czwartek, 24 sierpnia 2017 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie
tekst płatny

Wygraj jeden z 5 zestawów ubrań i akcesoriów w konkursie Galerii Bursztynowej!

Największe w promieniu 120 km centrum handlowe ogłosiło konkurs. Wystarczy odrobina kreatywnego myślenia, aby wygrać jeden z 5 zestawów ubrań i akcesoriów o wartości kilkuset złotych.

Zadaniem uczestników konkursu pn. „Wygraj jedną z naszych stylizacji”  jest ocena jednego lub maksymalnie dwóch zestawów ubrań i akcesoriów spośród pięciu stylizacji, które przygotowała stylistka Agata Bałdyga, właścicielka marki Doradca Stylu.  Konkursowe stylizacje zostały opublikowane na facebookowym profilu Galerii Bursztynowej i tam należy dokonać swoich wpisów.

Uczestnik w swojej opinii powinien uwzględnić odpowiedzi na pytania: Który produkt najbardziej przyciągnął Twoją uwagę i dlaczego? Na jaką okazję wykorzystałabyś wybraną stylizację? W przypadku, gdy uczestnikiem jest mężczyzna: Na jaką okazję zaproponowałbyś swojej wybrance daną stylizację?

Autor najbardziej pomysłowego i kreatywnego wpisu otrzyma w nagrodę opisaną przez siebie stylizację o wartości kilkuset złotych. Konkurs trwa do 27 lipca br. do północy!

Szczegóły konkursu znajdziecie na stronie galeriabursztynowa.com.pl

cz
pt, 22 lipca 2016 13:51

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0