poniedziałek, 24 kwietnia 2017 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie

Bunt w Platformie

Po wyjściu z szeregów Platformy Obywatelskiej Sławomira Zgrzywy, szefa tej partii w Łomży, odchodzi jej kolejny działacz. To Zbigniew Prosiński, radny miasta i członek zarządu miejskich struktur PO.
- To co napisał Sławomir Zgrzywa w swoim oświadczeniu, to nie są historie wyssane z palca – mówi Prosiński, podkreślając, że „łomżyńska Platforma utraciła swoją autonomiczność”.
Jak wynika z naszych informacji dziś w Białymstoku ma odbyć się spotkanie władz regionalnych partii, na którym poruszana będzie kwestia sytuacji w Łomży.

Zbigniew Prosiński
Zbigniew Prosiński

Zbigniew Prosiński ma 36 lat i prowadzi własną firmę. Od 2010 roku jest radnym miasta. Mandat zdobył startując z 14. miejsca na liście PO w okręgu nr 3. obejmującym m.in. „Górkę Zawadzką”. Dziś opuścił partię i klub Platformy w Radzie Miasta.
- Łomżyńska Platforma utraciła swoją autonomiczność – mówi Prosiński, tłumacząc nam powody rezygnacji. - Dziś w PO w mieście nie ma chęci aby cokolwiek zrobić. Nie ma nawet woli aby wystawić własnego kandydata na prezydenta, a jeśli już to takiego, który przegra z Mieczysławem Czerniawskim – oburza się. - Białystok decyduje, kto ma być kandydatem na prezydenta Łomży, a w tej chwili dochodzi do tego, ze Białystok będzie układał całe listy do samorządu. Nie chcę tego firmować swoim nazwiskiem. 

Zdaniem Prosińskiego sobotnie odejście z PO Sławomira Zgrzywy, a teraz jego rezygnacja, to „początek rozkładu łomżyńskiej Platformy”.

Zobacz oświadczenie Sławomira Zgrzywy, byłego już szefa PO w Łomży

cz
pon, 01 września 2014 10:24
Data ostatniej edycji: 2014-09-01 11:22:16

 
170412114748.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0