czwartek, 08 grudnia 2016 napisz DONOS@

Listy kandydatów przyjętych do PSM I i II st. w Łomży

Poniżej publikujemy listę kandydatów przyjętych do PSM I i II st. w Łomży. W przypadku wątpliwości prosimy o telefon do szkoły. Prosimy również o pilne potwierdzenie zamiaru rozpoczęcia nauki w szkole do 15 sierpnia 2015 r.

 

Lista przyjętych do I kl. PSM I stopnia w roku szkolnym 2015/2016

Cykl 6 letni

1.      Boć Oliwia                    saksofon

2.      Dąbrowska Emilia       skrzypce

3.      Dębowski Oskar          fortepian

4.      Dobrzyńska Maja        skrzypce

5.      Gąsiewski Nikodem     fortepian

6.      Góralczyk Dominik      trąbka

7.      Karwowska Julia          skrzypce

8.      Karwowski Kamil         akordeon

9.      Klimaszewska Lena      skrzypce

10.   Kuzia Adam                   fortepian

11.   Kuzia Anna                    skrzypce

12.   Pawłowski Dominik       wiolonczela

13.   Pawłowski Marcel          skrzypce

14.   Pieńkowska Natalia        flet

15.   Przestrzelski Łukasz      trąbka

16.   Targońska Magdalena  wiolonczela

17.   Trzewikowska Agata     altówka

18.   Wileński Bartosz            gitara

19.   Zysk Maja                      skrzypce

20.   Żelazny Wiktor               fortepian

21.   Żelechowska Dominika  fortepian

 

 

Cykl 4 letni

1.      Bączek Maciej           gitara

2.      Barcicki Szymon        klarnet

3.      Brzóska Wiktoria       flet

4.      Jagielski Kacper         klarnet

5.      Janusz Izabela          saksofon

6.      Komorowski Daniel   akordeon

7.      Korytkowski Rafał      saksofon

8.      Kossewski Wojciech  fortepian

9.      Rogalewski Paweł      saksofon

10.   Rogalewski Piotr         klarnet

11.   Szulczyńska Ewa         perkusja

 

 

Lista przyjętych do PSM II stopnia w roku szkolnym 2015/2016

 

Klasa I

Babiński Mateusz             tuba

Dmochowska Maja          klarnet

Domańska Zuzanna          flet

Kadłubowska Zofia           skrzypce

Kojro Klaudia                     flet

Piórkowska Amelia           skrzypce

Sakowska Magdalena      altówka

Sulkowska Urszula            saksofon

Targońska Ewelina            skrzypce

Wrońska Milena                waltornia

Wybraniak Damian            saksofon

 

Klasa II

Barcicka Magdalena           fortepian

Korytkowski Paweł             organy

Małs Patrycja                      trąbka

Sankowska Emilia               gitara

Taudul Mikołaj                    perkusja

 

Dyrektor
pon, 29 czerwca 2015 09:04
Data ostatniej edycji: 2015-12-01 12:17:53

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0