wtorek, 22 sierpnia 2017 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Noworodek znaleziony w stawie został prawdopodobnie zamordowany

Sekcja zwłok wykazała obrażenia, dziecko miało też niepodwiązaną pępowinę. O ustaleniach sekcji poinformowała rzecznik prokuratury okręgowej w Łomży, Maria Kudyba. Ze względu na to, że zwłoki przebywały w wodzie od dłuższego czasu, wycinki skierowano także do padań histopatologicznych, które - być może - dostarczą dodatkowych informacji.

Ciało nowo narodzonego chłopca znaleźli w leśnym stawie trzej młodzi ludzie, którzy chcieli w tym miejscu się ochłodzić i to oni poinformowali policję o swoim odkryciu. 

Przypomnijmy w sobotę kilka minut przed godziną 16 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży otrzymał telefoniczny sygnał o odnalezieniu w wodzie ciała dziecka. W leśnym stawie niedaleko wsi Poniat w gminie Piątnica znalazło jej kilku nastolatków - mieszkańców okolicznych miejscowości. Przebywający nad stawem młodzieńcy zauważyli w wodzie szmaciane zawiniątko, a po przyciągnięciu go do brzegu i rozwinięciu okazało się, że w środku jest ciało dziecka. O swoim makabrycznym odkryciu nastolatkowie powiadomili policjantów, a ci prokuraturę.
Cały czas trwają prace nad ustaleniem okoliczności zdarzenia oraz nad dotarciem do rodziców dziecka. Policjanci proszą wszystkich, którzy mogą się przyczynić do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia i ustalenia tożsamości rodziców o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży (tel. /86/ 474 12 12) lub najbliższą jednostką Policji tel. 997 lub 112.


 

170627035826.png
cz
wt, 11 sierpnia 2015 19:02
Data ostatniej edycji: 2015-08-11 19:40:36

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0