niedziela, 30 kwietnia 2017 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie

Puchar starosty dla drużyny ze starostwa

Drużyna piłkarska Starostwa Powiatowego w Łomży wygrała I Samorządowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Starosty Łomżyńskiego. W rozgrywkach, które odbył się w sobotę w Śniadowie, wystartowało pięć zespołów, ale tylko w dwóch z nich: Śniadowo i Przytuły zawodnikami byli wójtowie gmin Rafał Pstrągowski i Kazimierz Ramotowski.

- Atmosfera turnieju była bardzo gorąca – podają organizatorzy. - Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwało dwóch sędziów liniowych Zdzisław Dobrowolski i Leszek Klepacki. Organizatorzy zapewnili pomoc medyczną, napoje i ciepły posiłek.
Po rozegraniu 10 meczów systemem każdy z każdym okazało się, że najlepsza drużyną turnieju jest zespół Starostwa Powiatowego w Łomży, który wyprzedził zespół Gminy Śniadowo. Trzecie miejsce zajęła Gmina Miastkowo, IV – Gmina Nowogród, a V - Przytuły.
W klasyfikacji indywidualnej tytuł Najlepszego Bramkarza zdobył – Marcin Pieńkowski (Starostwo Powiatowe). Natomiast Najlepszym Strzelcem turnieju został zawodnik gospodarzy – Piotr Dryka.
Jak przekazuje Wiesław Jemielity, sekretarz Gminy Śniadowo, według uzgodnień uczestników za rok gospodarzem II Samorządowego Turnieju w Halowej Piłce Nożnej będzie Miastkowo.

cz
pon, 08 lutego 2016 11:41
Data ostatniej edycji: 2016-02-08 11:46:50

 
170412114748.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0