czwartek, 27 kwietnia 2017 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie

„Należy stworzyć konkurencję dla innych przedsiębiorstw z całego świata”

Konsolidacja w przemyśle spożywczym i handlu w Polsce i regionie była jednym z tematów poruszanych podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Wśród panelistów tematycznej debaty znalazł się także Krzysztof Homenda, członek zarządu, Przedsiębiorstwa Przemysłu Spożywczego PEPEES w Łomży.
- Procesy konsolidacyjne są niezbędne do tego, aby polskie produkty mogły znaleźć się nie tylko na rynkach europejskich, ale i światowych. Duży może więcej – dlatego należy myśleć o konsolidacji, która ma szansę przynieść wiele korzyści dla przemysłu spożywczego – mówił Krzysztof Homenda podkreślając, że należy stworzyć konkurencję dla innych przedsiębiorstw z całego świata.

Krzysztof Homenda
Krzysztof Homenda
Paneliści debaty: Konsolidacja w przemyśle spożywczym i handlu w Polsce i regionie
Paneliści debaty: Konsolidacja w przemyśle spożywczym i handlu w Polsce i regionie

Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach to jeden z największych kongresów w Polsce skupiający przedstawicieli sektora gospodarczego, energetycznego, rolnego czy spożywczego.  Skupił ok. 6000 uczestników, 700 prelegentów, a także 500 akredytowanych dziennikarzy z polskich i zagranicznych redakcji. 
- Kongres jest świetnym miejscem do tego aby wymienić się przemyśleniami i doświadczeniami na temat działalności Spółek i przedsiębiorstw. Spotykamy tu również partnerów handlowych, co dla Nas jest bardzo niezbędne do budowania dobrych relacji handlowych – podsumowuje Wojciech Faszczewski, prezes Pepees S.A.

cz
śr, 14 maja 2014 16:34
Data ostatniej edycji: 2014-05-14 16:39:38

 
170412114748.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0