poniedziałek, 21 sierpnia 2017 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie

Prezes Perkowski, wiceprezes Gwiazdowski

Urząd miejski potwierdził podane przez nas w środę informacje o powołaniu dwuosobowego zarządu nowej miejskiej spółki Zakład Gospodarowania Odpadami.
- Jej prezesem został Jan Perkowski, a wiceprezesem od 1 kwietnia będzie Kazimierz Gwiazdowski – przekazuje Łukasz Czech.

Jan Perkowski jest mieszkańcem Łomży. Posada wykształcenie wyższe humanistyczne, uprawnienie kwalifikacyjne w zakresie Gospodarowania Odpadami na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej, Dyplom Ministerstwa Skarbu Państwa  dla kandydatów na członków Rad Nadzorczych w Spółkach Skarbu Państwa, Kwalifikacje dla Energetyków Przemysłowych. W przeszłości pracował w PKS Białystok oraz w Zakładzie Usług Wodnych dla potrzeb Rolnictwa w Łomży, a po przekształceniu Zakładu w Spółkę Samorządową ,,Wodociągi Wiejskie sp. z o.o.  w Łomży” do chwili obecnej był: Kierownikiem Składowiska, Głównym Specjalistą ds. Energetycznych, Eksploatacji Oczyszczalni Ścieków i Składowania Odpadów. Był również Przewodniczącym Rady Nadzorczej tej spółki. Funkcję Prezesa Zakładu Gospodarowania Odpadami sp. z o.o. pełni od 16 marca br.

Kazimierz Gwiazdowski to działacz PiS i od dwóch miesięcy urzędowy asystent prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego. (zobacz: Asystent prezydenta na etacie)
- Po objęciu z dniem 1 kwietnia br. funkcji wiceprezesa zarządu, przestanie być etatowym asystentem prezydenta Łomży – podkreśla Czech dodając, że „społecznie funkcję tę będzie jednak pełnił nadal”.
Przypomnijmy zgodnie z zapowiedziami prezydenta Chrzanowskiego Kazimierz Gwiazdowski w łomżyńskim ratuszu miał „pomagać” wiceprezydentowi Garlickiemu i zajmować się kwestiami inwestycyjnymi i pozyskiwaniem środków zewnętrznych.

Tymczasowa siedziba Zarządu Zakładu Gospodarowania Odpadami mieści się przy ul. Akademickiej 22 w Łomży, w budynku Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej.


170627035826.png
cz
cz, 19 marca 2015 15:20
Data ostatniej edycji: 2015-03-19 15:48:05

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0