sobota, 23 września 2017 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Platforma Obywatelska i NowoczesnaPL przedstawiły kandydatów do Sejmu

Znamy kandydatów do Sejmu z podlaskich list Platformy Obywatelska i "jedynkę" ugrupowania NowoczesnaPL w jesiennych wyborach do Sejmu.

Z pierwszego miejsca PO wystartuje szef podlaskich struktur tej partii Robert Tyszkiewicz. Z drugiego miejsca wystartuje posłanka Bożena Kamińska, z trzeciego poseł Damian Raczkowski.

Robert Tyszkiewicz uważa, że osoby obecne na liście dają szanse na wyborczy sukces. Dużym zaskoczeniem na listach podlaskiej PO jest obecność syna Włodzimierza Cimoszewicza - Tomasza. Wystartuje z ostatniego miejsca. Tomasz Cimoszewicz mówi, że ostatnie miejsce to duże wyzwanie.


Na liście jest 28 kandydatów. Wśród nich m.in. była wiceprezydent Białegostoku Renata Przygodzka oraz burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko. Z listy PO wystartuje też Adam Musiuk z Forum Mniejszości Podlasia.

Syn prezydenta Białegostoku otwiera listę partii NowoczesnaPL

Zaskoczeniem jest "jedynka" na podlaskiej liście Nowoczesnej PL. Otwiera ją syn prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego - Krzysztof Truskolaski. 25-latek z wykształcenia jest ekonomistą, od 3 lat zarządza działem sprzedaży i marketingu w jednej z podlaskich firm. I to on będzie odpowiedzialny za ułożenie całej listy w Podlaskiem.

Wybory parlamentarne odbędą się 25 października. (gp/wsz)

170919012406.jpg
mm
pt, 31 lipca 2015 16:59
Data ostatniej edycji: 2015-07-31 16:59:55

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0