sobota, 19 sierpnia 2017 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie

Kinowy multipleks powstanie w Galeria Veneda

Spółka Echo Investment potwierdza informacje o rozpoczęciu prac projektowych związanych z przebudową Galerii Veneda w Łomży.
- W obiekcie ma powstać nowoczesne, wielosalowe kino, a także nowe sklepy, których jeszcze nie ma na lokalnym rynku – odpowiada na nasze pytania Paweł Słupski z Echo Investment.

Galeria Veneda (fot. Echo Investment)
Galeria Veneda (fot. Echo Investment)

Galeria Veneda u zbiegu ulic Zawadzkiej i Sikorskiego w Łomży została otwarta w marcu 2013 roku. Dysponuje całkowitą powierzchnią 40 tys. mkw. z czego prawie 16 tys. mkw. przeznaczono pod wynajem. Veneda szybko przypadła do gustu mieszkańcom Łomży i okolicy.
- Od trzech lat obiekt notuje wysoką frekwencję, a my cały czas staramy się uzupełniać ofertę i dostarczać marki oczekiwane na lokalnym rynku -  mówi Marcin Materny, dyrektor Działu Centrów Handlowych Echo Investment. - Stąd pomysł na przebudowę obiektu i wygospodarowanie miejsca na pierwszy w Łomży kinowy multipleks i kilka nowych sklepów odzieżowych. Jak na razie prace projektowe znajdują się we wczesnej fazie. W IV kwartale br. będziemy mogli przedstawić więcej szczegółów dotyczących tego przedsięwzięcia.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że kilkusalowe kino miałoby powstać na części galerii zajmowanej dziś przez sklep Tesco, który ma co najmniej znacząco ograniczyć zajmowaną powierzchnię.

cz
śr, 03 sierpnia 2016 09:29
Data ostatniej edycji: 2016-08-03 09:49:23

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0