środa, 23 sierpnia 2017 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie

Z sex shopu do ratusza

48-letni Marian Nieciecki, radny gminy Łomża ze Starych Kupisk i właściciel sex shopu w Łomży, został przedstawiony jako kandydat KW Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke na prezydenta Łomży. On sam mówi, że przez 8 lat zasiadania w Radzie Gminy Łomża „czas pójść gdzie indziej” dlatego kandyduje do sejmiku, a że jeśli jest się liderem tej listy to „z automatu” kandyduje się też na prezydenta Łomży.
- Moja firma nie ma ani grosza długu, a miasto ma 117 milionów. Mam więcej kompetencji do zarządzania niż wszyscy dotychczasowi prezydenci miasta – mówi Nieciecki, dodając że wiele potrafi – np. swój dom zbudował własnoręcznie.

Podczas konferencji zaprezentowano też kilku kandydatów  KW Nowa Prawica  Janusza Korwin-Mikke do Rady Miasta Łomża. Generalnie to ludzie młodzi, którzy dotychczas nie mieli doświadczenia z samorządem.
- Od doświadczenia ważniejsza jest wizja – mówił Michał Hoffman (33 lata) „jedynka” NP JK-M w okręgu drugim. - My mamy 10. punktów programu i dzięki nim Łomża będzie najlepiej rozwijającym się miastem w regionie.
Niemniej podczas konferencji dziennikarze punktów programu nie poznali, bo ma być on przedstawiony na następnej konferencji prasowej.
Wśród prezentujących się w czwartek kandydatów na radnych miasta z Nowej Prawicy byli: Łukasz Uściłowski (26 lat), który chce działać na rzecz klubów sportowych, Marcin Purszko (38 lat), który porusza się na wózku inwalidzkim i mówi, że we władzach miasta chce reprezentować środowiska osób niepełnosprawnych i ich problemy, Wioleta Parda (29 lat), która aby do miasta wrócili wszyscy młodzi ludzie, którzy stąd wyjechali, albo przynajmniej aby kolejni nie wyjeżdżali. Marcin Grodzki (33 lata) bo „Łomża potrzebuje ludzi młodych” oraz Mariusz Korytkowski, który jest – jak mówił kierownikiem największego w mieście sklepu RTV.

170627035826.png
Marian Nieciecki
Michał Hoffman
Wioleta Parda
Mariusz Korytkowski, Marcin Grodzki, Wioleta Parda, Marian Nieciecki, Michał Hoffman, Marcin Pruszko i Łukasz Uściłowski
Łukasz Uściłowski
Marcin Pruszko
Marcin Grodzki
Mariusz Korytkowski
Mariusz Korytkowski, Marcin Grodzki, Wioleta Parda, Marian Nieciecki, Michał Hoffman, Marcin Pruszko i Łukasz Uściłowski
Wioleta Parda, Marian Nieciecki i Michał Hoffman
cz
cz, 16 października 2014 17:06
Data ostatniej edycji: 2014-10-16 17:39:00

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0