niedziela, 20 sierpnia 2017 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie

„Strażaczki” na medal

Drużyna kobieca Ochotniczej Straży Pożarnej z Jeziorka zajęła drugie miejsce podczas rozgrywanych po raz piaty Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Sporcie Pożarniczym OSP. Lepsze od nich okazały się tylko zawodniczki z OSP Szepietowo. Nieco słabiej niż panie w zawodach wypadli strażacy z Jeziorka, którzy zajęli piąte miejsce.

W rywalizacji drużyn strażaków ochotników wystartowało 15 zespołów męskich i 9 kobiecych z jednostek OSP w całym województwie. Zmagania odbywały się w dwóch punktowanych konkurencjach: sztafeta pożarnicza oraz ćwiczenie bojowe, a dodatkowym elementem była musztra, nie miała jednak ona wpływu na końcowe wyniki zawodów.
W rywalizacji mężczyzn strażacy z Jeziorka sztafetę pokonali z drugim czasem, ale doliczone trzy punkty karne zepchnęły ich z podium. Straty nie udało się odrobić w ćwiczeniach bojowych, gdzie „nasi” zawodnicy załapali kolejne 5 punktów karnych. Zawody wśród drużyn męskich wygrali gospodarze – OSP Rudka.
Lepiej niż mężczyźni na zawodach strażaków poradziły sobie panie z Jeziorka. Sztafetę pożarniczą pokonały z drugim czasem, ćwiczenia bojowe z trzecim, ale wobec tego, że nie „zyskały” nawet jednego punktu karnego w klasyfikacji generalnej utrzymały drugie miejsce.

na podstawie: KW PSP Białystok

fot. KW PSP Białystok
fot.  KW PSP Białystok
fot. KW PSP Białystok
fot. KW PSP Białystok
fot. KW PSP Białystok
fot. KW PSP Białystok
fot. KW PSP Białystok
cz
śr, 20 sierpnia 2014 09:18
Data ostatniej edycji: 2014-08-20 09:22:57

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0