czwartek, 08 grudnia 2016 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie

Przypilnują wyborów...

315 osób będzie pracowało w obwodowych komisjach wyborczych w Łomży podczas najbliższych wyborów parlamentarnych. Prezydent Łomży powołał 32 komisje mające od 7 do 11 członków. Dieta członka komisji obwodowej to 160 zł; zastępca przewodniczącego komisji otrzyma 180 zł, a przewodniczący 200 zł. W połowie komisji trzeba było zrobić losowanie, bo chętnych do pracy w niej było zbyt wielu. Bez losowania wśród pilnujących wyborów będą m.in. Mariusz Giełgut i Karol Cuch.

W skład komisji obwodowych wchodzą wyborcy zgłoszeni przez pełnomocników wyborczych plus po jednej osobie wskazanej bezpośrednio przez wójta, burmistrza lub prezydent miasta - tak jak w przypadku Łomży. Jak się okazuje wśród tych osób znaleźli się najbliżsi współpracownicy Mariusza Chrzanowskiego. Prezydent do pracy w komisji wskazał m.in. swego urzędowego doradcę Mariusza Giełguta i Karola Cucha, którego zatrudnił w ratuszu jako pomoc administracyjną, a ostatnio awansował na koordynatora projektu w wyremontowanym Domku Pastora.

Kto jest w Komisji i od kogo

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 z siedziba w Szkole Podstawowej Nr 4 w Łomży, ul. Kierzkowa 7
1/ P. Elżbieta Frąckiewicz - KWW Zbigniewa Stonogi
2/ P. Jolanta Łapińska - KW PSL
3/ P. Radosław Przybylski - KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS +UP+Zieloni
4/ P Jadwiga Chojnacka - KW Kongres Nowej Prawicy
5/ P. Marzena Łepkowska - KW Nowoczesna Ryszard Petru
6/ P. Kinga Kalinowska - KW PiS
7/ P. Kacper Konrad Zientalski - KWW JOW Bezpartyjni
8/ P. Jarosław Siwik - KW PO
9/ P. Anna Lusa - KW Samoobrona
10/ P. Agnieszka Niedźwiecka - KWW "Kukiz 15"
11/ P. Jadwiga Tomaszewska - wskazana przez Prezydenta Miasta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 z siedzibą w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6 w Łomży, ul. Mikołaja Kopernika 16.
1/ P. Mirosława Brzósko - KWW Zbigniewa Stonogi
2/ P. Edyta Murat - KW PSL
3/ P. Krystyna Senderska - KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS +UP+Zieloni
4/ P. Maciej Chojnacki - KW Kongres Nowej Prawicy
5/ P. Grażyna Banach - KW Nowoczesna Ryszard Petru
6/ P. Aneta Korytkowska-Szuba - KW PO
7/ P. Sylwia Lusa - KW Samoobrona
8/ P. Ewa Baczewska - KWW "Kukiz 15"
9/ P. Maria Halina Cwalina -wskazana przez Prezydenta Miasta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 z siedzibą w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Łomży. Klub Seniora. ul. Marii Skłodowskiej Curie 2.
1/ P. Michał Gomola - KWW Zbigniewa Stonogi
2/ P. Lucyna Szponarska - KW PSL
3/ P. Stanisław Łupiński - KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS +UP+Zieloni
4/ P. Dorota Karczewska - KW Kongres Nowej Prawicy
5/ P. Diana Talkowska - KW Nowoczesna Ryszard Petru
6/ P. Zofia Janiszewska - KW PiS
7/ P. Maria Matyszewska - KWW JOW Bezpartyjni
8/ P. Kinga Kisiel - KW PO
9/ P. Joanna Just - KW Samoobrona
10/ P. Sebastian Pogroszewski - KWW "Kukiz 15"
11/ P. Halina Zając - wskazana przez Prezydenta Miasta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 z siedzibą w Stowarzyszenie Edukator Przedszkole Niepubliczne „Mały Artysta” w Łomży, ul. Wojska Polskiego 29A.
1/ P. Iwona Zaręba - KW PSL
2/ P. Mariusz Łukaszewicz - KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS +UP+Zieloni
3/ P. Maciej Trucheł - KW Kongres Nowej Prawicy
4/ P. Szymon Piotr Zientalski - KW Nowoczesna Ryszard Petru
5/ P. Sylwia Kraszewska - KW PiS
6/ P. Karolina Kurczewska - KW PO
7/ P. Mariusz Gumowski - KW Samoobrona
8/ P. Katarzyna Dąbrowska - KWW "Kukiz 15"
9/ P. Dorota Górska - wskazana przez Prezydenta Miasta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 z siedzibą w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Łomży, ul. Bernatowicza 4.
1/ P. Janina Rogowska - KWW Zbigniewa Stonogi
2/ P. Hanna Marianna Nowicka - KW PSL
3/ P. Anna Kamińska - KW Nowoczesna Ryszard Petru
4/ P. Aniela Weronika Milewska - KW PiS
5/ P. Katarzyna Kołakowska - KWW JOW Bezpartyjni
6/ P. Marta Ewa Jamiołkowska - KW PO
7/ P. Hieronim Janczewski - KW Samoobrona
8/ P. Ada Podbielska - KWW "Kukiz 15"
9/ P. Barbara Wykowska - wskazana przez Prezydenta Miasta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 z siedzibą w II Liceum Ogólnokształcącym w Łomży Plac Kościuszki 3.
1/ P. Natalia Brzósko - KWW Zbigniewa Stonogi
2/ P. Alicja Teresa Leszczyńska - KW PSL
3/ P. Ewa Bagińska - KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS +UP+Zieloni
4/ P. Paweł Stanisław Dąbrowski - KW Kongres Nowej Prawicy
5/ P. Anna Mielnicka - KW PiS
6/ P. Łukasz Kołakowski - KWW JOW Bezpartyjni
7/ P. Agnieszka Pianko - KW PO
8/ P. Aldona Maria Gumowska - KW Samoobrona
9/ P. Maria Śleszyńska - wskazana przez Prezydenta Miasta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 z siedzibą w III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży, ul. Senatorska 13.
1/ P. Marianna Gomola - KWW Zbigniewa Stonogi
2/ P. Anna Berner - KW PSL
3/ P. Barbara Mariola Makowska - KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS +UP+Zieloni
4/ P. Irena Wojciechowska - KW Kongres Nowej Prawicy
5/ P. Marta Tyborowska - KW Nowoczesna Ryszard Petru
6/ P. Stanisława Korytkowska - KW PiS
7/ P. Hanna Dąbrowska - KW PO
8/ P. Izabela Janczewska - KW Samoobrona
9/ P. Bożena Leończak - wskazana przez Prezydenta Miasta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 z siedzibą w Zespole Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych w Łomży, w Łomży, ul. M. Skłodowskiej Curie 5.
1/ P. Justyna Wądołowska - KWW Zbigniewa Stonogi
2/ P. Bogusław Janusz Wiśniewski - KW PSL
3/ P. Monika Kamińska - KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS +UP+Zieloni
4/ P. Elwira Talkowska -KW Nowoczesna Ryszard Petru
5/ P. Milena Kozłowska - KWW JOW Bezpartyjni
6/ P. Paweł Czerwonko - KW PO
7/ P. Aneta Bednarska - KW Samoobrona
8/ P. Rafał Zając - KWW "Kukiz 15"
9/ P. Dorota Przestrzelska - wskazana przez Prezydenta Miasta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 z siedzibą w Przedszkolu Publicznym Nr 1 ul. Wyzwolenia 1A.
1/ P. Katarzyna Rogowska - KWW Zbigniewa Stonogi
2/ P. Elżbieta Mańczak - KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS +UP+Zieloni
3/ P. Marlena Bazydło - KW Kongres Nowej Prawicy
4/ P. Wioleta Szczytkowska - KW Nowoczesna Ryszard Petru
5/ P. Mirosław Godlewski - KW PiS
6/ P. Renata Narewska - KWW JOW Bezpartyjni
7/ P. Jan Andrzej Ruszczyk - KW PO
8/ P. Mariola Szulczyńska - KWW "Kukiz 15"
9/ P. Ewa Pawłowska - wskazana przez Prezydenta Miasta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 5 w Łomży ul. Polna 40a.
1/ P. Kazimierz Sokołowski - KWW Zbigniewa Stonogi
21 P. Dorota Truszkowska - KW PSL
3/ P. Leszek Wojewoda - KW Nowoczesna Ryszard Petru
41 P. Tomasz Roszkowski - KW PiS
51 P. Andrzej Narewski - KWW JOW Bezpartyjni
6/ P. Sandra Chrostowska - KW PO
71 P. Jarosław Jackowski - KW Samoobrona
81 P. Anna Tomczuk - KWW "Kukiz 15"
9/ P. Małgorzata Marzanna Szabłowska - wskazana przez Prezydenta Miasta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11 z siedziba w Przedszkolu Publicznym TWP "PINOKIO"w Łomży- ul. Studencka 11.
1/ P. Daniel Frąckiewicz - KWW Zbigniewa Stonogi
2/ P. Kinga Wyszyńska - KW PSL
3/ P. Anna Bogusz - KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS +UP+Zieloni
4/ P. Diana Jankowska - KW Kongres Nowej Prawicy
5/ P. Katarzyna Kossakowska - KW Nowoczesna Ryszard Petru
6/ P. Barbara Bączek - KW PiS
7/ P. Zdzisława Nosek - KWW JOW Bezpartyjni
8/ P. Mariola Firmuga - KW PO
9/ P. Agata Krysiuk - KW Samoobrona
10/ P. Kamil Chludziński - KWW "Kukiz 15"
11/ P. Bogusława Cymek - wskazana przez Prezydenta Miasta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12 z siedzibą w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacji ZB w Łomży, ul. Spokojna 9
1/ P. Grzegorz Zduńczyk - KW PSL
2/ P. Piotr Rogiński - KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS +UP+Zieloni
3/ P. Paweł Wojewoda - KW Kongres Nowej Prawicy
4/ P. Tomasz Staniurski - KW Nowoczesna Ryszard Petru
5/ P. Magdalena Gnatowska - KWW JOW Bezpartyjni
6/ P. Adam Baczewski - KW PO
7/ P. Adriana Gołębiewska - KW Samoobrona
8/ P. Danuta Ciborowska - KWW "Kukiz 15"
9/ P. Agnieszka Fabiszewska - wskazana przez Prezydenta Miasta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13 z siedzibą w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki Przedsiębiorczości w Łomży, ul. Akademicka 14.
1/ P. Łukasz Rogowski - KWW Zbigniewa Stonogi
2/ P. Monika Karwowska - KW PSL
3/ P. Paulina Klewicka - KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS +UP+Zieloni
4/ P. Zofia Kołodziejczyk - KW Kongres Nowej Prawicy
5/ P. Maja Klawinowska - KW Nowoczesna Ryszard Petru
6/ P. Bożena Danuta Szymczyńska - KW PiS
7/ P. Małgorzata Chojnowska - KW PO
8/ P. Anna Sokołowska - KWW "Kukiz 15"
9/ P. Damian Gwara - wskazany przez Prezydenta Miasta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 14 z siedzibą w Niepublicznym Przedszkolu „Wesołe Słoneczko” Stowarzyszenie „EDUKATOR” w Łomży ul. Spółdzielcza 74.
1/ P. Alicja Kalinowska - KWW Zbigniewa Stonogi
2/ P. Krzysztof Chełstowski - KW PSL
3/ P. Marta Justyna Trojanowska - KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS +UP+Zieloni
4/ P. Anna Kołodziejczyk - KW Kongres Nowej Prawicy
5/ P. Anna Monika Skiepko - KW Nowoczesna Ryszard Petru
6/ P. Radosław Skopek - KW PiS
7/ P. Zofia Dąbrowska - KWW JOW Bezpartyjni
8/ P. Piotr Pawłowski - KW PO
9/ P. Krzysztof Gromek - KW Samoobrona
10/ P. Ala n Bednarczyk - KWW "Kukiz 15"
11/ P. Agata Jastrzębska - wskazana przez Prezydenta Miasta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 15 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 7 w Łomży ul. Adama Mickiewicza 6.
1/ P. Halina Nowacka - KWW Zbigniewa Stonogi
2/ P. Bartosz Trojanowski - KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS +UP+Zieloni
3/ P. Dorota Rogińska - KW Kongres Nowej Prawicy
4/ P. Katarzyna Mierzejewska - KW Nowoczesna Ryszard Petru
5/ P. Michał Stanisław Jankowski - KW PiS
6/ P. Anna Listowska - KWW JOW Bezpartyjni
7/ P. Bogumił Michał Zalewski - KW PO
8/ P. Anna Gromek - KW Samoobrona
9/ P. Hanna Kicała - wskazana przez Prezydenta Miasta

Obwodowa komisja WyborczaNr 16 z siedzibą w Publicznym Gimnazjum Nr 1 im. Noblistów Polskich w Łomży ul. Władysława Reymonta 9.
1/ P. Marta Dzieniszewska - KWW Zbigniewa Stonogi
2/ P. Edyta Gregorek - KW PSL
3/ P. Stanisława Gwara - KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS +UP+Zieloni
4/ P. Artur Cholewicki - KW Nowoczesna Ryszard Petru
5/ P. Elżbieta Sulkowska - KW PiS
6/ P. Małgorzata Anna Wiska - KW PO
7/ P. Faustyna Wałkuska - KW Samoobrona
8/ P. Adam Deptuła - KWW "Kukiz 15"
9/ P. Maria Kossakowska - wskazana przez Prezydenta Miasta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 17 z siedzibą w Publicznym Gimnazjum Nr 1 im. Noblistów Polskich w Łomży ul. Władysława Reymonta 9.
1/ P. Anna Dzieniszewska - KWW Zbigniewa Stonogi
2/ P. Bartłomiej Zdrójkowski - KW PSL
3/ P. Jolanta Chętnicka - KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS +UP+Zieloni
4/ P. Sylwia Sokalska - KW Kongres Nowej Prawicy
5/ P. Paweł Piaścik - KW Nowoczesna Ryszard Petru
6/ P. Grażyna Rogowska - KW PiS
7/ P. Zygmunt Dybikowski - KWW JOW Bezpartyjni
8/ P. Emilia Dzierzgowska - KW PO
9/ P. Zofia Kowalewska - KW Samoobrona
10/ P. Cezary Artur Duda - KWW "Kukiz 15"
11/ P. Monika Skrodzka - wskazana przez Prezydenta Miasta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 18 z siedzibą w Przedszkolu Publicznym Nr 9 w Łomży ul. Bolesława Prusa 11 A.
1/ P. Lech Śleszyński - KWW Zbigniewa Stonogi
2/ P. Piotr Zależny - KW PSL
3/ P.Milena Gwara - KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS +UP+Zieloni
4/ P. Przemysław Sokalski - KW Kongres Nowej Prawicy
5/ P. Michał Cholewicki - KW Nowoczesna Ryszard Petru
6/ P. Urszula Piotrowska - KW PiS
7/ P.Dorota Kamionowska - KWW JOW Bezpartyjni
8/ P. Tomasz Cwalina - KW PO
9/ P.Tadeusz Kowalewski - KW Samoobrona
10/ P.Agnieszka Duda - KWW "Kukiz 15"
11/ P. Marianna Gieros - wskazana przez Prezydenta Miasta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 19 z siedzibą w Przedszkolu Publicznym Nr 14. ul. H. Kołłątaja 8 w Łomży.
1/ P. Hubert Chojnowski - KWW Zbigniewa Stonogi
2/ P. Emilia Chełstowska - KW PSL
3/ P. Grażyna Wiśniewska - KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS +UP+Zieloni
4/ P. Ewelina Sokalska - KW Kongres Nowej Prawicy
5/ P. Anna Walczyk - KW Nowoczesna Ryszard Petru
6/ P. Maria Jolanta Tarnowska - KW PiS
7/ P. Adam Poślad - KWW JOW Bezpartyjni
8/ P. Krystyna Parzych - KW PO
9/ P Aneta Liniewska - KW Samoobrona
10/ P. Magdalena Tarnowska - KWW "Kukiz 15"
11/ P. Grażyna Kowalewska - wskazana przez Prezydenta Miasta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 20 z siedzibą w Przedszkolu Publicznym Nr 15. w Łomży ul. H. Kołłątaja 10
1/ P. Beata Maria Kozłowska - KWW Zbigniewa Stonogi
2/ P. Anita Małgorzata Włodarczyk- KW PSL
3/ P. Urszula Mańczak - KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS +UP+ Zieloni
4/ P.Małgorzata Klepadło - KW Kongres Nowej Prawicy
5/ P. Milena Choromańska - KW Nowoczesna Ryszard Petru
6/ P. Izabela Pielaszek - KW PiS
7/ P. Marzena Poślad - KWW JOW Bezpartyjni
8/ P. Michał Dzierzgowski - KW PO
9/ P. Barbara Zach - KW Samoobrona
10/ P. Teresa Deptuła Lewandowska - KWW "Kukiz 15"
11/ P. Ewa Matkiewicz - wskazana przez Prezydenta Miasta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 21 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 10 im. Jana Pawła II w Łomży ul. Juliana Ursyna Niemcewicza 17.
1 P. Jarosław Jan Kozłowski - KWW Zbigniewa Stonogi
2/ P. Ewa Joanna Piechocińska - KW PSL
3/ P. Elżbieta Kurpiewska - KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS +UP+ Zieloni
4/ P. Aneta Składanek - KW Kongres Nowej Prawicy
5/ P. Elwira Proniewska - KW Nowoczesna Ryszard Petru
6/ P. Kazimierz Bandach - KW PiS
7/ P. Wioletta Tomaszczyk - KWW JOW Bezpartyjni
8/ P. Stanisław Chrzanowski - KW PO
9/ P. Łucja Kalinowska - KW Samoobrona
10/ P. Sławomira Ewa Mariak - KWW "Kukiz 15"
11/ P. Jerzy Włodkowski - wskazany przez Prezydenta Miasta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 22 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 10 im. Jana Pawła II w Łomży ul. Juliana Ursyna Niemcewicza 17.
1/ P. Janusz Józef Szczyglewski - KWW Zbigniewa Stonogi
2/ P. Mariusz Piechociński - KW PSL
3/ P. Grażyna Włodkowska - KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS +UP+ Zieloni
4/ P. Marta Ciborowska - KW Kongres Nowej Prawicy
5/ P. Joanna Cieślik - KW Nowoczesna Ryszard Petru
6/ P. Agnieszka Białobrzewska - KW PiS
7/ P. Hanna Lipińska - KWW JOW Bezpartyjni
8/ P. Michał Grosfeld - KW PO
9/ P. Beata Just - KW Samoobrona
10/ P. Kinga Baczewska - KWW "Kukiz 15"
11/ P. Jadwiga Maria Kirejczyk - wskazana przez Prezydenta Miasta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 23 z siedzibą w Świetlicy Spółdzielni Mieszkaniowej „PERSPEKTYWA” w Łomży ul. Kazańska 1.
1/ P. Andrzej Jarota - KWW Zbigniewa Stonogi
2/ P. Teresa Adamczyk - KW PSL
3/ P. Monika Ewa Mordasiewicz - KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS +UP+ Zieloni
4/ P. Bogumiła Ewa Piotrowska - KW Kongres Nowej Prawicy
5/ P. Sylwia Wojewoda - KW Nowoczesna Ryszard Petru
6/ P. Henryk Zabielski - KW PiS
7/ P. Małgorzata Kuczewska - KWW JOW Bezpartyjni
8/ P. Elżbieta Buczkowska - KW PO
9/ P. Mateusz Zabielski - KW Samoobrona
10/ P. Alicja Pyczot - KWW "Kukiz 15"
11/ P. Mariusz Giełgut - wskazany przez Prezydenta Miasta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 24 z siedzibą w Spółdzielni Mieszkaniowej „PERSPEKTYWA” w Łomży ul. Kazańska 1.
1/ P. Elżbieta Jarota - KWW Zbigniewa Stonogi
2/ P. Agnieszka Łupińska - KW PSL
3/ P. Anna Kownacka - KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS +UP+Zieloni
4/ P. Mariusz Nowacki - KW Kongres Nowej Prawicy
5/ P. Gabriela Szymańska - KW Nowoczesna Ryszard Petru
6/ P. Elżbieta Wyrwas - KW PiS
7/ P. Wiesław Wiliński - KWW JOW Bezpartyjni
8/ P. Rafał Mogielnicki - KW PO
9/ P. Bożena Zabielska - KW Samoobrona
10/ P. Paulina Sulewska - KWW "Kukiz 15"
11/ P. Karol Cuch - wskazany przez Prezydenta Miasta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 25 z siedziba w Przedszkolu Publicznym Nr 10 w Łomży ul. Księżnej Anny 12
1/ P. Justyna Kotowska - KWW Zbigniewa Stonogi
2/ P. Krystyna Just - KW PSL
3/ P. Beata Chojnowska - KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS +UP+ Zieloni
4/ P. Martyna Anna Przybyszewska - KW Kongres Nowej Prawicy
5/ P. Izabela Kulesza - KW Nowoczesna Ryszard Petru
6/ P. Joanna Wierciszewska - KW PiS
7/ P. Celina Lipińska - KW PO
8/ P. Agnieszka Jarosińska - KWW "Kukiz 15"
9/ P. Ewa Gierłowska - wskazana przez Prezydenta Miasta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 26 , siedziba w Przedszkolu Publicznym Nr 10 w Łomży ul. Księżnej Anny 12.
1/ P. Iwona Bronisława Chmielewska-Matyjaszczyk -KWW Zbigniewa Stonogi
2/ P. Joanna Osińska - KW PSL
3/ P. Radosław Kownacki - KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS +UP+ Zieloni
4/ P. Jan Składanek - KW Kongres Nowej Prawicy
5/ P. Paulina Jastrzębska - KW Nowoczesna Ryszard Petru
6/ P. Zofia Kurkowska - KW PiS
7/ P. Jadwiga Charkiewicz - KWW JOW Bezpartyjni
8/ P. Małgorzata Cwalina - KW PO
9/ P. Karolina Chrząstowska - KW Samoobrona
10/ P. Agnieszka Sulewska - KWW "Kukiz 15"
11/ P. Emilia Wąsiewska - wskazana przez Prezydenta Miasta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 27 z siedziba w Szkole Podstawowej Nr 9 w Łomży ul. Księżnej Anny 18.
1/ P. Ewelina Szypulska - KWW Zbigniewa Stonogi
2/ P. Wiesław Tadeusz Adamczyk - KW PSL
3/ P. Beata Gromek - KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS +UP+Zieloni
4/ P. Marta Makowska - KW Kongres Nowej Prawicy
5/ P. Dorota Jastrzębska - KW Nowoczesna Ryszard Petru
6/ P. Sylwia Bednarczyk - KW PiS
7/ P. Agnieszka Zabielska - KWW JOW Bezpartyjni
8/ P. Wioletta Szymańska - KW PO
9/ P. Edyta Grygo - KW Samoobrona
10/ P. Edyta Boguska - KWW "Kukiz 15"
11/ P. Magdalena Wysocka - wskazana przez Prezydenta Miasta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 28, siedziba w Szkole Podstawowej Nr 9 w Łomży ul. Księżnej Anny 18.
1/ P. Daniel Ołtarzewski -KWW Zbigniewa Stonogi
2/ P. Monika Chaberek - KW PSL
3/ P. Agnieszka Darmetko - KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS +UP+Zieloni
4/ P. Alicja Kolasińska - KW Kongres Nowej Prawicy
5/ P. Alicja Kowalewska - KW Nowoczesna Ryszard Petru
6/ P. Irena Stokowska - KW PiS
7/ P. Henryk Serafiński - KWW JOW Bezpartyjni
8/ P. Andrzej Korytkowski - KW Samoobrona
9/ P. Karol Sulewski - KWW "Kukiz 15"
10/ P. Sylwia Kacprzyk - wskazana przez Prezydenta Miasta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 29 z siedziba w Zespole Szkół Specjalnych w Łomży ul. Nowogrodzka 4.
1/ P. Beata Ołtarzewska - KWW Zbigniewa Stonogi
2/ P. Wiesław Walery Makowski - KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS +UP+Zieloni
3/ P. Bożena Ruczkowska - KW Kongres Nowej Prawicy
4/ P. Tomasz Cholewicki - KW Nowoczesna Ryszard Petru
5/ P. Rafał Dardziński - KW PiS
6/ P. Anna Bujnowska - KWW JOW Bezpartyjni
7/ P. Agnieszka Rogińska - KW Samoobrona
8/ P. Agnieszka Podbielska - KWW "Kukiz 15"
9/ P. Elżbieta Nieciecka - wskazana przez Prezydenta Miasta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 30 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 5 w Łomży, ul. Polna 40a
1/ P. Hanna Jadwiga Gniazdowska - KW PSL
2/ P. Paulina Cichocka - KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS +UP+Zieloni
3/ P. Dawid Ruczkowski - KW Kongres Nowej Prawicy
4/ P. Dariusz Węgrowski - KW Nowoczesna Ryszard Petru
5/ P. Maria Boruch - KW PiS
6/ P. Aneta Dąbrowska - KWW JOW Bezpartyjni
7/ P. Mirosława Danuta Szulczyńska - KW PO 
8/ P. Cecylia Bęczkowska - KW Samoobrona
9/ P. Grażyna Zabielska - wskazana przez Prezydenta Miasta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 31 z siedzibą w Świetlicy Spółdzielni Mieszkaniowej „PERSPEKTYWA” w Łomży ul. Kazańska 1.
1/ P. Bogumiła Wądołowska - KWW Zbigniewa Stonogi
2/ P. Damian Łomotowski - KW PSL
3/ P. Ewa Wróblewska - KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS +UP+Zieloni
4/ P. Ryszard Kolasińki - KW Kongres Nowej Prawicy
5/ P. Rafał Klawinowski - KW Nowoczesna Ryszard Petru
6/ P. Mateusz Klimaszewski - KWW JOW Bezpartyjni
7/ P. Beata Cieślińska - KW PO
8/ P. Agnieszka Żemek – Pawczyńska - KWW "Kukiz 15"
9/ P. Barbara Staszewska - wskazana przez Prezydenta Miasta

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 32 z siedzibą w Szpitalu Wojewódzkim im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży. Al. Józefa Piłsudskiego 11.
1/ P. Michał Piotr Wróblewski - KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS +UP+Zieloni
2/ P. Kazimierz Mierzejewski - KW Nowoczesna Ryszard Petru
3/ P. Janina Karpińska - KW PiS
4/ P. Anna Zalewska - KW PO
5/ P. Przemysław Przestrzelski - KW Samoobrona
6/ P. Dorota Barbara Wojewoda - KWW "Kukiz 15"
7/ P. Krystyna Chrzanowska - wskazana przez Prezydenta Miasta


161121091207.gif
cz
wt, 06 października 2015 10:39
Data ostatniej edycji: 2015-10-06 11:40:25

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0