki w kl. III C – środa, 15:00-16:00, co 2 tygodnie

Magdalena Karwowska
so, 22 października 2016 18:57
Data ostatniej edycji: 2016-10-23 17:24:43

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0