czwartek, 27 kwietnia 2017 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie

Wystarczyła nieuwaga. Trzy osoby w szpitalu

Do dwóch groźnych wypadków doszło w weekend na drogach w rejonie. Przyczyną obu była nieuwaga kierujących. W Czerwonym Borze kobieta jadąca peugeotem wyprzedzając w rejonie skrzyżowania uderzyła w skodę roomster, która przewróciła się, a w Kolnie w tył volkswagena, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych wjechał inny samochód, spychając go na pasy i idącą nimi 70-latkę. Po obu wypadkach do szpitala trafiły w sumie trzy osoby.

Do wypadku w Czerwonym Borze na drodze krajowej nr 63 relacji Zambrów – Łomża doszło w sobotę około godziny 15.00. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że jadąca w kierunku Łomży 53-letnia kierująca peugeotem wykonując manewr wyprzedzania  w rejonie skrzyżowania, nie upewniła się co do możliwości jego wykonania i uderzyła w skodę roomster, którą kierował 30-latek. W wyniku zderzenia skoda wpadła do rowu i przewróciła się na bok. Kierujący i 31-letni pasażer trafili do szpitala. 

Do drugiego wypadku doszło w niedzielę około godziny 9.30 na ulicy Wojska Polskiego w Kolnie. Policjanci podają, że 48-letni kierowca volkswagena, jadąc w stronę Pisza, zatrzymał się przed przejściem, aby przepuścić pieszą. Wtedy poruszająca się za nim golfem 31-latka uderzyła w tył jego pojazdu. Na skutek tego zderzenia polo przesunęło się do przodu i potrąciło przechodzącą przez pasy kobietę. W wyniku wypadku 70-latka ranna trafiła do szpitala. W związku z wypadkiem funkcjonariusze zatrzymali 31-latce prawo jazdy.

Czerwony Bór - zderzenia peugeota i skody roomster (fot. KWP Białystok)
Czerwony Bór  - zderzenia peugeota i skody roomster (fot. KWP Białystok)
Czerwony Bór - zderzenia peugeota i skody roomster (fot. KWP Białystok)
Kolno - potrącenie pieszej (fot. KWP Białystok)
cz
pon, 04 sierpnia 2014 12:43
Data ostatniej edycji: 2014-08-04 12:47:03

 
170412114748.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0