sobota, 23 września 2017 napisz DONOS@

Szczęśliwy finał poszukiwań

Przez kilka godzin trwały poszukiwania 22-latka z gminy Łomża. Młody mężczyzna, który – jak podaje policja leczy się psychiatrycznie – przed zniknięciem groził, że odbierze sobie życie. Mężczyzny szukali policjanci, strażacy, rodzina i sąsiedzi.

Zgłoszenie o zaginięciu 22-latka policjanci otrzymali wczoraj około godz. 10. Zawiadamiał brat zaginionego, który poinformował, że 22-latek opuścił niepostrzeżenie dom, gdy rodzina wezwała  lekarzy, bo groził że odbierze sobie życie. Natychmiast na miejsce wysłano kilkunastu policjantów z psem tropiącym, a także zastęp ochotniczej straży pożarnej. W poszukiwania zaangażowani byli także członkowie rodziny zaginionego i sąsiedzi. Przeczesywano okolice trzech połomżyńskich wsi Jarnuty, Dłużniewo i Łochtynowo.
Szczęśliwie, po około dwóch godzinach poszukiwań, odnaleziono zaginionego. Mężczyzna – jak podaje policja – ukrył się w pustostanie kilka kilometrów od domu.
22-latek został zabrany do szpitala na obserwację. Policja informując o poszukiwaniach podkreśla, że w tego typu przypadkach najważniejsza jest szybka reakcja rodziny.  
- W przypadku zaginięcia osób starszych, mających problemy ze zdrowiem czy dzieci, apelujemy o jak najszybsze powiadamianie służby ratunkowe, bo każda minuta ma znaczenie – mówi Urszula Brulińska z KMP w Łomży.

cz
cz, 27 sierpnia 2015 10:33

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0