poniedziałek, 24 kwietnia 2017 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie

Na drogach i chodnikach ślisko, a nawet bardzo ślisko

Odwilż i opady deszczu oraz zmarznięta jeszcze ziemia sprawiają, że mimo czarnych jezdni i chodników znajduje się na nich cienka warstwa lodu, która sprawia, że są one bardzo śliskie. Rano na drodze do Jedwabnego z drogi wypadły dwa samochody, a jeden z nich dachował. Szczęśliwie nikomu z podróżujących nic się nie stało.

Oba samochodu wypadły z jezdni w niewielkiej odległości od siebie, w miejscu gdzie droga przebiega przez las pomiędzy Jeziorkiem a Kownatami. Jak ostrzegają kierowcy jezdnia tej drogi jest bardzo śliska. Samochody mogą poruszać się tu tylko powoli. Podobna sytuacja jest również na wielu innych drogach w regionie, dlatego policjanci proszą o rozważna i ostrożną, a przede wszystkim wolną jazdę.
Także na wielu chodnikach w Łomży znajduje się cienka warstwa lodu utrudniająca chodzenie.

Tymczasem synoptycy zapowiadają na dziś w regionie zachmurzenie duże, okresami opady deszczu, miejscami opady deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 2°C do 4°C. Wiatr początkowo słaby, później umiarkowany, okresami porywisty, południowo-zachodni.
W nocy zachmurzenie duże i miejscami słabe opady deszczu lub mżawki. Silne zamglenia, miejscami mgła ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od 0°C do 2°C.

cz
wt, 26 stycznia 2016 09:58
Data ostatniej edycji: 2016-01-26 10:02:18

 
170412114748.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0