wtorek, 25 kwietnia 2017 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie

Jedna zostaje w ratuszu, druga nie...

Po publikacji artykułu pt. „Czy synowa prezydenta straci pracę w ratuszu?” dziś ratusz odpowiedział na zadane ponad dwa tygodnie temu pytania w sprawie pracowników zlikwidowanego Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Łomży. Anna Sobocińska rzeczniczka prezydenta Łomży poinformowała, że jedna z byłych pracownic LPI została przesunięta do Powiatowego Zespołu Orzekania o Stopniu Niepełnosprawności, a z drugą „zostaje rozwiązana umowa o pracę za porozumieniem stron”.

Sobocińska pisze, że po niespodziewanej decyzji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego pracownicy Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Łomży  znaleźli się w trudnej sytuacji, ponieważ miały gwarancję zatrudnienia jeszcze przez okres roku. 
Co się z nimi stało po 30 czerwca 2014 roku? Oto wyjaśnienia pani rzecznik:
„Powiatowy Zespół Orzekania o Stopniu Niepełnosprawności przejął zadania związane z wydawaniem kart parkingowych. Jeden z pracowników skorzystał z urlopu wypoczynkowego. W związku z tym pojawiła się możliwość przesunięcia pracownika LPI do PZON. Z drugim z pracowników LPI zostaje rozwiązana umowa o pracę za porozumieniem stron.”

zobacz: Czy synowa prezydenta straci pracę w ratuszu?

cz
śr, 27 sierpnia 2014 10:01
Data ostatniej edycji: 2014-08-27 10:04:51

 
170412114748.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0