czwartek, 17 sierpnia 2017 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5769

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


III Edycja Targów Edukacyjnych - Azymut

28 listopada uczniowie klasy III B LO uczestniczyli w III edycji Targów Edukacyjnych organizowanych w ramach projektu „Azymut – nowe kwalifikacje w Łomży”.

Podczas  targów dla uczestników przygotowanoy wiele interesujących propozycji. Na terenie Uczelni Jańskiego w Łomży można było zapoznać się z aktualną ofertą wielu instytucji m.in. Uczelni Wyższych z Łomży, Białegostoku, Warszawy, Olsztyna; Szkoły Policealnej; Instytucji Szkoleniowych; Powiatowego Urzędu Pracy w Łomży; OHP – Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Łomży;

Młodzież z "Wety" przygotowała pokaz stroików i poprowadziała warsztaty dekorowania potraw.

Odbyły się warsztaty pt. „Autoprezentacje – komunikacje interpersonalne, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą” - warsztaty  przygotowane przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Łomży (OHP).

Prelekcję pt. „Służebna rola służb zatrudnienia w kreowaniu ścieżki zawodowej”  zaprezentowała Pani E. Bazydło z Powiatowego Urzędu Pracy w Łomży.

Wykład nt. bezpiecznej pracy poza granicami Polski  zaprezentował policjant z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Najciekawsze dla naszej młodzieży okazało się spotkanie z p. Izebelą Czajkowską na temat kreowania ścieżki zawodowej absolwenta szkoły średniej.

Dodatkowo podczas targów edukacyjnych było moc innych ciekawych atrakcji, m.in. losowanie nagród, darmowy makijaż.

 

Elżbieta Szleszyńska
wt, 02 grudnia 2014 14:18
Data ostatniej edycji: 2015-04-03 22:29:56

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0