niedziela, 24 września 2017 napisz DONOS@

Senator Anders z biurem w Łomży

Trzech biskupów, czterech posłów, władze miasta i kilkudziesięciu samorządów - działaczy PiS z Łomży i okolicznych gmin, komendanci miejscy policji i straży pożarnej uczestniczyli w otwarciu biura senator Anny Marii Anders. Mieści się ono w jednym z lokali przy ul. Wyszyńskiego.
- Mamy już internet, mamy już telefon, jesteśmy gotowi do pracy – mówiła senator podkreślając, że biuro w Łomży jest jej głównym biurem. - Zależy mi na tym, aby Łomża kwitła. Najważniejsza jest dla mnie współpraca. Mam zamiar współpracować ze wszystkimi.

Gości przybyłych na otwarcie biura senator Anders w Łomży było tylu, że z trudem mieścili się niewielkim pomieszczeniu lokalu nr 5 na parterze bloku przy ul. Wyszyńskiego 2. Wchodzącą po raz pierwszy do nowego biura senator witali ubrani w kontusze członkowie Bractwa Kurkowego. Już w lokalu witał ją także m.in. prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski, burmistrz Jedwabnego Michał Chajewski czy wicestarosta zambrowski Stanisław Rykaczewski. 
Specjalny list z tej okazji napisał także prezes Prawa i Sprawiedliwości, a zebranym odczytał go poseł Jacek Żalek.
- Na córkach i synach Ziemi Łomżyńskiej zawsze mogliśmy polegać – napisał Jarosław Kaczyński. Przytaczając wyniki z ostatnich  wyborów parlamentarnych i prezydenckich podkreślała, że „gdyby tak głosowała na nas cała Polska mielibyśmy w Senacie większość konstytucyjną”. - Wszystkim można gratulować – Pani senator wspaniałych wyborców, a Ziemi Łomżyńskiej znakomitej reprezentacji w Senacie. Mam graniczące z pewnością nadzieje, że służba pani senator, służba dla dobra Polski, przysporzy nam jeszcze większego poparcia – napisał prezes Kaczyński, przepraszając, że obowiązki nie pozwalają mu na obecność na tej uroczystości.

Poza posłem Żalkiem zjawili się także posłowie: Bernadeta Krynicka, Kazimierz Gwiazdowski i Dariusz Piontkowski, oraz senator Lidia Staroń  z Olsztyna. Pomieszczenia biura senatorskiego wyświęcił biskup Janusz Stepnowski, a obecni byli także biskupi Tadeusz Bronakowski i Stanisław Stefanek. 

Anna Maria Anders senatorem jest do marca 2016 roku. Wówczas wygrała wybory uzupełniające w okręgu łomżyński – suwalskim, zarządzone po zrezygnowaniu z mandatu senatora przez Bohdana Paszkowskiego, który objął funkcję Wojewody Podlaskiego. 
Jej biuro senatorskie jest trzecim w mieście biurem parlamentarnych polityków PiS. Osobne biura mają posłowie Bernadeta Krynicka i Lech Kołkowski.

Senator Anna Maria Anders wśród członków Bractwa Kurkowego
Senator Anna Maria Anders, poseł Jacek Żalek, ks. Tomasz Olszewski i podinspektor Jacek Adamski
Senator Anna Maria Anders, bp senior Stanisław Stefanek, bp Tadeusz Bronakowski i Stanisław Rykaczewski, starosta zambrowski
Poseł Jacek Żalek, senator Anna Maria Anders i Mariusz Chrzanowski, prezydent Łomzy
Senator Anna Maria Anders
Senator Anna Maria Anders
Senator Anna Maria Anders, Mariusz Chrzanowski, prezydent Łomży i Agnieszka Muzyk, wiceprezydent Łomży
Senator Anna Maria Anders i poseł Bernadeta Krynicka
Michał Chajewski, burmistrz Jedwabnego i senator Anna Maria Anders
Goście na otwarciu biura senatorskiego
Bp Janusz Stepnowski święci biuro Pani senator
a przed biurem ...
cz
pon, 13 czerwca 2016 17:30
Data ostatniej edycji: 2016-06-13 22:13:59

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0