poniedziałek, 24 kwietnia 2017 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie

Jak trzeźwy z pijanym...

29–letni kierowca volvo cofając uszkodził siatkę odrodzeniową parkingu strzeżonego po czym odjechał. Po pewnym czasie na miejsce zdarzenia, do pracujących tu policjantów, przywiózł go ojciec. Okazało się, że kierowca volvo był kompletnie pijany – badanie alkomatem wykazało ponad 3 promile.

Nietypowe zdarzenie miało miejsce wczoraj około godziny 19.00 na ul. Ks. Anny. Mężczyzna zgłaszający zdarzenie opisywał policjantom, że młody mężczyzna kierujący zielonym volvo przy cofaniu uderzył w siatkę odrodzeniową parkingu strzeżonego, uszkadzając ją, po czym odjechał z miejsca zdarzenia. W trakcie wykonywania czynności na miejscu zdarzenia do policjantów podjechał mężczyzna i oświadczył, że przywiózł syna, który jest sprawcą tej kolizji. Badanie alkomatem u 29–latka wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy, a za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiadał będzie teraz przed sądem.

Wczoraj też policjanci zatrzymali prawo jazdy 47–latkowi z Wizny, który wsiadł za kierownicę forda mając ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie.

cz
wt, 09 września 2014 11:02

 
170412114748.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0