niedziela, 23 lipca 2017 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wywrócił się TIR - 20 ton jabłek na drodze

W miejscowości Zambrzyce - Króle na trasie Zambrów - Białystok na krajowej "ósemce" nocy wywrócił się TIR przewożący ponad 20 ton jabłek. Kierowca przez godzinę uwięziony był w aucie. W wydostaniu się pomagali mu strażacy.

Teraz trwa przeładunek owoców z wywróconego TIR-a. Utrudnienia na drodze krajowej nr 8 mogą potrwać nawet do południa, policjanci wyznaczyli objazdy: dla samochodów osobowych przez Łomżę, dla ciężarowych przez Zambrów.

Jak podała policja: około godziny 23:10 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie otrzymał informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 8, w rejonie miejscowości Zambrzyce Króle. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Tam wstępnie ustalili, że ciężarowe volvo z naczepą wiozące jabłka, jadące w kierunku Białegostoku, z nieustalonych przyczyn nagle przewróciło się. Kierujący nim 47 letni obywatel Rosji nie doznał obrażeń zagrażających jego życiu. Był trzeźwy. Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają teraz zambrowscy policjanci.

fot. Kamil Brzostowski
fot. Kamil Brzostowski
fot. KWP Białytsok
fot. KWP Białytsok
fot. KWP Białytsok
fot. KWP Białytsok
fot. KWP Białytsok
cz
wt, 19 lipca 2016 08:29
Data ostatniej edycji: 2016-07-19 13:43:59

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0