poniedziałek, 24 kwietnia 2017 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie

W blokach grzeją

Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa włączyła ogrzewanie w blokach.
- Jeszcze wczoraj rano dzwonili mieszkańcy pytając kiedy włączymy ogrzewanie, i po sprawdzeniu prognozy pogody, która nie wskazuje na szybkie ocieplenie zdecydowaliśmy żeby włączyć w naszych zasobach centralne ogrzewanie - mówi Zbigniew Dziemiński, wiceprezes ŁSM.
Także SM Perspektywa zapowiada, że dziś wyśle do MPEC pismo z prośbą o włączenie centralnego ogrzewania w blokach spółdzielni.

fot. ŁSM Łomża
fot. ŁSM Łomża

W ŁSM centralne ogrzewanie włączono w ostatni dzień astronomicznego lata. 
- Gdyby jeszcze wróciła ładna słoneczna pogoda, to nie będzie problemu. Nasze bloki są wyposażone w regulatory, które jeśli temperatura na zewnątrz będzie wysoka, to odetną dopływ centralnego ogrzewania – tłumaczy wiceprezes ŁSM. - Do włączenia CO zostały nam jeszcze cztery bloki na Konstytucji 3 Maja, gdzie zmieniany jest system zasilania, ale sądzę, że za 4 – 5 dni i do mieszkań w tych blokach popłynie ciepło – dodaje.
ŁSM to największej w mieście spółdzielnia mieszkaniowa w której blokach mieszka ponad 20 tysięcy łomżan. Także druga co do wielkości SM Perspektywa zapowiada, że na weekend ciepło będzie w mieszkaniach. Spółdzielnia jeszcze dziś ma wystąpić do MPEC o właczenie centranego ogrzewania w jej blokach.

cz
pt, 23 września 2016 08:42

 
170412114748.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0