środa, 23 sierpnia 2017 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie
tekst płatny

Anna Maria Anders: Dziękuje i zaprasza na spotkanie z J. Kaczyńskim

- Bardzo dziękuję za oddane głosy mieszkańcom Ziemi Łomżyńskiej – mówi Anna Maria Anders, kandydatka Prawa i Sprawiedliwości, która wygrała niedzielne wybory uzupełniające do Senatu. - Obiecuję, że dotrzymam danego słowa i nie zawiodę.
Zapraszam mieszkańców Łomży na spotkanie ze mną i z prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim, które odbędzie się dziś, w poniedziałek (7. marca) o 17.00 w auli Centrum Kultury przy ul. Sadowej 12.

Anna Maria Anders
Anna Maria Anders

- Jestem bardzo szczęśliwa. Dziękuję mieszkańcom Łomży, powiatów: łomżyńskiego, kolneńskiego, zambrowskiego i całego okręgu wyborczego za udzielone mi poparcie. Jestem przekonana, że program Prawa i Sprawiedliwości, który będziemy wprowadzać w życie jako biało-czerwona drużyna, jest dobrym programem dla Polaków, mieszkańców tej ziemi - mojego okręgu wyborczego. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję za wybranie mnie senatorem Ziemi Łomżyńskiej i Ziemi Suwalskiej.  
Dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie w tej kampanii wyborczej. Dziękuję posłom i senatorom, dziękuję działaczom PiS. W sposób szczególny dziękuję posłowi Lechowi Antoniemu Kołakowskiemu z Łomży, który był koordynatorem mojej kampanii wyborczej.
Jeszcze raz dziękuje i zapraszam na spotkanie z prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim, które odbędzie się dziś, w poniedziałek (7. marca) o 17.00 w auli Centrum Kultury przy ul. Sadowej 12.

Anna Maria Anders

170627035826.png
cz
pon, 07 marca 2016 09:22
Data ostatniej edycji: 2016-03-07 12:13:03

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0