środa, 23 sierpnia 2017 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie
tekst płatny

Stacja paliw Moya w Łomży zaprasza!

Paliwa najwyższej jakości, karty rabatowe dla klientów indywidualnych, program flotowy dla firm, myjnię z aktywną turbo pianą, atrakcyjne promocje oraz pyszną kawę i przekąski oferuje stacja paliw Moya przy ulicy Poznańskiej 21 w Łomży. Otwarta przez firmę Witpol Witolda Wronowskiego stacja należy do ogólnopolskiej sieci Moya, należącej do Anwim S.A., jednej z największych polskich firm branży paliwowej, co zapewnia jej dostawy paliwa w najkorzystniejszych dla klientów cenach. Kolejna akcja promocyjna rozpocznie się już w marcu i rabaty będą w niej sięgać nawet 70 %.


Otwarta w listopadzie ubiegłego roku i czynna przez całą dobę stacja Moya została wybudowana od podstaw w bardzo korzystnej dla kierowców lokalizacji: przy ul. Poznańskiej 21, 300 metrów od drogi krajowej nr 61, czyli na wyjeździe z Łomży w kierunku Ostrołęki. Stacja ma w sprzedaży wszystkie rodzaje paliwa: benzynę 95 i 98, LPG, olej napędowy oraz uszlachetniony ON Moya Power. Ten ostatni to wyjątkowe paliwo, którego formułę specjalnie dla sieci Moya opracował krakowski Instytut Nafty i Gazu – posiada ono właściwości czyszczące silnik oraz potwierdzone laboratoryjnie  zmniejszone spalanie i większą moc silnika przy jego regularnym stosowaniu.
Moya jako jedyna sieć w Polsce proponuje też swoim klientom stałe rabaty na paliwo. Każdy posiadacz karty Moya VIP (jej wyrobienie jest bezpłatne i trwa dosłownie chwilę) przy każdym tankowaniu – nie tylko w Łomży, ale też wszystkich stacjach sieci Moya w całej Polsce – płaci taniej aż 5 groszy za litr benzyny lub oleju napędowego oraz 2 grosze za LPG, co w skali roku daje niebagatelne oszczędności. Na jeszcze większe rabaty i atrakcyjne warunki handlowe liczyć mogą przedsiębiorcy, którzy przystąpią do flotowego programu Moya Firma, w dodatku stacja akceptuje  karty flotowe UTA, DKV, BZA, EuroWag i IQ Card.  
Przy stacji znajduje się też monitorowany parking, mogący pomieścić ok. 10 składów samochodów ciężarowych oraz myjnia dla samochodów osobowych; kierowcy mogą też korzystać z odkurzacza, obsługującego jednocześnie dwa samochody. Zaletą myjni na stacji Moya są dwa stanowiska z aktywną turbo pianą. Korzystanie z niej sprawia, że brud jest najpierw zmiękczany, a używanie kolejnych programów skraca czas mycia oraz daje lepszy jego efekt. Myjnia korzysta tylko z oryginalnych, opatentowanych przez firmę Eurowash mikroproszku i innych środków, co daje najlepsze efekty, tym bardziej, że zapewnione jest wysokie ciśnienie mycia, a cały proces trwa wystarczająco długo, aby bez pośpiechu, spokojnie i dokładnie, umyć auto. Każde stanowisko jest wyposażone w dwie lance. Lanca z niebieskim wężem jest przeznaczona do aktywnej turbo piany, zaś lance z czerwonym wężem na każdym stanowisku służą do pozostałych programów (mycie zasadnicze, płukanie, woskowanie i płukanie końcowe). Jeśli ktoś chce umyć auto szybko, ograniczając się tylko do mycia zasadniczego i  końcowego płukania, też jest taka możliwość. Zawsze jednak trzeba pamiętać o tym, każde mycie, bez względu na rodzaj wybranych programów, należy kończyć programem nr 5, co gwarantuje, że auto po wyschnięciu nie będzie miało żadnych zacieków i smug. Jeśli zaś ktokolwiek miałby wątpliwości co do korzystania z myjni czy jakiekolwiek pytania, to pomocna, wykwalifikowana obsługa służy wszelką pomocą. Poniżej prezentujemy film z naszej myjni.Na stacji działa też Caffe Moya ze stolikami, gdzie kierowcy mogą korzystać z sieci wi-fi. Oferta gastronomiczna kafejki też jest urozmaicona, bo poza kawą oferuje ona gorące i świeże przekąski z wysokiej jakości mięsem i innymi składnikami: hot-dogi, zapiekanki w kilku smakach, szaszłyki czy tortillę z kurczakiem, zapewniając smaczny posiłek przed czy w trakcie podróży.
Warto również śledzić okresowe promocje i akcje marketingowe na stacji Moya. Jedna z nich rozpocznie się już w marcu. Zbierając naklejki, klienci zyskiwać będą prawo do rabatów sięgających 70% na akcesoria sportowe Kappa i profesjonalne słuchawki Philips. Tak więc jest to jeden z kolejnych powodów, poza  paliwami w najkorzystniejszych cenach czy ultranowoczesną myjnią, dla których warto zacząć korzystać z usług stacji Moya jak najszybciej – bo wymierne oszczędności będą widoczne w portfelu czy na naszym koncie, a sprzęt sportowy bądź słuchawki uczynią życie klientów firmy jeszcze przyjemniejszym!

Stacja Moya 126 Łomża
ul. Poznańska 21
Czynna całą dobę
tel. 86 218 32 4886 218 32 48

mm
pt, 19 lutego 2016 17:08
Data ostatniej edycji: 2016-02-19 17:14:48

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0